Starší dorost (ročník 2004 a mladší)

Prohra staršího dorostu v prvním přípravném utkání s kvalitním soupeřem

1. PÚ - sobota 28.1.2023 od 10:00 - UMT Pardubice "Hůrka".

TJ Sokol Moravany - FK Jaroměř 3:1 (0:0)

Branky: 55. Nykodým, 75. Nykodým, 88. Kosina - 57. Skalický

FK Jaroměř: Maurits - Potoček, Lebedinský, Kašpar R., Bělohlávek - Hepnar, Skalický, Hemelík, Lipenský - Kašpar A., Libich

Průběžně střídali: Rezek, Korityák, Šibor

Chyběli: Kordina, Horčička, Hrobský

Moravany/Dašice: Hemer – Bubeník, Janatka, Šafránek, Morávek Nykodým, Kosina, Bakeš, Provazník Pinkas, Peterka

Průběžně střídali: Dobrovolský

Chyběli: Hájek, Bidlo, Kudlačík, Jouza, Bulyk

K prvnímu přípravnému utkání zajížděli starší dorostenci do Pardubic, kde se utkali s týmem Krajského přeboru Pardubicka - TJ Sokol Moravany. Od začátku se hrálo velmi dobré utkání v rychlém tempu a nasazení.

Kvalitní soupeř dobře kombinoval a postupem času získával mírnou územní převahu. Výsledek zápasů není důležitý, pro tým to byla rozhodně velmi dobrá prověrka a ukázka toho, na čem musí v následujících týdnech zapracovat.

Milan Bakeš, trenér Moravany/Dašice: K další přípravě jsme si na Hůrka pozvali opět soupeře z královohradecka. Mužstvo z Jaroměře se pohybuje také na předních místech své skupiny, proto jsme očekávali podobnou kvalitu jako minulý týden. Pro utkání jsme museli počítat s několika absencemi, proto jsme měli k dispozici pouze jednoho hráče navíc.
První poločas skončil bez branek, i když pár příležitostí se urodilo na obou stranách. Náš výkon v něm ovlivnilo zranění a ztráta Lukáše. Sráželo nás množství nepřesností a ani pohybová nabídka nebyla ideální. Vliv na to měla i soupeřova aktivita v napadání a větší agresivita v osobních soubojích.
Do druhého poločasu jsme prohodili kluky na třech postech a naší hře to pomohlo. V utkání jsme získali mírně navrch a dokázali jsme to vyjádřit i brankově. Zlepšil se pohyb ve středové řadě a dokázali jsme udržet balóny vepředu. Výsledkem bylo několik brankových příležitostí z nichž jsme tři dokázali proměnit. Potěšitelné je i zlepšení v defenzivní činnosti, ačkoli rychle inkasovaná vyrovnávající branka zamrzí. V příštím týdnu nás čekají dvě utkání a v prvním dostanou příležitost i někteří žáci.

Dušan Petráček, Jiří Rezek -  trenéři FK Jaroměř: V prvním přípravném utkání, kde dostali dostatečný prostor všichni hráči, jsme byli pozadu oproti soupeři v práci s míčem. Korektní, férový zápas z obou stran s velmi kvalitním rozhodčím splnil svůj účel.

ŽK: 0-0

Rozhodčí: Hendrych (KFS PCE)

Diváků: 15

přípravné utkání TJ Sokol Moravany/SK Sparta Dašice U19 - FK Jaroměř U19, 28.1.2023, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Fotogalerie k zápasu zde.

Vydřené vítězství staršího dorostu na půdě Třebechovic v posledním utkání podzimu!

1. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 13.11.2022 od 14:00 - hřiště Třebechovice.

SK Třebechovice - FK Jaroměř 2:3 (1:0)

Branky: 3. Kindl, 84. Joška - 76. Hepnar, 79. Lebedinský, 83. Lebedinský

SK Třebechovice: Baxter - Petera (80. Petřík), Nentvich, Karásek, Škoda - Horák, Ježek (K), Joška, Havlíček - Krejza, Kindl.

FK Jaroměř: Maurits - Kordina, Lebedinský, Mrkos, Bělohlávek - Potoček (72. Burian), Rezek (K), Hemelík, Korityák - Hepnar, Libich

KP SD SK Třebechovice p.O. - FK Jaroměř, 13.11.2022, foto: Václav Mlejnek, 
foto: Václav Mlejnek Přímý trestný kop Matěje Lebedinského (vlevo vpředu) mířil v 83. minutě do pravého horního růžku třebechovické branky. Foto: Václav Mlejnek.

Domácí se ujali vedení již ve 3. minutě po rychlém brejku z levé strany. Jaroměřským hráčům chyběla v prvním poločas hlavně chuť a aktivita do hry.

Druhý poločas se výkon Jaroměře postupně zlepšoval, domácím začali docházet síly a bylo jen otázkou času, kdy se skóre vyrovná. Závěr zápasu sice přinesl ještě veliké drama, ale jaroměřští hráči si těsné vítězství vzít již nenechali.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: "Výjimečně" ospalý začátek a nemastný, neslaný první poločas. Ve druhém jsme se začali zlepšovat a soupeř postupně odpadávat. Osmiminutová gólparáda znamenala obrat v zápase. Domácím se sice provedlo snížit, ale to bylo vše, a tak odvážíme tři důležité body znamenající se čtyřkolovým předstihem postup do finálové skupiny KP U19.

