Starší přípravka - sezona 2015/2016 (ročník 2005 a mladší)

Starší přípravka se představila na kvalitně obsazeném E-ON Junior Cupu v Náchodě

E-ON Junior Cup - 18.6.2016 - od 9:00 - hřiště Náchod.

Na zakončení sezóny jsme zajížděli na veliký a kvalitně obsazený turnaj E-ON Junior Cup do Náchoda. Hrálo se na přírodní a umělé trávě, což byl trochu problém si zvykat každý zápas na úplně něco jiného. Možná ale ještě větším problémem bylo rozestavení 7+1 na což nejsou hráči této věkové kategorie vůbec zvyklí a připraveni.

Výsledky ve skupině:

FK Jaroměř - SK Polaban Nymburk 2:0

Branky: Karel, Kašpar

První utkání na tomto turnaji jsme se utkali s neznámým soupeřem. Hrálo se na krásně připraveném hlavním hřišti. Od začátku jsme byli lepším týmem a mohli jsme zvítězit i výraznějším rozdílem. Zřejmě náš nejlepší výkon na turnaji.

FK Jaroměř - MFK Nové Město 0:0

Branky: :(

V zápase s tradičním soupeřem z ,,Nováče" jsme byli herně lepším týmem, soupeř hrozil pouze z rychlých brejků. Nedokázali jsme však proměnit ani jednu ze svých šancí, a tak se zrodila bezbranková remíza. Veliká škoda...

FK Jaroměř - Kostelec/Častolovice 1:0

Branky: Bělohlávek

Od začátku zápasu jsme jednoznačně lepším týmem, ovšem zahaujeme jednu šanci za druhou. Vstřelit gól a nutno říci, že hodně šťastný se nám podařilo až těsně před koncem. Zasloužené vítězství.

FK Jaroměř - FK Náchod 0:0

Branky: :(

Na domácí tým jsme si věřili, ovšem bylo to trápení. Naše obrana hned na začátku trochu polevila a dovolila soupeři dostat se do tlaku a šancí. Postupem času jsme vyrovnali hru a měli i více ze hry. Ke konci zápasu jsme měli veliký tlak i šance, ale nedokázali jsme žádnou z nich proměnit - zbytečná ztráta.

FK Jaroměř - SK Červený Kostelec 0:0

Branky: :(

Čekali jsme soupeře ,,pouze" z Červeného Kostelce, ale k našemu překvapení se jednalo opět o ,,souklubí". Hodně jsme toužili ho porazit a od začátku jsme sehráli velmi dobré utkání. Měli jsme několik šancí ke skórování, naopak soupeřovu útočnou sílu se nám dařilo držet na dostřel od branku a dovolili mu pouze 2 střely ze střední vzdálenosti. V tomto zápase opět zbytečná ztráta bodů.

FK Jaroměř - Spartak Police n. Metují 0:1

Branky: :(

V tomto utkání šlo o hodně. K našemu překvapení nastoupilo v týmu Police min. polovina nejlepších hráčů Broumova a dohromady tvořili velmi dobrý celek. Soupeř byl v tomto zápase mírně lepší, nám docházela pomalu šťáva. I přesto to bylo na šance vyrovnané utkání, ovšem soupeř dokázal narozdíl od nás jednu z nich proměnit.

Zápas o 5-6. místo:

FK Jaroměř - MFK Chrudim 1:4

Branky: Bělohlávek

V zápase o konečné 5-6. místo jsme se utkali s těžkým soupeřem z Chrudimi. Sebrali jsme poslední zbytky sil a šli na věc. Do zápasu jsme vstoupili výborně a 5. minut jsme byli jednoznačně lepším a aktivnějším týmem. Bohužel jsme dokázali proměnit pouze jedinou šanci. Poté soupeř hru vyrovnal a po individuálních akcích skóre tohoto zápasu otočil ve svůj prospěch.

