Mladší žáci (ročník 2011 a mladší)

Mladší žáci podali doma hezký výkon

7. kolo MEKKAGROUP KP ml. žáků U-13 - sk. E, jaro 2024 - sobota 18.5.24 od 9:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - TJ Sokol Černíkovice 4:5 (2:3)

Branky: 2x Ždárský, 1x Poděbradský, 1x Dyma

V prvním zápase jsme se soupeřem z Černíkovic sehráli vyrovnané utkání. V zápase jsme střídavě vedli a prohrávali. Ale s výkonem kluků jsme po podaném výkonu i přes prohru spokojeni. Troufám si říct, že se zápas musel líbit i fanouškům, kdy kluci bojovali a předváděli konečně i kombinační fotbal.

FK Jaroměř - Spartak Police nad Metují 3:1 (2:0)

Branky: 1x Žďárský, 1x Poděbradský, 1x Rieger

Druhým soupeřem nám bylo mužstvo z Police nad Metují. Ve většině času jsme byli lepším týmem a soupeře nepouštěli do vážných šancí. Až za stavu 3:0 povolila koncentrace kluků a pustili soupeře k naší bráně blíže než bylo zdrávo.

Soupiska FK Jaroměř: Tomek – Poděbradský, Pacovský, Bergr, Ždárský, Rieger, Jedlička, Dyma, Zámečník Ondřej, Zámečník Vojta

Panenka, Žďárský, trenéři FK Jaroměř:  Inkasovaný jeden gól od Police byl pro nás ještě milosrdným výsledkem – na toto musíme kluky upozornit, aby hráli svou hru celý zápas.

Rozhodčí: Pavel Tokár

ŽK: 

Diváků: 20

Mladší žáky trápí střelecká nemohoucnost

5. kolo MEKKAGROUP KP ml. žáků U-13 - sk. E, jaro 2024 - sobota 4.5.24 od 9:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - Sparta Úpice - 3:4 (2:1)

Branky: 1x Němeček, 1x Poděbradský, 1x Beneš

V prvním zápase jsme se soupeřem z Úpice sehráli vyrovnané utkání. V zápase jsme vedli o dvě branky a mohli jsme náskok i navýšit. Ale chybami jsme darovali soupeři celkem jednoduché góly. Nakonec byl v tomto zápase šťastnější soupeř a vyhrál.

MZ FK Jaroměř - Sp. Úpice, 4.5.2024, foto: Václav Mlejnek

FK Jaroměř - Sp. Rychnov nad Kněžnou 0:3 (0:1)

Branky: :-(

Druhým soupeřem nám bylo mužstvo z Rychnova nad Kněžnou. Se soupeřem jsme hráli opět vyrovnané utkání, ale střelecká nemohoucnost, zbrklost a potřebný klid v zakončení nám nedovolil vstřelit branku. Naopak 2x vlastní gól a ruka ve vápně nás odsoudily k prohře.


FK Jaroměř - TJ Sokol Černíkovice 2:4 (2:1)

Branky: 1x Poděbradský, 1x Beneš

Třetím soupeřem nám bylo mužstvo Černíkovic. Zápas jako přes kopírák s Úpicí, vyrovnaná partie, neproměňování šancí a krásné góly ze strany soupeře nás odsoudily k prohře.

Soupiska FK Jaroměř: Tomek – Poděbradský, Pacovský, Bergr, Ždárský, Rieger, Němeček, Jedlička, Beneš, Světlák

Panenka, Žďárský, trenéři FK Jaroměř:  Do zápasů již přenášíme to, co trénujeme – kombinaci, hru s balónem u nohy, náběhy… Ale stále nás trápí koncovka. Místo toho, aby kluci tváří v tvář gólmanovi s klidem proměnili, tak se snaží vše urvat silou… Na tomto problému budeme aktuálně pilně pracovat při tréninku a doufáme v rychlé zlepšení.

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 20

MZ FK Jaroměř - Sp. Úpice, 4.5.2024, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek

Mladší žáci vezou opět body z Opočna

4. kolo MEKKAGROUP KP ml. žáků U-13 - sk. E, jaro 2024 - neděle 21.4.24 od 9:00 - hřiště Opočno

Opočno/Dobruška - FK Jaroměř 2:0 (2:0)

Branky: :-(


FK Jaroměř - SK Spartak Úpice 4:1 (2:1)

Branky: 

Soupiska FK Jaroměř: 

Panenka, trenér FK Jaroměř: 

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 20

Málo branek a individuální chyby MŽ

3. kolo MEKKAGROUP KP ml. žáků U-13 - sk. E, jaro 2024 - neděle 14.4.24 od 9:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - Týniště n. Orl. - 0:3 (0:0)

Branky: :-(

V prvním zápase se nám vůbec nedařila kombinace, a když už jsme se dostali k zakončení, tak bylo velice nepřesné. Zato soupeř nás potrestal po dvou individuálních chybách a bylo po zápase.