ŽK: 2-1

Rozhodčí: Ikuzgül

Diváků: 42


Pozápasové rozhovory:Debakl zdecimovaného staršího dorostu v Rychnově

14. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 5.11.2022 od 9:00 - UMT Rychnov nad Kněžnou.

FC Spartak Rychnov n. K. - FK Jaroměř 12:2 (7:1)

Branky: 1. Lukášek, 3, Šťovíček, 11. Němeček, 14. vlastní, 32. vlastní, 34. Lukášek, 39. Šťovíček, 47. Koráb, 60. Šťovíček, 67. Petruščák, 68. Petruščák, 82. Lukášek - 17. Rezek, 83. Hepnar

FK Jaroměř: Maurits - Adam, Lebedinský, Hrobský, Potoček - Hepnar, Skalický (K), Hemelík, Korityák - Rezek, Libich

Do Rychnova odjelo pouze 11. hráčů staršího dorostu, a tak se dal čekat těžký zápas. Začátek zápasu jako z hororu a ve 3. minutě je to již o dvě branky. Poté dva vlastní góly, zranění Filipa Hrobského (přejeme brzské uzdravení) a tým jde dokonce do 10ti. Před poločase další zranění Lukáše Skalického a tým je dokonce v 9ti. 

Druhý poločas se již pouze dohrával a bylo otázkou času, kde se skóre zastaví. Domácí mají velmi kvalitní tým, ale hosté jim to dnes bohužel až moc usnadnili.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Dnes bylo vše špatně před zápasem i během utkání. Neni se na co vymlouvat, můžeme si za to sami. Naše výkony, které jsou poslední dobou jako na houpačce, velmi kvalitní Rychnov pořádně ztrestal. V příštím kole v Třebechovicích, které se na nás taky budou těšit, máme co napravovat a očekávám zcela jiný přístup k utkání.

ŽK: 3-0

Rozhodčí: Urban Vladimír

Diváků: 35

SD FC Spartak Rychnov n. Kn. - FK Jaroměř, 5.11.2022, foto: Petr Reichl Foto: Petr Reichl.

Galerie Petra Reichla k zápasu zde.

Starší dorost otočil dvougólovou ztrátu a porazil lídra tabulky z Jičína

13. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 30.10.2022 od 14:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Jičín 3:2 (2:2)

Branky: 29. Rezek, 38. Rezek, 54. Rezek - 6. Kosejk, 15. Kosejk

FK Jaroměř: Maurits (46. Dufek) - Kordina, Lebedinský, Hrobský, Potoček - Hepnar, Skalický (K), Hemelík, Korityák - Rezek, Libich (88. Adam)

Referát k zápasu na webu soupeře zde.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř:  Předzápasová porada v kabině vzala za své a v 15.min po hrubých chybách to vypadalo, že je po zápase. Jenže lídra tabulky jeho vedení trochu ukolébalo a tak jsme začali hrát také i my. Výrazné herní zlepšení a konečně proměnění alespoň pár šancí znamenalo polocasovou remízu. Ve druhé části zápasu jsme udrželi tempo i bojovné nasazení a dokonali obrat v zápase. I přes další šance na obou stranách se už skóre neměnilo a tak 3 body zůstaly v Růžovce. Pochvala pro tým ( ale až od 20.min) za odpracovany zápas a poděkování fanouškům za podporu.

Stanislav Kroutil, vedoucí týmu SK Jičín:  Prostředí v Jaroměři bylo i tentokrát bouřlivé. Přesto jsme prvních dvacet minut měli utkání ve své moci. Pokud bychom z několika dalších vyložených šancí dali ještě dvě branky, nikdo by se nemohl divit a utkání by bylo zřejmě rozhodnuté. Můžeme sice nesouhlasit se způsobem řízení utkání ze strany rozhodčího Martínka, ale ta hlavní chyba je v nás. Prohráli jsme druhé utkání v řadě a zamotali první příčky tabulky. Do konce podzimu zbývají tři utkání, dvě z nich hrajeme venku. Doufejme, že se neprotáhne šňůra nepřesvědčivých výkonů a že ve zbývajících utkáních budeme sledovat mužstvo na jaké jsme zvyklí. Tedy vítězné.

ŽK: 2-3

ČK: 0-1

Rozhodčí: Martínek Miroslav

Diváků: 75

FK Jaroměř - SK Jičín - 30.10.2022

Foto: Zdeněk Hrobský. Galerie zde.

Starší dorost prohrál derby se Dvorem i přes početní převahu!

12. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 23.10.2022 od 15:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové n.L. 2:4 (0:1)

Branky: 69. Lebedinský, 86. Skalický (p.k.) - 8. Špaček, 47. Špaček, 50. Špaček, 63. Špaček

FK Jaroměř: Maurits - Adam (54. Hrobský), Lebedinský, Horčička, Potoček - Hepnar, Skalický (K), Hemelík, Korityák - Rezek, Libich

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Dnes se nám nedařilo ve větší míře proměňovat vypracované příležitosti a že jich bylo. Důrazně a s chutí i větším zapálením hrající soupeř nás pak nemilosrdně trestal. Máme neustále na čem pracovat. . . . Děkujeme fanouškům za podporu.

ŽK: 2-5

ČK: 0-2

Rozhodčí: Gernát Lukáš

Diváků: 50

SD FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové nad Labem, 23.10.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Saturday the 4th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.