HOME

Rozhovor s Borisem Markarjancem

Jedním z jarních nováčků v týmu mužů je obránce Boris Markarjanc. Vyzpovídali jsme ho pro klubový web.

Obligátní otázka pro nového hráče: odkud jsi přišel a co tě upoutalo na nabídce Jaroměře, že jsi se rozhodl přijmout angažmá?
Přišel jsem ze Žamberka z hostování, jinak jsem byl hráč Libčan. A co rozhodlo? Asi hlavně to, že jsem předtím hrál za dorost ve Slávii s Dádou Votrubcem, a když jsem teď dostal nabídku od pana Exnara, tak jsme se s Dádou o tom bavili.


 Boris Markarjanc (* 2.11.99)

Do Jaroměře přišel ze Žamberka. V dorostenecké kategorii prošel Olympií HK a Slávií HK. Českou divizi dorostu U-19 hrál s týmem z Třebše.

V kategorii dospělých si vyzkoušel krajské přebory za Libčany a Žamberk.

Co jsi se o klubu od Daniela dozvěděl?
Říkal mi, že trenér je strašně fajnovej člověk, což je prostě pravda, a že je s ním radost spolupracovat. Hrála tam roli i možnost hrát krajský přebor, i když zkušenost jsem měl už i s pardubickým přeborem, když jsem hrál za Žamberk.

Ty jsi před časem dostal pozvánku do reprezentace...
... do 19. let do týmu Arménie a pak jsem ještě byl v týmu Západní Arménie, a to už byl mužský tým, který se účastnil turnajů CONIFA (pozn.: CONIFA je malá verze FIFA pro státy nebo územní celky, které nejsou celosvětově uznány a nemohou být členy FIFA). Za dorosteneckou reprezentaci jsem sehrál dva přípravné zápasy proti Slovensku, což byla pro mne obrovská zkušenost.

Takže máš i arménské občanství?
To právě nemám. Pokud bych ho kvůli fotbalu chtěl mít, musel bych zároveň absolvovat povinnou vojenskou službu v Arménii, nebo se případně vyplatit vysokou částkou, a to aniž bych měl jistotu, že za Arménii ten fotbal budu hrát. S rodinou jsme se shodli, že by to nebyla dobrá investice.

Mluvíš perfektně česky. Narodil ses v Čechách?
Ano, narodil jsem se tady. V Arménii se narodil můj taťka.

Společná fotka z reprezentace s Henrikhem Mkhitaryanem, záložníkem Arsenalu, jehož obrovská popularita doma v Arménii se dá srovnat s popularitou Pavla Nedvěda v Čechách. Foto: archiv Borise Markarjance

Jak se podle tebe bude vyvíjet zbytek sezóny pro jaroměřský klub?
Zbytek sezony proběhne tak, že začneme dělat body. Jsme mladej tým a já si myslím, že je to dobře, když mladý kluci dostanou šanci v krajským přeboru a nehrajou v "B" týmech nebo podobně. A hrozně se mě líbí, že právě pan Exnar se snaží zapojovat mladý kluky, takže náš věkovej průměr je nějakých 22 let v základní sestavě, což je něco neskutečnýho, to většina týmů nemá. Týmy, co hrajou nahoře, mají průměr kolem třiceti let i víc. Jak jsem řekl, myslím si, že začneme dělat body.

Foto: Václav Mlejnek


Návrhy plakátů jaro 2019

24. 3. 2019 - FC Slavia Hradec Králové



14. 4. 2019 - SK Jičín



28. 4. 2019 - TJ Jiskra Hořice



8. 5. 2019 - FK Kostelec nad Orlicí



12. 5. 2019 - SK Dobruška



26. 5. 2019 - SK Sobotka



9. 6. 2019 - RMSK Cidlina Nový Bydžov



Test uživatele

Hello in the world of Jumi!

Dear unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!



vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!




