Mladší dorost (ročník 2007 a mladší)

I přes zlepšený výkon MLD nestačil na Dohalice

6. kolo Krajský přebor mladšího dorostu  U 17 - skupina o umístění, jaro - neděle 14.4.2024 od 14:00 - hřiště Dohalice.

TJ Sokol Dohalice - FK Jaroměř/TJ Velichovky 3:2 (0:0) 

Branky: 49. Chejnovský ( vlastní), 51. Baudyš, 57. Veselý, 71. Bičiště, 81. Baudyš

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský  - Felcman D., Hanák, Stradiot, Nitsa - Hampl, Kunc, Baudyš, Nguyen - Dohnal ( C ), Kadlec

Průběžně střídali: Hušek, Havlík, Dostál, Felcman O.

TJ Sokol Dohalice: Hájek ( C ) - Vyčítal, Vu Xuan Phat, Zvoníček, Bártl, Rybáček, Veselý, Kulhánek, Plašil, Amare, Bičiště

Průběžně střídali: Jedlička, Drábek, Kotek, Rygl, Furman, Honegr, Merta

Referát převzatý z webu TJ Velichovky: Dnes jsme zajížděli do Dohalic, se kterými jsme se utkali již na podzim, a kde nám zápas vůbec nevyšel. To jsme chtěli odčinit a napravit i nepovedený vstup do jara. Jenže Dohalice prozatím všechny zápasy na jaře vyhrály, a tak bylo jasné, že nás nečeká nic jednoduchého. Hru ovlivnil i trvalý vítr. V první půli jsme hráli s větrem v zádech, ale jakoby nám to bylo spíše na škodu, neboť jsme tuto výhodu nevyužili. Hra byla bojovná, šancí minimum, čekalo se spíše na chybu. Nejblíže gólu v první půli byl přeci jen náš tým, ale důsledný Dohnal, který se po pravé straně prodral k zakončení, trefil jen tyč.

Ve druhé půli nám Dohalice ukázaly, jak naložit, když máte vítr v zádech. Krátce po návratu z kabin po rohovém kopu, když nadělal vítr paseku v našem vápně, se domácí prosazují. Tento nepříjemný moment nás však nepoložil a brzy jsme dokázali srovnat. Dotěrný Nguyen vybojoval míč pro Baudyše a ten z vápna mířil přesně. Ač na jeho střelu brankář domácích stačil zareagovat, přesto skončila v síti. Bohužel, domácí si brzy vzali vedení zpět, kdy se snesla do sítě hlavička z vápna po standardní situaci. Když poté Dohalice přidaly třetí gól po rychlém brejku do naší otevřené obrany, zdálo se být rozhodnuto. V závěru jsme posílili útočné řady pro závěrečný tlak, a rezultovala z toho šance snížit pro Dohnala, ale toho vychytal brankář. V poslední minutě ještě jsme dokázali vykřesat naději, když Baudyš přehodil vyběhnuvšího brankáře, ale poslední možnost na vyrovnání v podobě rohového kopu už se neujala, a tak z Dohalic po statečném boji odjíždíme s prázdnou.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Do tohoto utkání jsme vstoupili s pár změnami jak v sestavě tak i v rozestavení. Po celou dobu foukalsilný vitr a oba týmy to měli velmi těžké, bohůžel toho domácí dokázali využít při vstřelení dvou pro ně šťastných branek. Jsme rádi že se kluci až do konce nevzdali a bylo vidět že se naše bojovnost zvýšila. 

ŽK: 

Rozhodčí: David Lounek, Michal Sobotka, Petr Javůrek

Diváků: 20

Baníkovci vykutali do jaroměřské brány štolu

5. kolo EKO DELTA KP mladšího dorostu U-17 - o umístění, jaro 24 - sobota 6.4.2024 od 14:00 - Jaroměř, Růžovka.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - TJ Baník Žacléř 2:5 (0:3) 

Branky: 52. Dohnal, 78. Kunc - 14. a 30. Kovalik, 44. Businský, 50. Ondráško, 52. Mikolajczyk

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (C) - Bartoníček, Dohnal, Hanák, Nitsa - Tran Manh Linh, Kukal, Kunc, Felcman O., Baudyš M. - Stradiot,
průběžně střídali: Hušek, Hampl, Havlík, Pitor, Felcman D.