 

Turnaj určitě musíme hodnotit kladně. Skóre 3:1 ze 6ti zápasů ve skupině hovoří o výborně obraně, ovšem záporně o útočné fázi. To byl dnes náš jednoznačně největší nepřítel. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale nedokázali jsme je proměnit, neboť naše zakončení bylo vždy velmi slabé. Musíme kluky pochválit za to, jak si poradili s nezvyklým rozestavením i se střídáním přírodní trávy s umělkou. Pochvala za výkona a nasazení úplně všem hráčům. Dnes nás nikdo nepřehrál a v drtivé většině zápasu jsme byli herně lepším týmem, ale ta koncovka... :)

Sestava FK Jaroměř: Lebedinský - Holub, Potoček, Hofman, Libich, Kašpar, Karel, Hemelík, Csóka, Pospíšil, Bělohlávek

Děkujeme rodičům za podporu, dopravu a fandění.

Starší přípravka zakončila úspěšnou sezónu domácím turnajem

10. kolo KP STP - finálová sk. 11.6.2016 - od 9:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - MFK Nové Město 16:1 (7:1)

Branky: Karel 3x, Machač 3x, Hemelík 2x, Kočica 2x, Ponikelský, Rezek, Holub, Poděbradský, Malý, Škodová

Poprvé ve finálové skupině se nám podařilo ,,obry z Nováče" porazit. Dnešní výkon v tomto zápase byl nejlepší výkon celého jara. Kluci byli plní elánu a chuti do hry. Předváděli krásné akce na jeden dotek a soupeře doslova přejeli. Odměnou jim bylo vysoké vítězství nad tímto neoblíbeným soupeřem a zasloužený potlesk rodičů a veliké uznání od soupeře.

FK Jaroměř - Č. Kostelec/Č. Skalice 7:8 (1:6)

Branky: Kočica 2x, Rezek 2x, Karel, Hemelík, Skalický

Dvouzápasová pauza a výborný výkon s Nováčem nás neskutečně ukolébal. Kluci totálně prohospodařili 1. poločas, kdy hráli úplně bez pohybu. Ve 2. poločase jsme se zlepšili, mohutně jsme dotahovali, ale nakonec to na vítězství nad rivalem nestačilo - zbytečná prohra.

FK Jaroměř - SK Jičín 3:6 (0:3)

Branky: Rezek, Kočica, Skalický

Jičín se poslední 3 turnaje neskutečně zlepšil a potrápil všechny přední týmy naší finálové skupiny. Nutno uznat, že byl v tomto zápase od začátku lepším týmem. Byl velmi důrazný, ale i fotbalový a od začátku tahal za delší konec a zaslouženě vyhrál. 

Áčko dnes nedalo spoustu šancí. Ve většině poločasu bylo lepším týmem, ale střelecká nemohoucnost byla dnes veliká.

Béčko po famózním 1. poločase s Nováčem upadlo trochu do útlumu a jak se blížil konec turnaje, působilo unavenějším a unavenějším dojmem. I přesto pochvala pro kluky za snahu.

Určitě jsme se chtěli na posledním domácím turnaji loučit více, než jedním vítězstvím. I přesto si myslíme, že kluci bojovali a snažili se. Určitým handicapem byla dnes páteční rozlučka a spavní ve stanech, neboť únava se v průběhu turnaje kumulovala...Děkujeme všem hráčům za povedenou sezónu, neboť skončit na 4. místě ze 24 účastníku kraje je veliký úspěch.

Sestava FK Jaroměř ,,A": Dufek - Škodová, Skalický, Rezek, Kočica, Machač, Kňourek, Ponikelský, Potoček

Sestava FK Jaroměř ,,B": Lebedinský - Kašpar, Hofman, Holub, Bělohlávek, Hemelík, Karel, Malý, Poděbradský, Libich

Děkujeme rodičům za podporu a dopravu po celou jarní část.

STP

Utrpení starší přípravky v Jičíně !

9. kolo KP STP - finálová sk. 4.6.2016 - od 9:00 - hřiště Jičín.

FCHK - FK Jaroměř  18:3 (9:3)

Branky: Karel 2x, Holub

I když skóre s hradeckým týmem je vysoké, tak předvedená hra obou týmů tomu neodpovídala. Hradec, který nastoupil kompletně s 2005tkama byl herně lepším týmem, ale kluci bojovali jako lvi. Měli jsme i spoustu šancí ke skórování, které jsme ale nevyužili.

