HOME

Návrhy plakátů podzim 2019

31. 7. 2019 - PU FK Chlumec nad Cidlinou



4. 8. 2019 - Pohár FK Černilov



18. 8. 2019 - 2. kolo FK Náchod B



1. 9. 2019 - 4. kolo TJ Lokomotiva HK



4. 9. 2019 - Pohár SK Libčany



22. 9. 2019 - 7. kolo SK Bystřian Kunčice



6. 10. 2019 - 9. kolo SK Bystřian Kunčice



13. 10. 2019 - 10. kolo MFK Nové Město nad Metují



20. 10. 2019 - 11. kolo TJ Slovan Broumov



3. 11. 2019 - 13. kolo TJ Lázně Bělohrad



17. 11. 2019 - 15. kolo SK Sobotka



Návrhy plakátů jaro 2019

24. 3. 2019 - FC Slavia Hradec Králové



14. 4. 2019 - SK Jičín



28. 4. 2019 - TJ Jiskra Hořice



8. 5. 2019 - FK Kostelec nad Orlicí



12. 5. 2019 - SK Dobruška



26. 5. 2019 - SK Sobotka



9. 6. 2019 - RMSK Cidlina Nový Bydžov



Test uživatele

Hello in the world of Jumi!

Dear unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!



vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!




Test upload souboru pomoci PHP

      Informace o čase:
      2019-10-21 08:16:31

 