FK Jaroměř - Opočno/Dobruška 1:1 (1:1)

Branky: 1x Rieger

Druhým soupeřem nám bylo mužstvo Opočno/Dobruška. Stejně jako minulý týden se hrálo vyrovnané utkání, bohužel nás opět zklamala koncovka. Zápas skončil zaslouženou remízou


FK Jaroměř - Černíkovice 1:5 (0:3)

Branky: 1x Žďárský

Třetím soupeřem nám bylo mužstvo Černíkovice. V tomto zápase jsme od začátku tahali za kratší konec. Soupeř byl po fyzické a silové stránce daleko lepší a v zakončení nekompromisní. V průběhu hry bylo několik pasáží, kde jsme soupeře zatlačili před jeho branku, ale opět ta koncovka. Bohužel Jaroměř vstřelila pouze jeden gól a soupeř zaslouženě vyhrál.

Soupiska FK Jaroměř:  Tomek – Poděbradský, Pacovský, Bergr, Ždárský, Zámečník Vojtěch, Žíla, Rieger, Němeček, Jedlička

Panenka, Žďárský, trenér FK Jaroměř:  Nezbývá než dál pilně a tvrdě trénovat. Ve hře jsou vidět již u některých hráčů posuny, lepší výkony. Ale je potřeba, aby šli herně, a hlavně také chutí ke hře, nahoru všichni hráči, nikoliv pouze jednotlivci.

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 20

MZ FK Jaroměř - Černíkovice, 14.4.2024, foto: Václav Mlejnek

První body mladších žáků z Opočna

2. kolo MEKKAGROUP KP ml. žáků U-13 - sk. E, jaro 2024 - sobota 6.4.24 od 9:00 - hřiště Opočno

FK Jaroměř - Police nad Metují 2:0 (0:0)

Branky: 1x Pastuch, 1x Poděbradský - 0

Prvním soupeřem nám bylo mužstvo z Police nad Metují. Naši hráči začali aktivně a měli nad Policí mírnou převahu, ale z několika gólových šancí se nám nepodařilo nic vytěžit. V druhé poločase jsme již vstřelili dva góly, ale soupeře to přesto nezlomilo a díky našemu polevení ve hře a důrazu nás soupeř začal přehrávat a měl i několik šancí. Přesto nakonec výhra zůstala u nás.


Opočno/Dobruška - FK Jaroměř 1:1 (0:0)

Branky: Poděbradský - 1

Druhým soupeřem nám bylo domácí mužstvo Opočno/Dobruška. Podařil se nám zachytit začátek zápasu, soupeře jsme přehrávali, ale přes několik velmi slibných šancí se nám nepodařilo skórovat. Naopak soupeř nás potrestal gólem, střelou ze střední vzdálenosti. Přesto kluci nesložili zbraně a po několika minutách jsme vyrovnali. Nakonec se po několika dalších slibných, ale neproměněných šancích, zrodila remíza.


FK Jaroměř - Rychnov nad Kněžnou 0:3 (0:2)

Branky: :-( - 3

Naše hráče jsem nechválil za výkon proti Polici nad Metují, kde jsme měli předvádět daleko lepší fotbal. Naopak kladně hodnotím zápas s Opočnem/ Dobruškou, kde kluci bojovali, a i přes nepříznivý stav dokázali vyrovnat a dobrou hru předváděli až do konce zápasu. Paradoxně jsem hráče pochválil (i přes prohru) za zápas s Rychnovem nad Kněžnou, kde jsme do poslední chvíle bojovali a pokoušeli se nepříznivý výsledek zkorigovat. Herní projev byl fotbalový, kluci se snažili kombinovat, přecházet přes hráče a balón držet co nejvíce na zemi, což kladně hodnotil po zápase i trenér soupeře.

Soupiska FK Jaroměř:  Tomek – Poděbradský, Pastuch, Pacovský, Bergr, Ždárský, Pecháček, Zámečník Vojtěch, Zámečník Ondra

Žďárský, trenér FK Jaroměř: 

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 20

Wednesday the 22nd.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.