TJ Jiskra Hořice - FK Jaroměř 4:4 (0:0)

Branky: Rezek, Holub, Hofman, Bělohlávek

Do zápasu s Hořicemi jsme nastupovali ihned po fyzicky náročném zápase s Hradcem a to se nám možná malinko vymstilo. Oba poločasy byly vyrovnané a konečná remíza je asi spravedlivá.

SK Jičín - FK Jaroměř 7:6 (3:3)

Branky: Potoček, Škodová, Kočica, Karel, Hemelík, Holub

V zápase s domácím Jičínem to byla od začátku do konce bitva. Domácí s námi ještě letos nevyhráli a na svém hřišti cítili velikou šanci. Jičín byl nakonec o 1. gól hladovější a šťastnější. 

Áčko dnes rozhodně zklamalo. Malý počet vstřelených gólů a špatný výkon většiny týmu. Přísnější měřítko snese snad jen Anetka Škodová a Skalda.

Béčko dnes výsledkově táhlo v součtu náš tým, ale ani to nestačilo. Dnes chyběla chuť a aktivita. Je znát, že většina hráčů má, nebo měla tréninkový výpadek. Bez tréninku to prostě nejde. Veliká pochvala dnes pro Romču Kašpara.

Dnešní turnaj nám ,,opět" nevyšel. Je vidět, že se ke konci sezóny spíše trápíme. Chybí nám lehkost, pohyb bez míče, zaujetí pro hru, ale hlavně chuť poprat se o lepší výsledek. Jsme na každého soupeře strašně hodní. Nás každý fauluje, dokáže vyhrát souboj, ale my si naopak vždy nakopat necháme a potom brečíme...

Sestava FK Jaroměř ,,A": Dufek - Škodová, Skalický, Rezek, Kočica, Rehák, Postupa

Sestava FK Jaroměř ,,B": Lebedinský - Kašpar, Hofman, Holub, Bělohlávek, Hemelík, Karel, Malý

Děkujeme rodičům za dopravu.

Nepovedený turnaj starší přípravky v České Skalici

8. kolo KP STP - finálová sk. 28.5.2016 - od 9:00 - hřiště Č. Skalice.

Č. Kostelec/Rozkoš - FK Jaroměř  9:6 (3:3)

Branky: Skalický 2x, Škodová, Libich, Hofman, Potoček

Opět tradičně vyrovnaný zápas s domácími, tak jak je tomu pokaždé. V tomto zápase bohužel vůbec nezahrálo ,,áčko", a tak jsme díky tomu odešli poraženi.

TJ Jiskra Hořice - FK Jaroměř 8:7 (3:4)

Branky: Hofman, Mrkos, Skalický, Škodová, Karel, Libich, Potoček

Velmi vyrovnaný zápas ve kterém rozhodla lepší koncovka našeho soupeře a opět nevýrazný výkon ,,áčka", zvláště pak ve 2. poločase, kdy prohrálo o 2 branky. Výkon ,,béčka" byl na hranici jeho možností a prohra v obou poločasech o 1. gól byla maximem možného a patří za to klukům pochvala.

Slovan Broumov - FK Jaroměř 7:15 (3:6)

Branky: Karel 6x, Skalický 3x, Hemelík 2x, Škodová 2x, Libich, Kašpar

V posledním zápase konečně zabralo ,,áčko" a bylo tahounem. Béčku již začali docházet pomalu, ale jistě síly a na větší odpor se nezmohlo. Zasloužená a vysoká výhra nad kluky z Broumova.

Áčko dnes zahrálo podle představ víceméně až poslední zápas. Spousta nepřesností, málo pohybu a bojovnosti, to byl dnes největší problém tohoto týmu. Pochvala pro Romču Kašpara, ostatní zůstali za očekáváním. Bohužel si všichni musí uvědomit, že fotbal je kolektivní hra a v takto vyrovnaných zápasech musí makat všichni totálně nadoraz, jinak se výsledek nikdy nedostaví...

Béčko si dnes zahrálo až až. Kluci dřeli každý poločas nadoraz a musíme říci, že nevynechalo žádný souboj a hrálo na hranici svých možností. Velmi dobře zahrál Martin Hofman a Michal Dufek netradičně v útoku. Poděkování patří ,,Mrkymu" za to, že nám jel pomoci a určitě se mezi ,,velkými" neztratil.