Test upload souboru pomoci PHP

      Informace o čase:
      2019-04-22 03:40:55

 

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
05.01.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2006
MFK Chrudim mladší žáci sportovní hala Heřmanův Městec
06.01.19
Ne 08:00
turnaj Jaroměř U-11 a U-12 (Zimní halová liga)
Zimní halová liga mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
12.01.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2007
MFK Chrudim mladší žáci sportovní hala Heřmanův Městec
13.01.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2008
FOTTUR Jaroměř 2019 starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
13.01.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
SK Červený Kostelec mladší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
14.01.19
Po 17:00
přátelské utkání proti OFS Náchod
FK Jaroměř OFS Náchod starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
19.01.19
So 14:00
přátelský zápas
MFK Trutnov FK Jaroměř muži A stadion Trutnov, UMT
19.01.19
So 16:00
přátelský zápas
MFK Trutnov U-19 + muži B FK Jaroměř U-19 starší dorost stadion Trutnov, UMT
20.01.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2009
SK Jičín starší přípravka sportovní hala Jičín
20.01.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2004
Sokol Třebeš starší žáci sportovní hala Třebeš HK
26.01.19
So 08:15
přípravné utkání
FC HK dívky U-19/ženy FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
27.01.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2010
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
27.01.19
Ne 12:00
přátelský zápas
TJ D. Králové n/L. FK Jaroměř muži A stadion Slavia HK, UMT
27.01.19
Ne 13:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2006
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
02.02.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2011
MFK Chrudim mladší přípravka hala Chrudim
02.02.19
So 12:45
venkovní turnaj pro ročník 2006
FK Náchod mladší žáci UMT Náchod Běloves
02.02.19
So 13:00
přátelský zápas
FK Pardubice B FK Jaroměř muži A stadion Pardubice VII - Ohrazenice, UMT
03.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2007
SK Červený Kostelec mladší žáci sportovní hala Červený Kostelec
03.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
SK Jičín mladší přípravka sportovní hala Jičín
03.02.19
Ne 12:00
přípravné utkání
TJ Sokol Třebeš - dorostenky FK Jaroměř starší žáci UMT Malšova Lhota
09.02.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2006
SK Hostinné mladší žáci sportovní hala Hostinné
10.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2009
SK Červený Kostelec starší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
10.02.19
Ne 08:30
halový turnaj pro ročník 2007
FK Náchod mladší žáci sportovní hala Náchod
10.02.19
Ne 14:00
přátelský zápas
TJ Dobruška FK Jaroměř muži A stadion Dobruška, UMT
10.02.19
Ne 16:00
přípravné utkání
TJ Sokol Třebeš SŽ U-14 FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
16.02.19
So 16:00
přátelský zápas
TJ Sokol Železnice FK Jaroměř muži A stadion Jičín, UMT
17.02.19
Ne 08:30
halový turnaj pro ročník 2008
Sokol Třebeš starší přípravka hala Třebeš
17.02.19
Ne 16:00
přátelský zápas
SK Pardubičky FK Jaroměř starší dorost stadion Pardubice - Ohrazenice, UMT
23.02.19
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2009
FOTTUR Jaroměř 2019 starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
23.02.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2007
TJ Sokol Třebeš HK mladší žáci sportovní hala Třebeš HK
23.02.19
So 13:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2007
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
24.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2008
SK Červený Kostelec starší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
24.02.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2010
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
24.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2006
TJ Baník Rtyně v P. mladší žáci Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
24.02.19
Ne 18:00
přátelský zápas
Olympia HK/Kratonohy FK Jaroměř muži A stadion Kobylice, UMT
02.03.19
So 08:00
turnaj 4+1
Lázně Bohdaneč starší žáci UMT Lázně Bohdaneč
02.03.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
MFK Chrudim mladší přípravka sportovní hala Slatiňany
03.03.19
Ne 10:30
pohárové utkání
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
03.03.19
Ne 12:00
pohárové utkání
1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka FK Jaroměř starší dorost UMT Nová Paka
09.03.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2011
SK Červený Kostelec mladší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
09.03.19
So 14:00
přátelský zápas
SK Týniště n. O. FK Jaroměř muži A stadion Týniště n. O., UMT
10.03.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2012
FOTTUR Jaroměř 2019 mini přípravka hala ASVAJ Jaroměř
10.03.19
Ne 18:00
přípravné utkání
MFK Trutnov U-14 FK Jaroměř starší žáci UMT Trutnov
16.03.19
So 10:00
pohárové utkání
TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
16.03.19
So 14:00
pohárové utkání
TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná FK Jaroměř starší dorost UMT Nová Paka
17.03.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2008
TJ Dvůr Králové nad Labem starší přípravka sportovní hala Dvůr Králové
23.03.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
TJ Tatran Hostinné mladší přípravka sportovní hala Hostinné
24.03.19
Ne 12:15
Premier Steel KP dorostu U 19
14. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.03.19
Ne 13:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
14. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov TJ Jiskra Hořice starší žáci stadion Černilov
24.03.19
Ne 15:00
VOTROK Krajský přebor mužů
18. kolo
FK Jaroměř FC Slavia Hradec Králové muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.03.19
So 09:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
15. kolo
FC Nový Hradec Králové FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Nový HK
30.03.19
So 10:30
Premier Steel KP dorostu U 19
15. kolo
FK Kostelec n. O./AFK Častolovice FK Jaroměř starší dorost hřiště Kostelecká Lhota
31.03.19
Ne 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
19. kolo
TJ Lázně Bělohrad FK Jaroměř muži A stadion Lázně Bělohrad
06.04.19
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
1. kolo
FC Nový HK/FK Černilov FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK
06.04.19
So 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
1. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK
07.04.19
Ne 09:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
1. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Hořiněves mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.04.19
Ne 11:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
1. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš Česká Skalice mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.04.19
Ne 11:45
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
16. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov FC Olympia HK/FK Kratonohy starší žáci stadion Jaroměř
07.04.19
Ne 13:45
Premier Steel KP dorostu U 19
16. kolo
FK Jaroměř FC Slavia Hradec Králové starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
07.04.19
Ne 16:30
VOTROK Krajský přebor mužů
20. kolo
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou FK Jaroměř muži A stadion Rychnov nad Kněžnou
13.04.19
So 10:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
17. kolo
SK Jičín FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Jičín, UMT
13.04.19
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
2. kolo
FC Olympia HK-FK Kratonohy/Stěžery FK Jaroměř starší přípravka hřiště Olšina, Týniště nad Orlicí
13.04.19
So 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
2. kolo
SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek FK Jaroměř starší přípravka hřiště Olšina, Týniště nad Orlicí
13.04.19
So 14:45
Premier Steel KP dorostu U 19
17. kolo
SK Týniště nad Orlicí FK Jaroměř starší dorost hřiště Olšina, Týniště nad Orlicí
14.04.19
Ne 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
1. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
14.04.19
Ne 11:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
1. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
14.04.19
Ne 13:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
2. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš I. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
14.04.19
Ne 15:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
2. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
14.04.19
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
21. kolo
FK Jaroměř SK Jičín muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.04.19
St 16:00
miniturnaj
TJ Sokol Velká Jesenice FK Jaroměř mladší přípravka hřiště Velká Jesenice
19.04.19
Pá 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
22. kolo
FK Chlumec nad Cidlinou FK Jaroměř muži A stadion Chlumec nad Cidlinou
20.04.19
So 09:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
3. kolo
FK Černilov FK Jaroměř mladší žáci stadion Černilov
20.04.19
So 10:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
3. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou mladší žáci stadion Černilov
21.04.19
Ne 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
3. kolo
FK Jaroměř FC Olympia HK-FK Kratonohy/Stěžery starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
21.04.19
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
3. kolo
FK Jaroměř FC Olympia HK-FK Kratonohy/Stěžery starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
21.04.19
Ne 12:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
18. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov FK Kostelec n. O./AFK Častolovice starší žáci stadion Jaroměř
21.04.19
Ne 14:15
Premier Steel KP dorostu U 19
18. kolo
FK Jaroměř 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.04.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
9. kolo
FK Jaroměř Sp. Police mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.04.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
9. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.04.19