TJ Baník Žacléř: Lebeda - Kluh, Herman (C), Chlebo, Černý, Ondráško, Švadlák, Kovalik J., Těžký, Mikolajczyk, Strauch,
průběžně střídali: Řezníček, Kovalik V., SUchánek, Businský Jakub, Businský Jan, Mirga, Bakoč

Převzato z webu TJ Velichovky: Mladší dorost nastoupil po týdenní pauze v Jaroměři proti Žacléři, se kterým jsme se utkali již na podzim. Nastoupili jsme do zápasu s cílem poprvé na jaře naplno bodovat.

Samotný zápas se nám vůbec nepovedl. Zaostávali jsme v nasazení, přesnosti i touze po vítězství. Hosté disponovali rychlým útočníkem, který i díky své fyzické vyspělosti přetlačil našeho beka, a tváří v tvář otevřel skóre. Poté jsme měli asi pětiminutovou pasáž, kdy jsme hráli kolem vápna soupeře, ale neúspěšně. Jenže místo pokusu o vyrovnání inkasujeme podruhé z přímého kopu. Krátce před půlí inkasujeme potřetí a zdá se být rozhodnuto. Kontrujeme sice ranou do břevna, ale poločasový výsledek vypovídá o aktuálním rozložení sil.

Do druhého poločasu nastupujeme se změnami v sestavě s cílem vrátit se do zápasu brzkým gólem, ke kterému krátce po návratu z kabin nechybělo tolik, ale svoji šanci neproměňujeme, a tak trestá znovu soupeř do otevřené obrany. Až za stavu 0:5 se dostaneme ke korekci skóre, ale herní a výsledkové trápení pokračuje dále. Soupeři můžeme gratulovat k zaslouženému vítězství.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky:  Do dnešního utkání jsme chtěli vstoupit tak jako v prvním poločase v minulém zápase. Bohužel až na pár pasáží se nám opět nic nedařilo a hosté zaslouženě vyhráli. Dlouhodobě se teď ukazuje jaká byla zimní příprava, kde se více jak polovina tréninků zrušila. Chybí nám kondice, chuť ke hře a respekt. Tento týden si musíme spolu sednout a probrat co a jak dál.

ŽK: 30. Stradiot - 77. Suchánek, 90. Kovalik J.

Rozhodčí: Martínek Pavel

Diváků: 50

KP U17 FK Jaroměř/TJ Velichovky - TJ Baník Žackéř, 6.4.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Mladší dorost vedl ve Skalici do 70 minuty, v devadesáté ztratil vše

3. kolo EKO DELTA KP mladšího dorostu U-17 - o umístění, jaro 24 - neděle 24.3.2024 od 10:00 - hřiště Č. Skalice.

SK Babí/SK Česká Skalice - FK Jaroměř/TJ Velichovky 2:1 (0:1) 

Branky: 70. Ťokan, 90. Šenk - 17. Hampl

SK Babí/SK Česká Skalice: Klusáček - Balcar (C), Jarolímek, Šenk, Truneček, Branda, Ducháček, Mylnychuk, Resl, Dřízal, Kadaník
průběžně střídali: Klimešová, Stříhavka, Ťokan

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (C) - Bartoníček, Dohnal, Hanák, Nitsa - Tran Manh Linh, Hušek, Kunc, Felcman O., Baudyš M. - Hampl,
průběžně střídali: Pitor, Olexa, Kukal, Stradiot.