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
20.07.19
So 10:30
přátelský zápas
FK Kostelec nad Orlicí FK Jaroměř muži A stadion Kostelec n. O.
24.07.19
St 18:00
přátelský zápas
FC České Meziříčí FK Jaroměř muži A stadion České Meziříčí
27.07.19
So 10:15
Pohár hejtmana mužů KHK - předkolo
TJ Sokol Bílá Třemešná FK Jaroměř muži A hřiště Bílá Třemešná
31.07.19
St 18:00
přátelský zápas
FK Jaroměř FK Chlumec nad Cidlinou muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.08.19
Ne 15:30
přátelský zápas
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš Hradec Králové starší dorost stadion Jaroměř, Růžovka
04.08.19
Ne 17:30
Pohár hejtmana mužů KHK - 1. kolo
FK Jaroměř FK Černilov muži A hřiště Jaroměř, Růžová ulice
10.08.19
So 08:00
turnaj pro ročník 2007 a 2008
SK Česká Skalice mladší žáci stadion Česká Skalice
10.08.19
So 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
1. kolo
TJ Sokol Nepolisy FK Jaroměř muži A hřiště Nepolisy
14.08.19
St 17:30
přátelské utkání
FC Malšova Lhota/Slavia HK FK Jaroměř starší žáci hřiště Slavia HK
18.08.19
Ne 12:15
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř FK Kratonohy/FC Olympia HK starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.08.19
Ne 14:15
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
2. kolo
FK Jaroměř SK Třebechovice pod Orebem starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.08.19
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
2. kolo
FK Jaroměř FK Náchod B muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.08.19
So 08:00
VOTROK CUP 2019
FC Hradec Králové starší přípravka stadion FC Hradec Králové
24.08.19
So 09:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
3. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř starší žáci stadion Červený Kostelec
24.08.19
So 14:00
Memoriál L. Kaválka 2019
SK Červený Kostelec starší přípravka stadion Červený Kostelec
24.08.19
So 17:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
3. kolo
FC Nový Hradec Králové FK Jaroměř starší dorost stadion Nový HK
25.08.19
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
3. kolo
SK Roudnice FK Jaroměř muži A hřiště Roudnice
28.08.19
St 17:30
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
1. kolo
FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice FK Jaroměř starší dorost stadion Kostelec nad Orlicí
28.08.19
St 17:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
1. kolo
1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka FK Jaroměř starší žáci stadion Stará Paka
31.08.19
So 09:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
1. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř mladší žáci hřiště Rasošky
31.08.19
So 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
1. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov mladší žáci hřiště Rasošky
31.08.19
So 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
1. kolo
TJ Červený Kostelec B/TJ Baník Rtyně FK Jaroměř mladší žáci hřiště Rasošky
01.09.19
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové nad Labem starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.09.19
Ne 12:15
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.09.19
Ne 14:15
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
4. kolo
FK Jaroměř SK Týniště nad Orlicí starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.09.19
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
4. kolo
FK Jaroměř TJ Lokomotiva Hradec Králové muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.09.19
Út 17:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř MFK Trutnov I. starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.09.19
St 17:30
Pohár hejtmana mužů KHK - 2. kolo
FK Jaroměř SK Libčany muži A hřiště Jaroměř, Růžová ulice
05.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
1. kolo
Sl. Broumov FK Jaroměř mini přípravka stadion Police nad Metují
05.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
1. kolo
FK Jaroměř Sokol Stárkov mini přípravka stadion Police nad Metují
05.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
1. kolo
Spartak Police FK Jaroměř mini přípravka stadion Police n. M.
07.09.19
So 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
1. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka stadion HK - Háječek
07.09.19
So 10:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
5. kolo
TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ Sokol Hořiněves FK Jaroměř starší dorost stadion Předměřice nad Labem
07.09.19
So 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
1. kolo
FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina FK Jaroměř mladší přípravka stadion HK - Háječek
07.09.19
So 14:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
5. kolo
TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK FK Jaroměř starší žáci stadion Malšova Lhota
07.09.19
So 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
5. kolo
TJ Velké Poříčí FK Jaroměř muži A stadion Velké Poříčí
08.09.19
Ne 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.09.19
Ne 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.09.19
Ne 13:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.09.19
Ne 14:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš/Velká Jesenice mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.09.19
Ne 15:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
12.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
2. kolo
Slovan Broumov FK Jaroměř mini přípravka hřiště Machov
12.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
2. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mini přípravka hřiště Machov
12.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
2. kolo
Jiskra Machov FK Jaroměř mini přípravka hřiště Machov
14.09.19
So 17:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
6. kolo
VOLNO - VOLNÝ LOS FK Jaroměř starší žáci stadion tráva
15.09.19
Ne 09:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš/Velká Jesenice mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.09.19
Ne 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
2. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř mladší přípravka stadion Nové Město n. M., tráva
15.09.19
Ne 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.09.19
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
3. kolo
MFK Trutnov I. FK Jaroměř starší přípravka stadion Žacléř
15.09.19
Ne 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
2. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš mladší přípravka stadion Nové Město n. M., tráva
