Muži A

Áčko nedalo gól soupeři se šesti dorostenci v sestavě.

28. kolo Votrok KP - středa 5.6.2019 od 18:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - RMSK Cidlina N. Bydžov  0:5 (0:4)

Branky: 0 - 14. a 50. Vaněk Tomáš, 18. Blažek Štěpán, 38. Jilemnický Matěj, 45. Bekera Nikolas

FK Jaroměř: Tomášek - Pácalt, Michálek (K), Valášek - Exnar Mi., Votrubec, Exnar Ma. (46. Bano), Balcirák (63. Toman O.), Čenovský (69. Mertlík) - Konrád (46. Emlar), Roubal (46. Markarjanc)

RMSK Cidlina: Strýhal - Müller (K) (59. Fuxa), Jilemnický, Hlušička, Vaněk (59. Zmítko), Bekera N., Trejbal (59. Hruška), Pilný, Blažek (71. Mejstřík), Novák, Zich (59. Voldán)

KP FKJ - RMSK Cidlina, 5.6.2019, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: V zápase jsme se nedokázali vyrovnat s agresivitou, důrazem a vysokým presinkem soupeře. To byly tři hlavní důvody naší vysoké prohry.

Petr Průcha, trenér RMSK: Jsem moc rád, že jsme dnešek zvládli. Se sestavou, která byla velice zajímavá, jsme byli v první půli velice produktivní. Druhý poločas jsme ještě více omladili a nutno říci, že mí svěrenci nezklamali a hodně z nich bude mít na premiéru v KP mužů příjemné vzpomínky. Chlapci aspoň vidí, že to co konají, má smysl a já jsem pyšný na to, že můžu být u toho ... Moc se těšíme na nedělní televizní derby utkání v Chlumci nad Cidlinou.

Rozhodčí: Kánská, Dujsík, Koutnk

DS:

ŽK: 33. Pácalt, 44. Votrubec, 76. Exnar Mi. - 21. Müller

Diváků: 100

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Vítězství áčka ve Vysoké na penalty

28. kolo Votrok KP - neděle 1.6.2019 od 17:00 - hřiště Vysoká n.L.

FK Vysoká n.L. - FK Jaroměř 1:2P (1:0)

Branky: 31. Podlipný - 54. Roubal

FK Vysoká n.L.: Pavliš - Prorok, Duben (74. Jílek), Ptáček, Novák - Klouček, Bláha, Jelínek (K), Haken - Podlipný, Škvrňák (90. Hafner)

FK Jaroměř: Tomášek - Pácalt, Michálek (K), Markarjanc (28. Toman (74. Hanusík) ), Valášek - Čenovský, Exnar Mi., Konrád, Emlar (46. Roubal) - Votrubec, Grmela

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Jakýkoliv bodový úspěch z týmem z popředí tabulky je pro nás cenný a vážíme si ho. Domácí byli tradičně silní na míči, hodně chtěli tři body. Po brejkových situacích jsme k nim v závěru zápasu měli blíže spíše my. V penaltách jsme šetřili zraněného gólmana Jardu Tomáška, kterého ale skvěle nahradil Dan Votrubec.

Rozhodčí: Martínek L, Nagy, Svoboda

ŽK: 77. Jílek, 79. Podlipný, 86. Prorok - 61. Roubal, 79. Konrád

Diváků: 77

Áčko nezvládlo duel se Sobotkou a téměř jistě sestupuje po sedmi letech do 1.A. třídy

27. kolo Votrok KP - neděle 26.5.2019 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Sobotka  3:6 (2:3)

Branky: 7. Votrubec, 43. Votrubec, 71. Votrubec (p.k.) - 27. Taneček (p.k.), 34. Pavlíček, 36. Taneček (p.k.), 48. Šotka, 53. Knobloch, 62. Miler

FK Jaroměř: Tomášek - Chalupa (65. Toman), Michálek (K), Mertlík (46. Markarjanc), Valášek - Exnar Mi. (65. Bano), Votrubec, Exnar Ma., Čenovský (65. Balcirák) - Emlar, Roubal (46. Konrád)

SK Sobotka: Chrpa - Materna, Halbych (K), Baster, Juriga - Sochor, Knobloch, Miler, Šotka (66. Šerych) - Taneček (61. Pištěk), Pavlíček

KP FKJ - SK Sobotka, 27.5.2019, foto: Václav Mlejnek Optimistický začátek: sedmá minuta, Daniel Votrubec přestřelil zeď a Jaroměř vedla 1:0. Foto: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Po dlouhé době jsme v utkání vedli, ale s přibývajícími minutami jsme přenechali iniciativu hostům, kteří postupně ovládli hru. Sráží nás individuální chyby, propadáme v základních fotbalových věcech.

L. Štrob, trenér SK Sobotka: Mladé domácí mužstvo v určitých fázích nehrálo vůbec špatně. Dokázalo nás potrápit především ze standardních situací, ze kterých dalo 2 branky. Postupem času jsme ale dokázali domácí přehrávat a vždy odskočit o 2 branky. Po dlouhém půstu jsme body pro zvednutí sebevědomí potřebovali jako sůl.