Převzato z webu TJ Velichovky: V dnešním zápase jsme chtěli odčinit poslední nezdar v minulém kole, kdy nám zápas nevyšel jak výsledkově, tak vůbec ne herně. Jeli jsme do nedaleké České Skalice, která má rovněž souklubí s SK Babí. Po opatrném úvodu jsme začali hrát dobře kombinačně, hra měla organizaci a řád, dařilo se otáčet hru a trpělivě jsme si šli za prvním gólem, když si za obranu zběhl na dlouhý míč Hampl a otevřel skóre. Hra se pak odehrávala spíše mezi vápny, šancí bylo minimum, ale díky poměrně spolehlivě pracující obraně jsme domácí nepouštěli do vyložených šancí. Jenže slibný první poločas byl jediný, co se nám dařilo. Ve druhé půli se hrál spíše bojovný fotbal, šancí bylo minimum. Jenže zhruba po 60 minutách jsme nestačily fyzicky, domácí měli vepředu postavami vyspělé hráče, kteří začali vyhrávat osobní souboje a začali hrozit. V 70. minutě se jim po rychlém přečíslení povedlo srovnat. Postupem času se hrálo spíše na naší polovině, naše útoky končily brzy, a k brance domácích už jsme se dostávali pramálo. V závěru domácí přidali, měli šance dát vítězný gól, ale dvakrát nás podržel brankář Chejnovský. Bohužel 90 minuta byla osudná, jednu z posledních standartních situací zahrávali domácí a po závaru v malém vápně dopravili míč do sítě. Na odpověď už jsme neměli čas, ani fyzické a psychycké síly, a tak odjíždíme s prázdnou.

Trenéři SK Babí/SK Česká Skalice: Začali jsme dobře a měli pár šancí, ale postupně jsme přestali hrát a Jaroměř nás zaslouženě potrestala prvním gólem utkání. Do kabin jsme šli za stavu 0:1. V druhém poločase to vypadalo, že hostům došel dech, ale my jsme se stále nedokázali pořádně dostat do jejich šestnáctky. Potřebovali jsme něco změnit a tak jsme vystřídali do pole náhradního gólman Ťokana. Ten se rozhodl ukázat našim útočníkům, jak se dávají góly a vyrovnal na 1:1. Gól nám vlil krev do žil a tlačili jsme se za vítězstvím, které nakonec přišlo až v nastavení, kdy jsme míč do branky doslova dotlačili. Radost z vítězství v derby na domácím hřišti byla veliká.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: 

ŽK: 71. Truneček - 0

Rozhodčí: Jančík Ladislav

Diváků: 30

KP U17 SK Babí/SK Česká Skalice - FK Jaroměř/TJ Velichovky, 24.3.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Mladší dorost sehrál první domácí zápas ve Velichovkách

2. kolo EKO DELTA KP mladšího dorostu U-17 - skupina o umístění, jaro 2024 - neděle 17.3.2024 od 11:30 - hřiště Velichovky.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - FC Spartak Rychnov/TJ Velešov Doudleby 1:3 (0:2) 

Branky: 50. Dohnal - 24. Wójs, 30. Školník, 75. Zahradník

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Pospíšil - Bartoníček, Dohnal (C), Křen, Hampl - Tran Manh Linh, Hušek, Kunc, Koudelka, Felcman O. - Hanák,
průběžně střídali: Havlík, Bém, Škoda, Chejnovský.

FC Spartak Rychnov/TJ Velešov Doudleby: Školník F. - Tarabus, Hynek, Říčař J., Licek, Wójs, Flekr, Říčař K., Zahradník, Hegedüs, Leimer (C),
průběžně střídali: Veverka, Školník O., Černý.

