Mladší dorost (ročník 2006 a mladší)

Konec podzimní části mladšímu dorostu nevyšel

1. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - sobota 12.11.2022 od 11:30 - hřiště UMT Vrchlabí.

FC Vrchlabí - FK Jaroměř 7:0 (3:0)

Branky: 17. Zeman, 23. Štefan, 44. Klazar, 57. Zeman, 64. Valenta, 79. Křivánek, 89. Zeman

FK Jaroměř: Dufek (C) - Felcman O., Hanák, Novotný, Felcman D. - Mrkos, Nguyen Tran Manh Linh, Kadlec, Korityák - Prokš, Bartoníček

FC Vrchlabí: Lukeš - Deml, Klazar, Štefan ( C ), Bachtík, Valenta, Zeman, Kostadinov ( 74. Brádler ), Křivánek, Čipkala, Vorel

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř:  Dnes nás domácí, kromě dvaceti minut v duhé půli, předčili ve všem. 

ŽK: 

Rozhodčí: Šiling Karel

Diváků: 20

Sehraná Nová Paka nenechala mladšímu dorostu ani bod.

14. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - neděle 6.11.2022 od 10:00 - hřiště N.Paka UMT.

1. FK Nová Paka - FK Jaroměř 4:2 (1:0)

Branky: 27. a 60. Horáček, 74. Selvek, 85. Čeřovský - 46. vlastní, 70. Felcman O.

1. FK Nová Paka: Švorc - Selvek, Horáček (C), Čeřovský, Čermák, Mentus (12. Opravil), Buchar (70. Vágenknecht), Medlík, Kříž (70. Hudec), Řezníček, Krejčí (60. Prejs).

FK Jaroměř:  Dufek (C) - Hanák, Bartoníček, Burian, Korityák, Hemelík F., Libich, Lebedinský, Felcman D. (70. Nitsa), Felcman O., Prokš (46. Hemelík V.).

1. FK Nová Paka - FK Jaroměř, 6.11.2022, foto: Václav Mlejnek Branka Ondřeje Felcmana (zcela vpravo) v 70. minutě. Foto: Václav Mlejnek.

1. FK Nová Paka, hodnocení Facebook: V posledním domácím utkání mladší dorost přivítal soupeře z Jaroměře. Utkání jsme nakonec výsledkově zvládli, ale hra se tolik nedařila. Sice jsme si vypracovali více šancí než soupeř, ten ovšem ve druhém poločase hrál velmi dobře a při nás stálo i štěstí. Začátek utkání nebyl z naší strany dobrý, ale postupem času jsme vyrovnali hru a nakonec jsem se ve 27. minutě dostali do vedení po střele Jindry Horáčka 1:0. Poté měli jedné velké šanci Selvek a Kříž, žádný ji však úspěšně nezakončil. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili vlažně a hosté srovnali stav utkání, když si střelu za brankaře srazil Kříž. To běžela 46. minuta. Hosté v této fázi byli lepším týmem, našim hráčům vázla kombinace, ale bojovnost mužstvu nechyběla. V 60. minutě se ke střele odhodlal Horáček, a poslal domácí znovu do vedení 2:1. Ovšem po deseti minutách bylo opět srovnáno, když domácí obrana nezachytila rychlý útok hostí. Naštěstí pro domácí za další čtyři minuty se přes obránce prosadil Čermák a jeho přihrávku nasměroval za brankaře hostí Selvek. Hosté se snažili o vyrovnání, měli i šance, ale nakonec poslední branku utkání vstřelil pět minut před koncem Čeřovský a stanovil konečný výsledek.

Petr Koller, trenér FK Jaroměř: V dnešním utkání bylo znát, že sestava byla opět slepená z hráčů, kteří hrají za starší dorost a starší žáky. Je na tom hodně vidět, že jsou kluci nesehrani. Mladší ročníky spoléhají na to, že to starší ročníky uhrají samy, což bylo patrné zejména v prvním poločase. Poděkování dvoum posilám ze starších žáků, a také starším klukům, kteří včera sehráli náročný zápas se starším dorostem.

ŽK:  Čeřovský - 0

Rozhodčí: Pavel Soukup

Diváků: 20


Pozápasové rozhovory:Mladší dorost prohrál těsným výsledkem

13. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - neděle 30.10.2022 od 12:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Jiskra Hořice 1:2 (1:1) 

Branky: 26. Kadlec, 36. Fanta J., 49. Šubrt

FK Jaroměř: Dufek (C) - Burian, Hanák, Felcman D. - Felcman O., Kadlec, Bedlek, Olexa, Mrkos - Tran Manh Linh Nguyen, Bartoníček ( 62. Novotný )

TJ Jiskra Hořice: Kubín - Němeček ( 46. Lejsek), Písecký, Borůvka ( 46. Šubrt), Krois, Gajzl ( 32. Pospíšil), Procházka ( C ), Fanta J., Fanta Jáchym, Deml ( 32. Dotsenko ), Honegr

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř: Bohužel jsme nedokázali navázat na dobrý výkon z minulého zápasu. Celé utkání bylo bez pohybu, bez chutě, bez zájmu. Takhle se body získat nedají.

