Aktuality - muži A
.
Soupiska - muži A 23/24
Brankáři:
Lukáš Červenka (01)
Oleh Prochyra (97)
Obránci:
Jiří Podolník (89)
Aleš Pohořálek (99)
Adam Horák (95)
Radek Beran (01)
Jiří Kudrnáč (03)
Martin Sekyra (04)
Záložníci:
Daniel Votrubec (99)
Josef Hykš (01)
Radek Gorol (84)
Miloš Exnar (99)
Ondřej Častvaj (98)
Matěj Exnar (93)
Jan Bano (98)
Šimon Rind (03)
Útočníci:
Zdeněk Kocourek (99)
Matěj Petráček (99)
PODZIM 2023
Střelci - muži A 23/24
pořadí | jméno | gólů |
---|---|---|
1 | Radek Gorol | 4 |
2 | Miloš Exnar | 3 |
Daniel Votrubec | 3 | |
3 | Matěj Exnar | 1 |
Jiří Rezek | 1 | |
Šimon Rind | 1 | |
Daniel Valášek | 1 |
CELKOVÉ POŘADÍ V SOUTĚŽI
zdroj: web is.fotbal.cz
Tabulka - muži A
Realizační tým - muži A 23/24
Trenér:
tel: 603 800 461
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Asistent:
tel:
e-mail:
tel:
e-mail:
Kondiční trenér:
tel: 608 729 662
e-mail:
Vedoucí mužstva:
tel: 605 924 631
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kustod:
Zdravotnice:
tel:
e-mail:
Videostreamy Lázeňský pohár 2020
BLOK 1 - sobota 18.7. 7:55-11:30:
Pro zvětšení klikněte ZDE.
8:00 Lázně Bělohrad - Konstantinovy Lázně8:50 Klimkovice - Mšené Lázně
9:40 Železnice - Janské Lázně
10:30 Luhačovice - Velichovky
11:20 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
BLOK 2 - sobota 18.7. 11:35-15:20:
Pro zvětšení klikněte ZDE.
11:40 Železnice - Konstantinovy Lázně12:30 Luhačovice - Mšené Lázně
13:20 Lázně Bělohrad - Janské Lázně
14:10 Klimkovice - Velichovky
15:00 DOPROVODNÝ PROGRAM
BLOK 3 - sobota 18.7. 15:25-18:50:
Pro zvětšení klikněte ZDE.
15:30 Konstantinovy Lázně - Janské Lázně16:20 Mšené Lázně - Velichovky
17:10 Železnice - Klimkovice
18:00 Luhačovice - Klimkovice
BLOK 4 - neděle 19.7. 8:55-10:50:
Pro zvětšení klikněte ZDE.
9:00 o 7.místo10:00 o 5.místo
BLOK 5 - neděle 19.7. 10:55-13:25:
Pro zvětšení klikněte ZDE.
11:00 o 3.místo12:00 FINÁLE
PLÁNOVANÉ ZÁPASY
NA 7 DNÍ
|
SOBOTA font> | 04.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
FK Jaroměř - Červe... |
| ||
09:00 |
MŽ |
SK Sparta Úpice |
| ||
09:00 |
SP |
FK Jaroměř/TJ Rasoš... |
| ||
09:40 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
10:00 |
MŽ |
FC Spartak Rychnov ... |
| ||
10:00 |
SP |
TJ Slovan Broumov |
| ||
10:30 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
11:00 |
MŽ |
TJ Sokol Černíkovic... |
| ||
12:00 |
SŽ |
SK Jičín |
| ||
14:30 |
SD |
FC Nový Hradec Král... |
| ||
17:00 |
muži B |
Sp. Police n/M B |
| ||
NEDĚLE font> | 05.05. font> | |
| ||
13:30 |
MD |
FC Mladé Buky/TJ Ta... |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
STŘEDA font> | 08.05. font> | |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
ČTVRTEK font> | 09.05. font> | |
| ||
17:00 |
MiniP |
SK Č. Skalice |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Lvíčat... |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Káňata... |
| ||
SOBOTA font> | 11.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
Sl Broumov |
| ||
09:00 |
MP |
Sl Broumov - U8 |
| ||
09:40 |
MP |
Sl Broumov - U8 |
| ||
09:40 |
MP |
Sl Broumov |
| ||
10:30 |
SŽ |
FK Jaroměř |
| ||
13:15 |
MD |
FK Jaroměř/TJ Velic... |
| ||
13:30 |
SD |
FC Spartak Rychnov ... |
|
Růžovka Tournament Jaroměř
ROZPIS TRÉNINKŮ
Rozpis UMT - dočasný
Zobrazit jako pdf.
Zobrazit jako webovou stránku.
Stáhnout soubor pdf / xls.
Rozpis tréninků v Růžovce - jaro 2024
Stáhnout jako soubor PDF
Stáhnout jako soubor JPG
Zimní příprava Muži A.
Zimní příprava Muži B.
Tréninky v hale - soubor pdf.
AKTUALIZOVÁNO 4.4.2024
STAŇ SE FOTBALISTOU
Celoroční nábor hráčů probíhá na všech trénincích. Přihlaste svého fotbalistu u P. Libicha, 777 617 016 nebo J. Lebedinskeho, 604 187 273.
Postup, jak získat peníze zdravotních pojišťoven na platbu klubových příspěvků, najdete zde.
ФК Яромерж пропонує молодим гравцям можливість брати участь у наших тренуваннях, а також у матчах чемпіонату. Tел.: +420 604 187 273
TABULKY FAČR
Veškeré tabulky a výsledky jsou dostupné na stránkách FAČR.
Do formuláře zadejte číslo našeho klubu 5230101
Výsledky předchozích sezón můžete najít na webu Královéhradeckého KFS