Vzhledem k tomu, že jsme na dnešní turnaj neměli k dispozici z různých důvodů hned několik hráčů (Rezek, Kočica, Bělohlávek, Holub, Rehák, Postupa) a nemohli nám jet pomoci tradiční ,,mrňata (Štěpa, Machy, Tomík), odjížděli jsme na turnaj značně oslabeni. Dnes jsme se rozhodli týmy rozdělit podle ,,výkonosti", ale projevila se zřejmě nesehranost kluků a rovněž i ,,nechuť některých hráčů poprat se o výsledek a dát do toho všechno....

Sestava FK Jaroměř ,,A": Lebedinský - Kašpar, Škodová, Skalický, Karel, Hemelík, Libich

Sestava FK Jaroměř ,,B": Malý - Radil, Kňourek, Hofman, Potoček, Dufek, Mrkos

Děkujeme rodičům za dopravu a fandění.

Oslabená starší přípravka statečně bojovala na dalším finálovém turnaji v Červeném Kostelci

7. kolo KP STP - finálová sk. 21.5.2016 - od 9:00 - hřiště Č. Kostelec.

Č. Kostelec/Rozkoš - FK Jaroměř  5:3 (4:1)

Branky: Karel 2x, Škodová

Hrozně vyrovnaný zápas od začátku do konce. Padlo i poměrně málo gólů, rozhodovali chyby a těch jsme udělal více než soupeř, a tak jsme odešli poraženi.

FC Hradec Králové - FK Jaroměř 11:2 (6:1)

Branky: Skalický 2x

I přes vysokou porážku musíme před našimi hráči smeknout. To jak tento zápas odmakali je pro nás malé vítězství. Do 7 minuty jsme nepustili Hradec do šancí a naopak měli spoustu ,,loženek", ovšem žádnou z nich jsme nedokázali proměnit, a tak vždy Hradec v závěrů poločasů skóroval a rozhodl o své vysoké výhře.

7. kolo KP STP, FC Hradec Králové - FK Jaroměř SP, 21.5.2016, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek

FKM Javorka/Miletín - FK Jaroměř 7:8 (3:4)

Branky: Machač 3x, Poděbradský 2x, Rehák, Ponikelský, vlastní

V posledním zápase jsme se utkali s Javorkou, kterou jsme již dokázali 2x porazit. Kluci si mysleli, že to přijde samo a když se k tomu přidalo to, že soupeř měl pouze 1 hráče v obou týmech na střídání, tak přišlo trápení do samého konce zápasu. Soupeř se představil ve velmi fotbalovém světle a prohra je pro něj poměrně krutá.

Áčko bylo dnes oslabeno o Dufína, Rézu a Míšu...I přesto bojovalo a hrálo dobrý a bojovný fotbal. Filip v brance po téměř 4 měsíční pauze určitě nezklamal a snažil se. Ostatní rovněž bojovali, takže pochvala

Béčko chyběli pro změnu ,,jen" 2 hráči (Bělas, Martin). I přes absence jsme podali poměrně dobrý výkon, ale trápíme se v útoku, kdy nejsme nebezpeční a nedáváme góly.

V Kostelci jsme chtěli vybojovat 6 bodů, máme jen 3, ale nedá se nic dělat. Více než body nás zajímá hra týmů a ta byla s vyjímkou zápasu s Hradcem špatná a čeká nás tak dále spousta tvrdé práce v tréninku. Mrzí nás absence hned 5ti stabilních hráčů, kteří dnes na turnaj neodjeli. Děkujeme hráčům MLP (Štěpa, Machy, Tomík a Pospa), kteří s námi dnes hráli a patřili k oporám našich týmu.

Sestava FK Jaroměř ,,A": Malý - Radil, Škodová, Kňourek, Skalický, Rehák, Libich, Postupa, Machač

Sestava FK Jaroměř ,,B": Lebedinský - Kašpar, Poděbradský, Holub, Karel, Ponikelský, Hemelík, Pospíšil, Potoček

Děkujeme rodičům za dopravu a fandění.

7. kolo KP STP, FC Hradec Králové - FK Jaroměř SP, 21.5.2016, foto: Václav Mlejnek

Wednesday the 24th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.