Rozhodčí: Matějka, Mlynář, Prinz

DS: Přibyl

ŽK: 36. Tomášek - 42. Miler, 64. Halbych

Diváků: 94

TVcom

Áčko nezvládlo hrubě začátek zápasu, a tak odjíždí z Třebše s vysokou prohrou

26. kolo Votrok KP - neděle 19.5.2019 od 17:00 - hřiště Třebeš HK.

TJ Sokol Třebeš - FK Jaroměř  5:2 (4:1)

Branky: 2. Michal, 4. Zeman Ja., 5. Ryšavý, 15. Ryšavý, 56. Zeman Ja. (p.k.) - 20. Exnar Ma., 89. Exnar Ma.

TJ Sokol Třebeš: Heřman - Tesař, Michal, Zeman Ji., Hruška - Zeman Ja., Kincl, Sobotka (61. Kosyak), Ryšavý - Majer (59. Černý), Krykorka (K)

FK Jaroměř: Tomášek - Chalupa, Markarjanc, Mertlík (63. Toman), Valášek - Konrád, Michálek (K), Votrubec, Exnar Mi. - Emlar, Exnar Ma.

Vl. Krykorka, vedoucí domácích: Našemu výkonu ublížilo to, že jsme vedli ve 4. minutě o tři branky. Do naší hry se postupně začala vkrádat laxnost a poslední čtvrtina zápasu již nebyla z naší strany ke koukání. Věřím, že příště se herně polepšíme.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Do zápasu jsme vstoupili tím nejhorším způsobem a domácí nás nemilosrdně potrestali. S přibývajícími minutami jsme byli již třebešskému týmu důstojnějším soupeřem a podařilo se nám výsledek aspoň korigovat.

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

25. kolo Votrok KP - neděle 12.5.2019 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Dobruška 2:3 (2:2)

Branky: 37. Roubal, 43. Exnar Ma. - 29. Kořínek, 32. Mikušík, 82. Eimann M.

FK Jaroměř: Tomášek - Chalupa, Michálek (K), Mertlík, Valášek - Exnar Ma., Votrubec, Exnar Mi. (81. Pavlis), Roubal - Čenovský, Emlar (68. Balcirák)

SK Dobruška: Pěnička - Brožek (58. Böhm), Effenberk (65. Eimann M.), Krahulec, Huňák - Dědeček, Eimann D., Mikušík (K), Čopík - Majer (69. Malý), Kořínek (88. Šotola)

Jaroměř o sobě dala vědět v osmé minutě, když vyslal první propagační střelu na dobrušského brankáře Pěničku domácí Votrubec. Když v 18. minutě přihrál Chalupa nabíhajícímu Emlarovi, hostující brankář instinktivně vyrazil míč nohou. Ve 29. minutě dobrušský Eimann předvedl kousek hodný kabaretních tanečnic v Mouline Rouge, když v kankánovém výskoku takřka v úrovni svého obličeje špičkou kopačky přesměroval trajektorii míče na Kořínka, který měl otevřený výhled na domácí bránu a bez problémů proměnil - 0:1. O tři minuty později namířil dobrušský Dědeček svůj rohový kop na hlavičku kapitána Mikušíka - 0:2. Domácí tým ale nesklopil uši a ve 36. minutě po přihrávce od Emlara prokličkoval Roubal kolem dvou obránců a zleva prostřelil Pěničku - 1:2. Ve 40. minutě promarnil svou hlavičku Votrubec. Ve 43. minutě Emlar osaměl i s míčem před bránou hostí, míč poslal pravou nohou správným směrem vpřed, ale setrvačností cestou k zemi si levým kolenem střelu srazil do pravé tyče. Nicméně odraženého míče se zmocnili domácí, Valášek si našel Matěje Exnara na hranici vápna a zkoprnělí hosté jen pasivně přihlíželi vyrovnání - 2:2.

Opatrnému druhému poločasu chybělo střelecké koření. Zápas rozhodli hosté v 80. minutě, když po autovém vhazování skóroval Eimann - 2:3.

KP FK Jaroměř - SK Dobruška, 12.5.2019, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dokázali jsme smazat dvougólové vedení hostí a ještě v první půli jsme se vrátili do zápasu. Po změně stran už si ani jedno mužstvo vyloženou šanci nevytvořilo. Dobruška nakonec byla šťastnější.

Miloš Killar, trenér SK Dobruška: Po oboustranně opatrném začátku utkání se nám podařilo během několika minut dvakrát skórovat, o vedení jsme však stejně rychle přišli. Ani jeden z týmů se nechtěl smířit s dělbou bodů, my však byli šťastnější a o vítězství nás nepřipravil ani závěrečný tlak domácích.

Rozhodčí: Trejbal, Bačo, Vítek

DS: Havlík

ŽK: 81. Exnar Ma. - 50. Majer