Převzato z webu TJ Velichovky: Poprvé jsme se v letošním kalendářním roce představili na našem hřišti ve Velichovkách, kde jsme chtěli navázat na první bod z minulého týdne, ale především na nadějný druhý poločas, kde jsme se prezentovali dobrou hrou. Jenže dnes nám to vůbec nešlo. Bylo vidět, že se stále jedná o začátek druhé poloviny sezony, a tak se hráči na hřišti dlouho hledali. Moc šancí k vidění nebylo, a tak se hrálo většinou mezi vápny. Hosté byli přece jen o něco fotbalovější, což po rychlém průniku z pravé strany přetavili v první gól. Nám se nedařil přechod do útoku, měli jsme problémy již se samotnou výstavbou útoku. A tak hostující tým nás v první půli ještě jednou potrestal a do kabin šel s nadějným náskokem. Po změně stran jsme jakoby na chvíli ožili, zejména kontaktní gól Dohnala nás měl ještě více nabudit ve snaze na vyrovnání. Jenže žádný nápor se nekonal, blíže gólu byli hosté, když trefili břevno. Zhruba 15 minut před koncem se už hosté prosadili a vzali si dvoubrankový náskok zpět. Ani posílení ofenzivy už ke snížení nepomohlo, a tak musíme přijmout porážku.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: 

ŽK: 0 - 59. Flekr

Rozhodčí: Havrda Pavel

Diváků: 50

KP U17 FK Jaroměř/TJ Velichovky - Rychnov/DOudleby, 17.3.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Mladší dorost vstoupil do jarní skupiny o umístění remízou

1. kolo EKO DELTA KP mladšího dorostu U-17 - skupina o umístění, jaro 2024 - neděle 10.3.2024 od 11:00 - hřiště Stěžery.

TJ Sokol Stěžery - FK Jaroměř/TJ Velichovky 1:1 (1:0) 

Branky: 23. Jirout Jakub - 61. Tran Manh Linh Nguyen

TJ Sokol Stěžery: Novák - Broulík D., Broulík J., Doležal, Ficenec, Špicar, Valenta, Ižol, Veldon, Pácal, Procházka (C),
průběžně střídali: Sajkršmíd, Formánek, Urminský, Jirout, Hach.

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (C) - Bartoníček, Dohnal, Nitsa, Kuhajdík - Tran Manh Linh, Olexa, Kunc, Kadlec, Felcman O. - Hanák,
průběžně střídali: Kolář, Hampl, Pospíšil, Hušek.

Převzato z webu TJ Velichovky: Typicky první jarní duel v březnu, kdy trávníky nebývají ještě v ideální formě, a nevyzpytatelný vítr nás čekal ve Stěžerách. I s těmito podmínkami jsme se v úvodní čtvrthodině vypořádali dobře, drželi míč na svých kopačkách a hrálo se převážně na polovině domácích. Sice jsme si nevypracovali z této územní převahy tolik šancí, ale vypadalo to, že bychom se mohli postupem času prosadit. Jenže jsme nepochopitelně polevili a začali domácí pouštět do protiútoků a poté i naši hluchou pasáž dokázali potrestat po individuální chybě našeho beka v úvodní gól. Domácí kontrolovali hru na naší polovině, ve druhé části úvodního poločasu jsme nedokázali navázat na dobrý nástup, a tak jsme šli do kabin s jednobrankovým mankem. Druhá půle byla daleko lepší, přidali jsme na pohybu a tentokrát povedený nástup jsme přenesli prakticky do celé půle. Ze začátku jsme měli poměrně dost střel ze střední vzdálenosti, ale ty se neujaly. Poté už musel domácí brankář předvést ne nějak těžké zákroky, ale střely našich hráčů pochytal spolehlivě. Až zhruba po hodině hry jsme naší aktivitu zužitkovali a vyrovnali po dobře zahraném rohovém kopu. I nadále jsme měli častěji míč na kopačkách, bylo vidět zlepšení, ale územní převaha už ke druhé brance nevedla. Domácím jsme toho směrem dopředu tolik nepovolili, a tak se zrodila remíza.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: 

ŽK: 0 - 15. Bartoníček, 27. Kadlec, 47. Dohnal, 84. Olexa

Rozhodčí: Kraj František

Diváků: 30

Monday the 22nd.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.