Starší dorost (ročník 2004 a mladší)

Starší dorost udolal ve výborném zápase silný tým Jičína a upevnil si první místo ve finálové skupině!

6. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - neděle 21.5.2023 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Jičín 1:0 (0:0)

Branky: 50. Kašpar Adam

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Lebedinský, Sekyra, Hrobský - Korityák, Skalický (K), Rezek, Hemelík, Hepnar - Libich, Kašpar A. (88. Kordina)

Od začátku zápasu se hrál v Růžové ulici velmi kvalitní dorostenecký zápas, kde se střetly dva týmy, které chtějí hrát fotbal. Šance se přelévaly ze strany na stranu a bylo jasné, že kdo dá první gól, bude mít velikou výhodu. To se podařilo nakonec domácím, kteří využili v 50. minutě rychlou akci na jejímž konci skóroval Adam Kašpar - 1:0. Hosté nesložili zbraně nastřelili břevno a tyč, domácí měli rovněž své veliké šance, ale skóre se již nezměnilo. Za zmínku stojí určitě i velmi férové chování obou týmů během zápasu, ale i po něm, včetně laviček - tak by to mělo vypadat. Do kvality zápasu zapadl i velmi dobrý výkon hlavního rozhodčího.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř:  S Jičínem dnes přijela do Růžovky ohromná kvalita, které jsme se dokázali víc než vyrovnat, a tak byl k vidění zápas nadstandardní úrovně KP, kde mohly vyhrát oba týmy. Těší nás týmový výkon s nulou vzadu a snad už Adamův návrat z Marsu. Poděkování soupeři za férový zápas, mladšímu dorostu za výpomoc a divákům za podporu.

ŽK: 14. Korityák, 75. Lebedinský - 16. Kosejk, 56. Nálevka, 77. Čech

Rozhodčí: Bogdan

Diváků: 55

KP SD U19 finále jaro FK Jaroměř - SK Jičín, 21.5.2023, foto: Václav Mlejnek Tři minuty před koncem se do šance dostal Tomáš Hepnar (číslo 8). Foto: Václav Mlejnek

Starší dorost v těžkém zápase udolal kvalitní tým Nového Hradce Králové!

5. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - neděle 14.5.2023 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FC Nový HK 2:1 (1:1)

Branky: 14. Rezek, 63. Rezek - 44. Pultar

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Lebedinský, Sekyra, Hrobský - Korityák, Kašpar R., Hemelík, Skalický, Hepnar - Rezek, Libich (84. Kašpar A.)

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: S vynikajícím soupeřem, kterému jsme se dokázali herně vyrovnat a být ještě efektivnější v koncovce, jsme celý zápas poctivě odpracovali. Bez chyb to sice dnes nebylo, ale s pokorou bereme tři důležité body. Děkujeme fanouškům za podporu.

ŽK: 2-1

Rozhodčí: Martínek

Diváků: 43

KP SD U19 finále jaro FK Jaroměř - FC Nový HK, 14.5.2023, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek

Fotogalerie Zdenka Hrobského k zápasu zde.

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.


Starší dorost nezvládl závěr utkání a nakonec odešel poražen

4. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - sobota 6.5.2023 od 14:00 - hřiště Kunčice.

RMSK Cidlina ,,B" - FK Jaroměř 4:2 (1:0)

Branky: 29. Patka, 51. Patka, 88. Šotček, 90. Nydrle - 60. Skalický, 83. Burian

Sestava RMSK Cidlina B: Jablonovský - Herzán, Fuxa (C), Schmidt, Štoček, Malina, Kněžourek, Němec (46.Filip), Nun (57.Nydrle), Patka (52.Hach), Lustig

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Kordina (87. Kadlec), Sekyra, Skalický (K), Bělohlávek - Korityák, Kašpar R., Hemelík, Hepnar - Libich (80. Burian), Kašpar A. (76. Rezek)

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Pokračovali jsme ve stejném módu jako v zápase s RK a podle toho to dnes také dopadlo. Výsledek odpovídá dění na hřišti a nás čeká tento týden dost práce. Takovým způsobem, jakým jsme se dnes prezentovali, se o čelo tabulky rozhodně nehraje.