Ne 12:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
19. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov SK Vysoké Mýto starší žáci stadion Jaroměř
28.04.19
Ne 14:15
Premier Steel KP dorostu U 19
19. kolo
FK Jaroměř TJ Lokomotiva Borohrádek starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.04.19
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
23. kolo
FK Jaroměř TJ Jiskra Hořice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.05.19
St 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
17. kolo
SK Libčany FK Jaroměř muži A stadion Libčany
02.05.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
10. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město - Žraloci mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.05.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
10. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město - Rejnoci mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.05.19
So 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
2. kolo
MFK Trutnov FK Jaroměř mladší přípravka stadion H.S.M.
04.05.19
So 10:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
20. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Broumov
04.05.19
So 11:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
2. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř mladší přípravka stadion H.S.M.
05.05.19
Ne 09:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
4. kolo
FC Vrchlabí/MFK Trutnov B FK Jaroměř mladší žáci stadion Vrchlabí
05.05.19
Ne 10:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
4. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
05.05.19
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
4. kolo
FC OLYMPIA HK - FK Kratonohy/Stěžery FK Jaroměř starší přípravka stadion Nový HK
05.05.19
Ne 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
4. kolo
FC Nový HK/FK Černilov FK Jaroměř starší přípravka stadion Nový HK
05.05.19
Ne 14:00
Premier Steel KP dorostu U 19
20. kolo
TJ Sokol Stěžery FK Jaroměř starší dorost stadion Stěžery
05.05.19
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
24. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř muži A stadion Červený Kostelec
08.05.19
St 17:30
pohárové utkání U-19 - osmifinále
TJ Slavoj Předměřice n. L. FK Jaroměř starší dorost hřiště Předměřice nad Labem
08.05.19
St 17:30
VOTROK Krajský přebor mužů
16. kolo
FK Jaroměř FK Kostelec nad Orlicí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.05.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
11. kolo
FK Jaroměř TJ V. Poříčí mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.05.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
11. kolo
MFK N. Město - Žraloci FK Jaroměř mini přípravka stadion Nové Město, UMT
11.05.19
So 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
5. kolo
FC Nový HK/FK Černilov FK Jaroměř starší přípravka stadion Černilov
11.05.19
So 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
3. kolo
FK Náchod FK Jaroměř mladší přípravka stadion Červený Kostelec
11.05.19
So 10:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
5. kolo
SK Rozkoš Česká Skalice FK Jaroměř mladší žáci stadion Česká Skalice
11.05.19
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
5. kolo
FC Nový HK/FK Černilov FK Jaroměř starší přípravka stadion Černilov
11.05.19
So 11:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
3. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mladší přípravka stadion Červený Kostelec
11.05.19
So 11:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
5. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Hořiněves mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
12.05.19
Ne 14:15
Premier Steel KP dorostu U 19
21. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
12.05.19
Ne 14:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
21. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov FC Vrchlabí/MFK Trutnov B starší žáci stadion Černilov
12.05.19
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
25. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.05.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
12. kolo
FK Jaroměř TJ Č. Kostelec B mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.05.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
12. kolo
S.Zábrodí FK Jaroměř mini přípravka stadion Sokol Zábrodí
18.05.19
So 10:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
22. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Nové Město
18.05.19
So 10:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
6. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.05.19
So 11:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
6. kolo
TJ Sokol Třebeš I. FK Jaroměř mladší žáci stadion Třebeš
19.05.19
Ne 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
4. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.05.19
Ne 11:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
4. kolo
FK Jaroměř SK Jičín mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.05.19
Ne 13:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
6. kolo
