Mini přípravka - sezona 2022/2023 (ročník 2016 a mladší)

MINIpřípravka uzavřela uspěšný podzim vítězně

8. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 20.10.2022; 17:00 - hřiště Náchod - Hamra

Sestava FK Jaroměř: Vít, Gorol, Pácalt, Tylšová, Petrák, Syrovátko

Trenér FKJ Radek Beran: Je skvělé sledovat, jak drtíme týmy z Náchoda a předvádíme akce a výkony, kterým zatleskají nejen rodiče ale i trenéři soupeře. Dnes s námi Náchodské celky dokázali odehrát pouze 1 vyrovnanější poločas. Ve zbytku turnaje už jsme jednoznačně dominovali a soupeře jasně přehráli.

MINIpřípravka opět nestačila na výběr Police

7. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 13.10.2022; 17:00 - hřiště Police nad Metují

Sestava FK Jaroměř: Gorol, Pácalt, Petrák, Vít, Kořínek

Trenér FKJ Radek Beran: Po týdnu opět podobný problém. Nedostatek koncentrace a nasazení. V prvním zápase jsme měli hodně štěstí, že jsem soupeři po poločase dokázali odskočit. Nemůžu ale říct, že by se mi líbil herní styl soupeře. Nechat hráče hlídat bránu a chtít po něm, aby svou pozici držel celý zápas, ať se děje v podstatě cokoliv, mi pro vývoj dětí nepřijde uplně vhodné. Ikdyž nás tato taktika skoro stála body. Ve druhém zápase jsme chtěli Polici vrátit náš jediný neúspěch. Náš herní projev se  oproti prvnímu zápasu zlepšil. Byli jsme aktivnější a důraznější a v prvním poločase se nám dokonce povedlo odskočit na rozdíl tří branek. Ve druhé půli ale soupeř zabral a dokázal vyrovnaný zápas zvrátit na svoji stranu. Nám bohužel chybělo trochu štěstí v zakončení a proto z tohoto boje opět odcházíme poraženi.

Branky: 6x Vít, 4x Gorol, 2x Pácalt, 2x Májek, 2x Pultar, 1x Olexa

Trenér FKJ Radek Beran: Ve Stárkově jsme dnes vyjímečně odehráli 3 zápasy. Nejprve jsme se utkali s týmy z Nového Města. Musím uznat, že zápasy s nimi jsou čím dál těžší a je vidět, že se s každým zápasem zlepšují. Nakonec jsme ale oba náročné zápasy, ve kterých jsme hodně bojovali i s vlastní koncentrací a nasazením, zvládli a vybojovali cenná vítězství. V dohrávaném zápase se Stárkovem jsme pak již dominovali a oslabeného soupeře jsme nemilosrdně deklasovali.

MINI vybojovala vítězství v zápase s Náchodem, za nemocný Stárkov zaskočil nováčkovský tým

Sestava FK Jaroměř B: Kořínek, Ficker, Kučera, Kroulíková, Bouček

Trenér FKJ Radek Beran: Dnes jsme turnaj doplnili místo nemocného Stárkova o druhý tým, složený převážně z nových dětí. Prvně v této sezóně jsme tedy šli do turnaje se dvěma týmy.  Proti týmům z Náchoda, který po vzájemné domluvě postavil také dvě výkonostně odlišné družstva, jsme sehráli vyrovnané zápasy. Zkušenější chlapci si svůj "soutěžní" zápas odehráli první. Ten nakonec dopadl šťastněji pro nás. Po velmi bojovném průběhu kluci vyválčili velmi cenné vítězství s kvalitním soupeřem. Druhý zápas proti sobě svedl fotbalově méně zkušené hráče, včetně jedné slečny v jaroměřském dresu. Zápas sice nenabídl takovou fotbalovou kvalitu, ale bojovností se prvnímu zápasu minimálně vyrovnal. Příjemným překvapením bylo nasazení od všech hráčů, kteří prvně oblékli červený dres. A byť nakonec zkušenějšímu soupeři podlehli, tak určitě získali krásný zážitek a spoustu zkušeností.

MINIpřípravka se opět naladila na vítěznou vlnu

4. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 22.9.2022; 17:00 - hřiště Nové Město n/M

Sestava FK Jaroměř: Vít, Kořínek, Gorol, Pácalt, Májek, Petrák

Trenér FKJ Radek Beran: Další milé překvapení. V prvním zápase jsme sice začali trochu rozpačitě a branku soupeře jsme často složitě dobývali a kolikrát měli i trochu smůly v zakončení. Druhý zápas jsme ale hned od začátku pevně uchopili. Důraznou hrou jsme nepříjemného soupeře rychle zatlačili a již během prvního poločasu rozhodli zápas. Ten už jsme pak kontrolovali a přidávali další branky. Výborný výkon a zasloužené vítězství.