ŽK: 61. Bartoníček, 61. Písecký, 72. Felcman O., 88. Procházka

Rozhodčí: Martínek Miroslav

Diváků: 50

MD FK Jaroměř - TJ Jiskra Hořice, 30.10.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Madší dorost otočil nepříznivý stav a vyhrál na penalty

12. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - neděle 23.10.2022 od 12:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Jičín 3:3 (1:3) ( PK 3:1)

Branky: 9. Sedláček, 10. Mrkos, 37. Rupa ( PK ), 43. Rupa, 54. Baudyš, 61. Bartoníček

FK Jaroměř: Dufek (C) - Burian, Hanák, Felcman D. - Felcman O., Hrobský, Baudyš, Pospíšil ( 46. Kadlec ), Mrkos ( 58. Olexa ) - Bartoníček, Nguyen Tran Manh Linh

SK Jičín: Berný - Benda, Žďárský, Zadražil, Kozma, Stránský, Sedláček, Dočekal ( 77. Komárek ), Jančák ( C ), Rupa, Římal 

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř: Tuto říjnovou  neděli na půdu Jaroměře dorazil tým SK Jičín. Soupeři jsme měli co vracet, protože v prvním utkání nás porazil těsným rozdílem 3:2. První poločas byl ve znamení hry nahoru dolů. Spoustu neproměněných šancí na obou stranách. Poločas mohl klidně skončit pro Jaroměř 6:4, ale prohrávali jsme 1:3. O poločasové přestávce jsme si v kabině řekli spoustu věcí, co je potřeba změnit v následujícím poločase.

Druhá půle začala a my jsme mohli hned skórovat, ale trápila nás koncovka, kterou budeme muset více trénovat. V 54. minutě rozjel kolotoč Matěj Baudyš, když se dostal k odraženému balónu a z první propálil vše, co měl v cestě, i s brankářem, na stav 2:3. Pár minut na to se ujal skvěle hrající Baudyš standardního kopu, kde golman vyrazil míč před sebe a Michal Bartoníček dorážkou vyrovnal na 3:3. Do konce utkání měly oba týmy ještě spoustu šancí, ale branka nepadla. Šlo se tedy do penaltového rozstřelu, kde jsme konečně prolomili naši smůlu a díky dnešnímu  skvělému výkonu golmana Dufka jsme zaslouženě vyhráli.

Odehráli jsme skvělé utkání, kde jsme v poločase prohrávali 1:3 a dokázali to dotáhnout až na penalty. K plnému počtu bodů už chybělo jen málo, což snad dokážeme v dalších zápasech. Všichni kluci si zaslouží pochvalu. Oba dva jsme rádi, že se zapojují i starší žáci, kteří se skvěle prezentovali. Trošku nás mrzí, že jsme nedokázali proměnit spoustu  šancí, které by znamenaly plný počet bodů. V neposlední řadě děkujeme všem rodičům a fanouškům  za dnešní podporu. Klukům to pomohlo.  Budeme se na Vás těšit příští neděli.  

ŽK: 

Rozhodčí: Gernát Lukáš

Diváků: 30

MD FK Jaroměř - SK Jičín, 23.10.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

MLD prohrál s Chlumcem

11. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - neděle 16.10.2022 od 14:00 - hřiště Lovčice.

FK Chlumec nad Cidlinou / RMSK Cidlina B - FK Jaroměř 3:0 (0:0)

Branky: 50. Kříž, 55. Procházka, 86. Špás M.

FK Jaroměř: Dufek (C) - Mrkos, Dohnal, Hanák, Nitsa - Tran Manh Linh Nguyen, Baudyš, Hrobský ( 46. Svoboda ), Pospíšil ( 46. Novotný ), Felcman O. - Bartoníček

FK Chlumec nad Cidlinou / RMSK Cidlina B: Šimák ( 65. Mandát ) - Romaniuk, Motyčka, Syřiště ( 46. Štrobich ), Syrový, Volejník J., Volejník Š. ( C ), Věříš ( 46. Špás M.), Kříž, Procházka, Špás D. 

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř: Ikdyž jsme na toto utkání  odjížděli s pěticí hráčů starších žáků, první poločas byl velmi vyrovnaný. Bohůžel se nám nepodařilo dát branku z mnoha šancí, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Druhá půle patřila jednoznačně domácím, kteří využili svou silovou převahu. Pozitivní na tomto zápase bylo, že se začína objevovat mírné zlepšení. Makáme dál. 

ŽK: 74. Syrový, 80. Novotný, 81. Štrobich

Rozhodčí: Kubišta Josef

Diváků: 38

Saturday the 4th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.