ŽK: 0-0

Rozhodčí: Miloš Hofman

Diváků: 33

Starší dorost nakonec udolal houževnatý a kvalitní tým Rychnova

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

3. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - neděle 30.4.2023 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - Rychnov nad Kněžnou 4:2 (2:0)

Branky: 15. Hemelík, 18. Lebedinský, 61. Sekyra, 89. Rezek - 85. Šťovíček, 87. Šťovíček

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Kordina (34. Bělohlávek), Lebedinský, Sekyra, Hrobský - Hepnar, Hemelík, Skalický (K), Korityák (72. Bedlek) - Rezek, Libich (46. Kašpar A.)

Sestava Spartak Rychnov n. Kn.: Koníček - Paleček, Koráb, Široký, Krejčí, Petruščák, Brož, Hůlka, (76. Wójs), Lukášek (C), Šťovíček, Ulrich

Jaroměř vstoupila do zápasu velmi dobře a aktivně. Po brzském vyloučení hostujícího brankáře navíc vstřelila dva rychlé góly a o osudu utkání se zdálo být rozhodnuto. Hosté však nesložili zbraně a do konce poločasu několikrát pozlibili domácí hráče a fanoušky.

Druhý poločas se obraz hry příliš nezměnil. Hosté hráli velmi aktivně a dobře, domácí naopak nedokázali udržet míč a dostat se do většího tlaku. Po gólu na 3:0 se zdálo být již rozhodnuto, ale nebylo tomu tak. Hosté v závěru dvěma góly nakonec zdramatizovali utkání a sahali po bodu. Definitivní pojistka vítězství domácích pak přišla v předposlední minutě utkání.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Měli jsme výborný vstup do zápasu, ale potom nám hra v přesile spíše ublížila a byli jsme nervózní a ukvapení. I proto došlo málem na infarktový konec, který jsme lépe zvládli. Děkujeme fanouškům za podporu.

ŽK: 0-0

ČK: 4. Koníček

Rozhodčí: Lukáš Nožka

Diváků: 80

SD FK Jaroměř - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, 30.4.2023, foto: Zdenek Hrobský František Hemelík (u míče) byl autorem prvního gólu Jaroměře. Foto: Zdenek Hrobský.

Fotogalerie k zápasu zde.

Gólový sestřih:Zasloužené vítězství staršího dorostu na horké půdě Dvora Králové!

2. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - sobota 22.4.2023 od 10:15 - hřiště Dvůr Králové nad Labem.

TJ Dvůr Králové n.L. - FK Jaroměř 0:2 (0:1)

Branky: 5. Lebedinský, 59. Korityák

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Potoček (62. Kordina), Lebedinský, Sekyra, Hrobský - Hepnar, Hemelík, Skalický (K), Korityák - Rezek, Libich (52. Kašpar A. (86. Bělohlávek))

Jaroměř byla od začátku lepším týmem a výsledkem toho bylo její rychlé vedení, kdy se trefil v 5. minutě po rohovém kopu hlavou Matěj Lebedinský - 1:0. Hned poté měli hosté další dvě obrovské šance na navýšení skóre, ale nejdříve Korityák, ani Rezek je bohužel neproměnili. Hosté kontrolovali hru, byli silnější na míči a drželi těsné vedení. Domácí se dostávali do hry pouze díky standardním situacím, které však Jaroměře bez větších problémů vždy ubránila.

I vstup do druhého poločasu vyšel Jaroměři výborně. Byla aktivnější a v 59. minutě se po přihrávce trefil v 59. minutě Vojta Korityák - 2:0. Zbytek utkání se nesl v duchu snahy domácích o kontaktní gól, ale hosté fungovali dnes velmi dobře a zodpovědně a do žádných vyložených šancí domácí defacto za celý zápas nepustili. Naopak to byli hosté, kteří hrozili z brejků a mohli tak definitivně rozhodnout o osudu utkání. Vzhledem k průběhu dnešního zápasu je vítězství Jaroměře naprosto zasloužené.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř:  V bojovném derby, které postrádalo od obou týmů větší fotbalovou kvalitu, se nám podařilo před početnou návštěvou být produktivnější než domácí. Těší důležitá nula vzadu a poděkování našim fanouškům za podporu.

ŽK: 9. Hynek O., 20. Hampl, 38. Formánek L., 70. Formánek T. - 24. Rezek, 38. Hemelík, 43. Hrobský

Rozhodčí: Smola

Diváků: 60

KP SD U19 finále jaro TJ Dvůr Králové - FK Jaroměř, 22.4.2023, foto: Renata Jírová Foto: Renata Jírová

Fotogalerie Renaty Jírové k zápasu zde.

Sunday the 28th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.