Starší přípravka (ročník 2009 a mladší)

Čtvrtý mistrovský turnaj STP podzim 2019

4. kolo mistrovských utkání  21.9. - hřiště Vrchlabí

 

FK Jaroměř - MFK Trutnov   4 : 15

 

Branky : Dohnal , Slezák 3

 

FK Jaroměř - FC Vrchlabí          4 : 21

 

Branky :  Hochsteiger , Libich , Svoboda F. , Runštuk

 

Sestava - Kříž  - Škoda , Křen , Svoboda D. , Slezák, Runštuk , Derner , Polák

 

               Dohnal - Tannhauser , Svoboda F. , Hemelík L. , Hochsteiger, Cebotari ,                               Libich

 

Třetí mistrovský turnaj STP podzim 2019

3.kolo mistrovských utkání  15.9. - hřiště  Žacléř

 

FJ Jaroměř  - MFK Trutnov   10 : 14

Branky - Hochsteiger 2 , Kašajík, Svoboda F. , Hemelík L. 2 , Svoboda D. 3 ,

Runštuk

 

FK Jaroměř - TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky    12 : 8

Branky -  Dohnal, Hemelík L. , Svoboda F. ,Kašajík , Slezák, Svoboda D. 2 , Hemelík V. , Škoda, Kříž, Runštuk , Křen

 

Sestava -  Kříž - Svoboda D., Slezák , Hemelík V., Kuhajdík, Křen ,Runštuk

,Škoda

                Dohnal - Libich ,Hemelík L., Kašajík, Hochsteiger, Derner,

Tannhauser,Svoboda F., Cebotari

Druhý mistrovský turnaj STP jaro 2019

2. kolo mistrovských utkání  8.9.  - hřiště Jaroměř

 

FK Jaroměř  -  FC Vrchlabí       16 : 19

Branky - Libich 2 , Cebotari,Hochsteiger 4, Kašajík, Svoboda F. 2, Polák 2 , Hemelík V. 2 , Tannahuser , Svoboda D. 

 

FK Jaroměř - TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky   23 : 4 


Branky - Svoboda F. 2 ,Hochsteiger 3 , Derner, Kašajík 4 , Libich , Svoboda D. 5 , Škoda 2 , Hemelík V. 5 

 

Sestava -  Kříž - Křen ,Svoboda D., Kuhajdík ,Runštuk, Hemelík V., Škoda, Tannhauser, Polák

        

                Dohnal - Libich , Kašajík , Hochsteiger,Svoboda F. , Derner, Cebotari, Hemelík L., 

 

První mistrovský turnaj STP jaro 2019

1. kolo mistrovské utkání - 1.9. a 3.9.  - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové n. L.  26:7

Branky  - Škoda 2 ,Runštuk 3, Hemelík V. , Svoboda 6 , Slezák 3 , Hochsteiger 3 ,Libich 2, Kašajík 5 , Tannhauser 

Sestava -   Kříž  -  Svoboda ,Škoda , Křen ,Hemelík V.,  Slezák  , Runštuk

                 Vávra - Libich ,Hemelík L. , Kašajík , Derner ,Hochsteiger,           Tannhauser , Cebotariu

 

FK Jaroměř - MFK Trutnov I  19:19

Branky - Svoboda 8 , Hemelík , Derner 2 , Škoda, Slezák , Dohnal , Hochsteiger 3 , Hemelík L. , Kašajík

 

Sestava -   Kříž  - Slezák , Svoboda, Škoda ,Křen , Hemelíl V.  , Runštuk , Derner

                 Polák - Libich ,Dohnal, Kašajík, Hemelík L. , Hochsteiger ,Tannhauser , Cebotariu

 

SP FKJ - Dvůr Králové, 4.9.2019, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

VOTROK CUP - turnaj pro ročník 2010 a mladší

Hřiště - Bavlna HK , 24. - 25.8. 2019

Tento turnaj pořádal FC Hradec Králové a zúčastnilo se ho 24 týmů z celé České republiky a čtyři týmy ze Slovenska. V sobotu se hrály zákládní skupiny a v neděli o konečné umístění .  Hrálo se systémem 5 +1  , s hrací dobou 25 minut . FK Jaroměř skončila na 17 místě.

Sobota - základní skupina

FK Jaroměř - FC Hradec Králové  6 : 2

Branky - Hiesl 3 , Libich 2 , Kučera

FK Jaroměř - MFK Chrudim   3 : 5

Branky - Derner , Hochsteiger ,Kučera

FK Jaroměř - MŠK Žilina   1 : 7

Branky - Dohnal

FK Jaroměř - AC Sparta rudá   1 : 9

Branky - Libich

FK Jaroměř - MFK Vítkovice   4 : 4

Branky - Kučera 2 , Hochsteiger 2

 

Po sobotním kole jsme skončili ve skupině na pátém místě a v neděli jsme bojovali ve skupině o 13 až 18 místo .

 

Neděle - zápasy o konečné umístění

FK Jaroměř - FC Petržalka   2 : 3

Branky - Kašajík , Hochsteiger

FK Jaroměř - FK Ústí nad Labem   3 : 6

Branka - Kašajík , Kučera , Tannhauser

FK Jaroměř - MFK Chrudim  4 : 4

Branky - Hochsteiger ,Derner , Kučera , Kašajík

FK Jaroměř - SK Dynamo České Dudějovice   2 : 6

Branky - Hochsteiger , Hemelík

FK Jaroměř  - FC MAS Táborsko      1 : 3

Branky - Hochsteiger

Sestava - Libich ,Hemelík,Dohnal ,Hochsteiger,Kašajík,Derner,Tannhauser,Polák,Hiesl,Kučera,Vávra

Celkové pořadí

1.AC Sparta Praha rudá

2. MŠK Žilina

3. AC Sparta Praha bíla

4. FC Spartak Trnava

5. Bohemians Praha 1905

6. FK Sparta Choceň

7. Sk Slavia Praha

8. SK Sigma Olomouc

9. FK  Inter Bratislava

10 . FK Mladá Boleslav

11. Dukla Praha - žlutá

12 FC Hradec Králové

13. FC MAS Táborsko

14. FC Petrželka

15. SK Dynamo České Budějovice

16. FK Ústí nad Labem

17. FK Jaroměř

18. MFK Chrudim

19. FK Dukla Praha  - vínová

20. MFK Nové Město nad Metují

21.  1. FK Příbram

22 . MFK Vítkovice

23. FK Čáslav

24. SK Rozkoš Česká Skalice

 

Petr Libich , trenér FK Jaroměř - tento turnaj hodnotím velice kladně . Kluci byli od středy na soustředění , které odmakali a i na turnaji ze sebe dostali maximum . V posledních utkáních již některým docházeli síly , ale stejně bojovali . Ukázalo se , že fotbal se dá hrát s každým týmem , jen se musíme vyvarovat zbytečných chyb a bojovat celé utkání a ne jen závěrečných 10 minut. Klukům z mladší přípravky děkuji , že nám pomohli tento turnaj odehrát . Rodičů za pomoc při organizaci soustředění a samozřejmě a podporu v hledišti.

Monday the 21st.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.