FK Jaroměř/TJ Velichovky - TJ Sokol Malšova Lhota 1:10 (1:2)

FK Jaroměř/TJ Velichovky - FC Hradec Králové 3:22 (2:12)

FK Jaroměř/TJ Velichovky - TJ Sokol Třebeš 4:16 (2:10)

Branky: 2x Fialka, Bém, Šibor

Sestava FK Jaroměř/TJ Velichovky:

"A" tým: Poděbradský - Jedlička, Suchánek, Volter, Míl, Radil, Rieger, Bém, Fialka

"B" tým: Tomek - Krejčí, Kotland, Ponikelský, Šibor, Šubrt, Pacovský, Balcar, Kábrt, Suchánek

Trenéři STP: Za velmi deštivého počasí jsme zajeli na velmi kvalitní turnaj do Malšovy Lhoty. Mám pro kluky obrovský palec nahoru. Červení ("A" tým) odehráli nejlepší zápas proti FC HK, kdy v obou poločasech byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Totéž se dá říci o zápase modrých ("B" tým) proti Malšově Lhotě. Jsme moc rádi, že je vidět na klucích pokrok. O víkendu nás čeká domácí turnaj, kde už věříme v bodový zisk!

7. turnaj starší přípravky na Slavii HK

7. kolo Drana KP starší přípravky - 16.10.2022 - hřiště Slavia HK.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - TJ Jiskra Hořice 3:15 (2:6)

Výsledky: "A" tým: , "B" tým:

Branky:

FC Slavia HK - FK Jaroměř/TJ Velichovky 15:2 (7:1)

Branky:

FK Jaroměř/TJ Velichovky - TJ Sokol Malšova Lhota 6:13 (4:6)

Branky:

Sestava FK Jaroměř/TJ Velichovky

Tým "A":

Tým "B":

Ondřej Častvaj, trenér STP:

Zlepšený výkon na body STP nestačil

6. kolo Drana KP starší přípravky - 8.10.2022 - hřiště Hlušice.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - TJ Sokol Malšova Lhota 5:19

Výsledky: "A" tým: 4:10, "B" tým: 1:9

Branky: Fialka 2x, Zámečník, Šibor, Bém

FK Jaroměř/TJ Velichovky - RMSK Cidlina/FK Chlumec nad Cidlinou 1:29

Výsledky: "A" tým: 1:12, "B" tým: 0:17

"A" tým: Tomek, Berger, Volter, Suchánek, Přibyl, Zámečník, Šibor, Fialka, Kalandra

"B" tým: Míl, Kotland, Heťa, Šubrt, Kábrt, Jedlička, Bém, Balcar

Trenéři STP: V sobotu jsme zajížděli na turnaj do Hlušic, kde se nám postavily kvalitní celky Malšovy Lhoty a Chlumce. Zápas s Malšovou Lhotou snesl z naší strany přísnější měřítka, kdy jsme dokonce dokázali jeden poločas vyhrát 3:1. Mrzí nás laciné inkasované góly. Kluci ale ukázali, že když se jim chce, tak umí být více než vyrovnaným soupeřem.

Zápas s Chlumce se nám těžko hodnotí, neboť Chlumec je výškově i herně velmi vyspělý. Chválím kluky za dnešní ukázkovou bojovnost, rodičům děkuji za dopravu a podporu.

5. turnaj starší přípravky opět doma

5. kolo Drana KP starší přípravky - 1.10.2022 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - FC Slavia Hradec Králové 3:14

FK Jaroměř/TJ Velichovky - TJ Sokol Třebeš 4:11

FK Jaroměř/TJ Velichovky - RMSK Cidlina/FK Chlumec nad Cidlinou 4:12

Tým "A": Tomek, Rieger, Berger, Zámečník, Bém, Dohnal, Pacovský, Krejčí, Suchánek, Ponikelský, Vo, Kalandra, Fialka, Svetlák

Tým "B": Poděbradský, Kotland, Míl, Jedlička, Huňka, Volter, Šramar, Kábrt, Heťa, Přibyl, Balcar, Šubrt, Šibor

Ondřej Častvaj, trenér STP: Druhý domácí turnaj nás čekali těžcí soupeři. Pozitivem je zlepšená výkonnost a docházka, kdy jsme měli k dispozici až 27(!) hráčů. Děkuji za pomoc trenérům Lukášovi a Sašovi a rodičům za podporu a pomoc se stavbou a likvidací hřišť.

SP FK Jaroměř - Sokol Třebeš, 1.10.2022, foto: Václav Mlejnek Zápas s Třebší. Foto: Václav Mlejnek.