Mini přípravka (ročník narození 2017 a mladší)

MINI přípravka si zahrála v České Skalici.

9. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 25.4.2024; 17:00 - hřiště Česká Skalice

FK Jaroměř Lvíčata - Sp. Police n/M 14:5 (7:1)

Branky: 6x Kejlzar Lukyn, 4x Brusnický Venda, 2x Brusnický Čenda, 1x Migaš Tonda, 1x vlastní

FK Jaroměř Lvíčata - Sokol Stárkov 19:3 (9:3)

Branky: 8x Brusnický Venda, 5x Brusnický Čenda, 2x Kejlzar Lukyn, 2x Migaš Tonda 1x Michálek Áďa, 1x Vágner Áďa

FK Jaroměř Káčata - Sokol Stárkov 9:12 (7:6)

Branky: 4x Jahelka Sebík, 1x Kramář Venda, 1x Mikeš Míla, 1x Souček Tobík, 1x Slezák Teo, 1x Potoček Péťa

FK Jaroměř Káčata - SK Česká Skalice 13:14 (6:5)

Branky: 5x Jahelka, 3x Kramář Venda, 2x Souček Tobík, 2x Mikeš Míla, 1x Potoček Péťa

Sestava FK Jaroměř Lvíčata: Kejzlar, Vágner, Migaš, Michálek, Brusnický Čenda, Brusnický Venda

Sestava FK Jaroměř Káčata: Kramář, Souček, Mikeš, Jahelka, Potoček, Slezák

Nejmladší fotbalisté zahájili sezónu proti Náchodu.

Sestava FK Jaroměř Káčata: Kramář, Král, Mikeš, Hejcman, Potoček, Slezák

miniP FK Jaroměř - FK Náchod, 18.4.2024, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek.

MINIpřípravka uzavřela uspěšný podzim vítězně

8. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 20.10.2022; 17:00 - hřiště Náchod - Hamra

Sestava FK Jaroměř: Vít, Gorol, Pácalt, Tylšová, Petrák, Syrovátko

Trenér FKJ Radek Beran: Je skvělé sledovat, jak drtíme týmy z Náchoda a předvádíme akce a výkony, kterým zatleskají nejen rodiče ale i trenéři soupeře. Dnes s námi Náchodské celky dokázali odehrát pouze 1 vyrovnanější poločas. Ve zbytku turnaje už jsme jednoznačně dominovali a soupeře jasně přehráli.

MINIpřípravka opět nestačila na výběr Police

7. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 13.10.2022; 17:00 - hřiště Police nad Metují

Sestava FK Jaroměř: Gorol, Pácalt, Petrák, Vít, Kořínek

Trenér FKJ Radek Beran: Po týdnu opět podobný problém. Nedostatek koncentrace a nasazení. V prvním zápase jsme měli hodně štěstí, že jsem soupeři po poločase dokázali odskočit. Nemůžu ale říct, že by se mi líbil herní styl soupeře. Nechat hráče hlídat bránu a chtít po něm, aby svou pozici držel celý zápas, ať se děje v podstatě cokoliv, mi pro vývoj dětí nepřijde uplně vhodné. Ikdyž nás tato taktika skoro stála body. Ve druhém zápase jsme chtěli Polici vrátit náš jediný neúspěch. Náš herní projev se  oproti prvnímu zápasu zlepšil. Byli jsme aktivnější a důraznější a v prvním poločase se nám dokonce povedlo odskočit na rozdíl tří branek. Ve druhé půli ale soupeř zabral a dokázal vyrovnaný zápas zvrátit na svoji stranu. Nám bohužel chybělo trochu štěstí v zakončení a proto z tohoto boje opět odcházíme poraženi.

Branky: 6x Vít, 4x Gorol, 2x Pácalt, 2x Májek, 2x Pultar, 1x Olexa

Trenér FKJ Radek Beran: Ve Stárkově jsme dnes vyjímečně odehráli 3 zápasy. Nejprve jsme se utkali s týmy z Nového Města. Musím uznat, že zápasy s nimi jsou čím dál těžší a je vidět, že se s každým zápasem zlepšují. Nakonec jsme ale oba náročné zápasy, ve kterých jsme hodně bojovali i s vlastní koncentrací a nasazením, zvládli a vybojovali cenná vítězství. V dohrávaném zápase se Stárkovem jsme pak již dominovali a oslabeného soupeře jsme nemilosrdně deklasovali.