15.09.19
Ne 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř Spartak Police nad Metují/FK Náchod B mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.09.19
Ne 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
3. kolo
TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky FK Jaroměř starší přípravka stadion Žacléř
15.09.19
Ne 14:15
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
6. kolo
FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B FK Jaroměř starší dorost stadion Chlumec nad Cidlinou
15.09.19
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
6. kolo
SK Týniště nad Orlicí FK Jaroměř muži A stadion Týniště, Olšina
19.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
3. kolo
FK Jaroměř Jiskra Machov mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
3. kolo
FK Jaroměř Sokol Stárkov mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
3. kolo
FK Jaroměř FK Náchod mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
21.09.19
So 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
4. kolo
TJ Sokol Třebeš II. FK Jaroměř mladší žáci stadion Česká Skalice
21.09.19
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
4. kolo
MFK Trutnov I. FK Jaroměř starší přípravka stadion Vrchlabí
21.09.19
So 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
4. kolo
SK Rozkoš/Velká Jesenice FK Jaroměř mladší žáci stadion Česká Skalice
21.09.19
So 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
4. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř starší přípravka stadion Vrchlabí
21.09.19
So 12:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
4. kolo
TJ Červený Kostelec B/TJ Baník Rtyně FK Jaroměř mladší žáci stadion Česká Skalice
22.09.19
Ne 08:30
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
3. kolo
FK Jaroměř MFK Trutnov mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.09.19
Ne 10:30
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
3. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.09.19
Ne 11:45
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
7. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.09.19
Ne 13:45
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
7. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.09.19
Ne 16:30
AM Gnol 1. A třída mužů
7. kolo
FK Jaroměř SK Bystřian Kunčice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
26.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
4. kolo
TJ Č. Kostelec FK Jaroměř mini přípravka hřiště Rasošky
26.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
4. kolo
FK Jaroměř Sokol Stárkov mini přípravka hřiště Rasošky
26.09.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
4. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř mini přípravka hřiště Rasošky
29.09.19
Ne 14:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
8. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř starší dorost stadion Vrchlabí
29.09.19
Ne 14:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
8. kolo
TJ Dvůr Králové nad Labem FK Jaroměř starší žáci stadion Dvůr Králové
29.09.19
Ne 16:30
AM Gnol 1. A třída mužů
8. kolo
MFK Trutnov B FK Jaroměř muži A stadion Horní Staré Město
03.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
5. kolo
TJ Č. Kostelec FK Jaroměř mini přípravka stadion Č. Kostelec
03.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
5. kolo
FK Jaroměř Ji. Machov mini přípravka stadion Červený Kostelec
03.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
5. kolo
FK Jaroměř Sp. Police mini přípravka stadion Červený Kostelec
05.10.19
So 13:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
5. kolo
FK Jaroměř Spartak Police nad Metují/FK Náchod B mladší žáci stadion Třebeš
05.10.19
So 14:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
5. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov mladší žáci stadion Třebeš
05.10.19
So 15:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
5. kolo
TJ Sokol Třebeš II. FK Jaroměř mladší žáci stadion Třebeš
06.10.19
Ne 08:30
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
4. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.10.19
Ne 10:30
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
4. kolo
FK Jaroměř FK Náchod mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.10.19
Ne 11:15
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
9. kolo
FK Jaroměř TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.10.19
Ne 13:15
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.10.19
Ne 16:00
AM Gnol 1. A třída mužů
9. kolo
FK Jaroměř SK Česká Skalice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
6. kolo
Sl. Broumov FK Jaroměř mini přípravka stadion Rasošky
10.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
6. kolo
FK Jaroměř Ji. Machov mini přípravka stadion Rasošky
10.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
6. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř mini přípravka stadion Rasošky
12.10.19
So 09:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
6. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší žáci stadion Rasošky
12.10.19
So 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
6. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř mladší žáci stadion Rasošky
12.10.19
So 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
6. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš II. mladší žáci stadion Rasošky
13.10.19
Ne 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
5. kolo
FK Jaroměř FK Vysoká n/L. mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.10.19
Ne 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
5. kolo
FK Jaroměř FK Vysoká n/L. mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.10.19
Ne 11:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
10. kolo
FK Jaroměř 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.10.19
Ne 13:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
10. kolo
FK Jaroměř FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.10.19
Ne 13:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
6. kolo
MFK Trutnov I. FK Jaroměř starší přípravka stadion H.S.M.
13.10.19
Ne 14:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
6. kolo
FK Jaroměř 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka starší přípravka stadion Trutnov, H.S.M.
13.10.19
Ne 15:30
AM Gnol 1. A třída mužů
10. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.10.19
Čt 17:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
5. kolo
1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka FK Jaroměř starší přípravka stadion Jaroměř
