Starší dorost (ročník 2006 a mladší)

Starší dorost zakončil sezónu domácím vítězstvím nad rezervou ligové Cidliny

17. kolo KP KHK - sobota 15.6.2024 od 14:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - RMSK Cidlina ,,B" 6:3 (3:1)

Branky: 6. Rezek, 8. Rezek, 26. Lebedinský, 45. Rezek, 55. Rezek, 90. Rezek - 18. Štrobich, 51. Štrobich, 62. Nosek (p.k.)

FK Jaroměř: Maurits - Bělohlávek, Hrobský (60. Burian), Libich, Lebedinský - Potoček (30. Kašpar), Hemelík, Skalický (K), Pilc (60. Kadlec) - Korityák, Rezek

RMSK Cidlina B: Loner - Nosek, Štoček, Nydrle (K), Herzán, Štrobich, Lustig, Filip, Fanta, Veselý, Podsadlo, dále střídali Podhajský, Kožíšek, Komárek, Jablonovský a Zanespal

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: V posledním zápase sezóny jsme chtěli uhájit domácí neporazitelnost. To se nám povedlo a fotbalovou Cidlinu jsme přestříleli. Děkujeme fanouškům a Vaclavovi za podporu, a klukům přejeme v jejich dalším nejen fotbalovém životě hodně zdaru.

Rozhodčí: Svoboda

Diváci: 50

ŽK: 1:2

ČK: 0:1

KP U19 FK Jaroměř - RMSK Cidlina B, 16.6.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie Zdeňka Hrobského k zápasu zde, fotogalerie Václava Mlejnka zde.

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Přesvědčivé vítězství staršího dorostu v Lánově

16. kolo KP KHK - sobota 8.6.2024 od 13:30 - hřiště Lánov.

TJ Lánov - FK Jaroměř 1:6 (0:2)

Branky: 51. Vaníček - 32. Lebedinský (p.k.), 42. Rezek, 48. Korityák, 68. Rezek, 77. Rezek, 85. Rezek

FK Jaroměř: Maurits - Bělohlávek, Hrobský, Libich, Lebedinský - Potoček (80. Burian), Hemelík, Skalický (K), Pilc (65. Kadlec) - Korityák, Rezek

Jiří Rezek - trenér FK Jaroměř:  Dnes jsme zajížděli do Lánova, kde se nám nikdy moc herně nedaří. Dnes to nebyla výjimka, začátek zápasu byl opatrný bez větších šancí. Postupem času jsme se osmělili i my a začali mít také nějaké šance. Konec prvního poločasu nám vyšel a my vstřelili dva góly a žádný nedostali a s tímto výsledkem se šlo do kabin. Hned po přestávce jsme přidali třetí gól a až moc jsme se uklidnili. Lánov nesložil zbraně, zabral, začal nás přehrávat a byl odměněn gólem. Najednou ho bylo plné hřiště. Kluci ale už další zdramatizování nedopustili a dalšími góly rozhodli zápas. Děkuji klukům za odmakaný zápas a budeme doufat v pomoc Cidliny.

Rozhodčí: Žerovnický

Diváci: 30

ŽK: 0:1

KP U19 TJ Lanov - FK Jaroměř, 8.6.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie Zdeňka Hrobského k zápasu zde.

Vysoké vítězství staršího dorostu nad Dvorem Králové

15. kolo KP KHK - sobota 1.6.2024 od 10:15 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové n.L. 9:0 (5:0)

Branky: Korityák 3x, Hemelík 2x, Rezek, Skalický, Kadlec, Maurits (p.k.)

FK Jaroměř: Maurits - Bělohlávek, Libich, Hrobský, Potoček - Burian (71. Nguyen), Hemelík, Skalický (K), Kadlec - Korityák, Rezek

Jiří Rezek - trenér FK Jaroměř: Dnes k nám přijeli hosté ze Dvora Králové poněkud oslabení vinou několika zranění. Museli doplnit kádr mladšími ročníky, a to se projevilo hned od začátku utkání. Zápas jsme měli pod kontrolou a bylo jen otázkou času kolik dáme gólů. Důležité také bylo odehrát zápas bez nějakých zbytečných zranění vinou špatného počasí.

Rozhodčí: Janota

Diváci: 40

ŽK: 0:2

KP U19 FK Jaroměř - TJ Dvůr Kr. n. L./TJ Sokol B. Třemešná, 1.6.2024, foto: Václav Mlejnek Brankář Maurits (v červeném dresu) uhájil druhou nulu v řadě (celkem páté čísté konto v jarní části). V devadesáté minutě se díky proměněné penaltě zapsal navíc do tabulky střelců. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie Zdeňka Hrobského k zápasu zde.

Rekordní vítězství staršího dorostu s Týništěm

28. kolo KP KHK - sobota 25.5.2024 od 10:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Týniště n.O. 16:0 (7:0)

Branky: Rezek 8x, Korityák 3x, Hemelík 2x, Skalický, Hrobský, Kašpar

FK Jaroměř: Maurits - Potoček (65. Nguyen), Pilc, Skalický, Bělohlávek - Kadlec (65. Burian), Hemelík, Libich (55. Dubský), Kašpar (55. Hrobský) - Korityák, Rezek

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř:  Zatímco soupeř přijel na výlet, my jsme chtěli odčinit nezdary z minulých kol a napravit si reputaci i sebevědomí. To se nám povedlo měrou vrchovatou a těšíme se na derby se Dvorem.

Rozhodčí: Tokar

Diváci: 30

ŽK: 1:0

Nepovedený zápas staršího dorostu ve Vrchlabí

27. kolo KP KHK - sobota 18.5.2024 od 13:30 - hřiště Vrchlabí.

FC Vrchlabí - FK Jaroměř 3:2 (2:1)

Branky: 4. Grohman, 7. Marek, 60. Suchomel - 11. Skalický, 50. Kašpar

FK Jaroměř: Maurits - Dohnal, Lebedinský, Bělohlávek, Potoček (70. Hrobský) - Korityák, Skalický (C), Hemelík, Rezek - Pilc (60. Libich), Kašpar

Úvod zápasu Jaroměř totálně zaspala a nechala jít dobře hrající domácí do dvougólového vedení. Poté se Jaroměř zlepšila a po zbytek poločasu byla lepším týmem.

Druhý poločas se odehrávala na hřišti spíše bitva, než fotbal, a důrazně hrající domácí nakonec dovedli zápas do vítězného konce.

Dušan Petráček - trenér FK Jaroměř:  Zápas o naději v honbě za první příčkou se nám nepovedl, když jsme za domácími zaostávali především v nasazení. Kapitolou samou pro sebe jsou pak tři červené karty!

Rozhodčí: Dorotík

Diváci: 30

ŽK: 6:1

ČK: 2:1

Monday the 22nd.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.