17.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
7. kolo
FK Jaroměř Sp. Police mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
7. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
7. kolo
FK Jaroměř FK Náchod mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.10.19
So 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
7. kolo
TJ Dvůr Králové nad Labem FK Jaroměř starší přípravka stadion Dvůr Králové
19.10.19
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
7. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí starší přípravka stadion Dvůr Králové nad Labem
19.10.19
So 12:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
5. kolo
TJ Dvůr Králové nad Labem FK Jaroměř starší přípravka stadion Dvůr Králové nad Labem
19.10.19
So 13:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
11. kolo
SK Třebechovice pod Orebem FK Jaroměř starší dorost stadion Třebechovice
19.10.19
So 15:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
11. kolo
FK Kratonohy - FC Olympia HK FK Jaroměř starší žáci stadion Kukleny
20.10.19
Ne 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
6. kolo
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno FK Jaroměř mladší přípravka stadion Dobruška
20.10.19
Ne 10:30
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.10.19
Ne 11:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
6. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/Baník Rtyně mladší přípravka stadion Dobruška
20.10.19
Ne 11:30
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec B/TJ Baník Rtyně mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.10.19
Ne 12:30
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř Spartak Police nad Metují/FK Náchod B mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.10.19
Ne 15:30
AM Gnol 1. A třída mužů
11. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
8. kolo
Sl. Broumov FK Jaroměř mini přípravka stadion Náchod - Hamra
24.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
9. kolo
TJ Č. Kostelec FK Jaroměř mini přípravka stadion Náchod - Hamra
24.10.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
10. kolo
FK Náchod FK Jaroměř mini přípravka stadion Hamra
27.10.19
Ne 08:30
KP starších přípravek U 11 - skupina A
8. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové nad Labem starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.10.19
Ne 09:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
8. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř mladší žáci stadion Červený Kostelec
27.10.19
Ne 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
7. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř mladší přípravka stadion Nové Město, UMT
27.10.19
Ne 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
8. kolo
TJ Červený Kostelec B/TJ Baník Rtyně FK Jaroměř mladší žáci stadion Červený Kostelec
27.10.19
Ne 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov mladší žáci stadion Červený Kostelec
27.10.19
Ne 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
7. kolo
TJ Červený Kostelec/Baník Rtyně FK Jaroměř mladší přípravka stadion Nové Město, UMT
27.10.19
Ne 10:30
KP starších přípravek U 11 - skupina A
8. kolo
FK Jaroměř TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.10.19
Ne 12:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
12. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.10.19
Ne 14:30
AM Gnol 1. A třída mužů
12. kolo
SK Solnice FK Jaroměř muži A stadion Solnice
27.10.19
Ne 14:30
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
12. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.11.19
So 09:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
13. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř starší žáci stadion Vrchlabí, UMT
02.11.19
So 10:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
13. kolo
SK Týniště nad Orlicí FK Jaroměř starší dorost stadion Olšina
02.11.19
So 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
SK Rozkoš/Velká Jesenice FK Jaroměř mladší žáci stadion Česká Skalice
02.11.19
So 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.11.19
So 12:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř Spartak Police nad Metují/FK Náchod B mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.11.19
So 14:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
9. kolo
TJ Dvůr Králové nad Labem FK Jaroměř starší přípravka stadion H.S.M.
02.11.19
So 15:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
9. kolo
MFK Trutnov I. FK Jaroměř starší přípravka stadion H.S.M.
03.11.19
Ne 09:30
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
9. kolo
FK Jaroměř FC Hradec Králové mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.11.19
Ne 11:30
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019
8. kolo
FK Jaroměř FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
03.11.19
Ne 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
13. kolo
FK Jaroměř TJ Lázně Bělohrad muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.11.19
So 10:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
12. kolo
Spartak Police nad Metují/FK Náchod B FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
09.11.19
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
11. kolo
TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky FK Jaroměř starší přípravka stadion Vrchlabí, UMT
09.11.19
So 11:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
11. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.11.19
So 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina A
10. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř starší přípravka stadion Vrchlabí, UMT
09.11.19
So 12:00
ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
10. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš II. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.11.19
So 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
14. kolo
SK Třebechovice pod Orebem FK Jaroměř muži A stadion Třebechovice
10.11.19
Ne 12:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
14. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.11.19
Ne 14:00
Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
14. kolo
FK Jaroměř TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ Sokol Hořiněves starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.11.19
Ne 13:00
AM Gnol 1. A třída mužů
15. kolo
FK Jaroměř SK Sobotka muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice

 

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Monday the 21st.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.