FK Jaroměř FC Nový HK/FK Černilov starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.05.19
Ne 15:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
6. kolo
FK Jaroměř SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
19.05.19
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
26. kolo
TJ Sokol Třebeš FK Jaroměř muži A stadion Třebeš - tráva
19.05.19
Ne 17:00
Premier Steel KP dorostu U 19
22. kolo
TJ Červený Kostelec/AFK Hronov FK Jaroměř starší dorost stadion Červený Kostelec
20.05.19
Po 17:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
6. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka stadion Jaroměř
20.05.19
Po 18:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
6. kolo
FC Hradec Králové FK Jaroměř mladší přípravka stadion Jaroměř
23.05.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
13. kolo
FK Jaroměř FK Náchod - Modrásci mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
23.05.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
13. kolo
FK Náchod - Bělásci FK Jaroměř mini přípravka stadion V.Poříčí
25.05.19
So 09:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
7. kolo
FK Černilov FK Jaroměř mladší žáci stadion Černilov
25.05.19
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
7. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř starší přípravka stadion Kukleny
25.05.19
So 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
5. kolo
MFK Trutnov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Vrchlabí
25.05.19
So 10:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
7. kolo
FK Jaroměř FC Spartak Rychnov nad Kněžnou mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.05.19
So 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
7. kolo
FC OLYMPIA HK - FK Kratonohy/Stěžery FK Jaroměř starší přípravka stadion Kukleny
25.05.19
So 11:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
5. kolo
FC Vrchlabí FK Jaroměř mladší přípravka stadion Vrchlabí
26.05.19
Ne 08:00
ZelenkaCup junior - ročník narození 2010
Český Dub FK Jaroměř mladší přípravka stadion Český Dub
26.05.19
Ne 12:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
23. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov TJ Červený Kostelec starší žáci stadion Jaroměř
26.05.19
Ne 14:15
Premier Steel KP dorostu U 19
23. kolo
FK Jaroměř TJ Slovan Broumov starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
26.05.19
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
27. kolo
FK Jaroměř SK Sobotka muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.05.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
14. kolo
FK Jaroměř Sl. Broumov mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.05.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
14. kolo
MFK N. Město - Rejnoci FK Jaroměř mini přípravka stadion Nové Město, UMT
01.06.19
So 15:00
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
24. kolo
TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Předměřice
01.06.19
So 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
28. kolo
FK Vysoká n/L. FK Jaroměř muži A stadion Vysoká nad Labem
02.06.19
Ne 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
8. kolo
FK Jaroměř FC Slavia Hradec Králové starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.06.19
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
8. kolo
FK Jaroměř FC Slavia Hradec Králové starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.06.19
Ne 12:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
8. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.06.19
Ne 14:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
8. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí/MFK Trutnov B mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
02.06.19
Ne 17:00
Premier Steel KP dorostu U 19
24. kolo
TJ Slavoj Předměřice nad Labem FK Jaroměř starší dorost stadion Předměřice nad Labem
06.06.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
15. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město - Žraloci mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.06.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
15. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město - Rejnoci mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
08.06.19
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
9. kolo
FC Slavia Hradec Králové FK Jaroměř starší přípravka stadion Olšina
08.06.19
So 10:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
9. kolo
SK Rozkoš Česká Skalice FK Jaroměř mladší žáci stadion Česká Skalice
08.06.19
So 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
9. kolo
SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek FK Jaroměř starší přípravka stadion Olšina
08.06.19
So 11:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
9. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Hořiněves mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.06.19
Ne 09:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
7. kolo
FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina FK Jaroměř mladší přípravka stadion Chlumec nad Cidlinou
09.06.19
Ne 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
7. kolo
FK Jaroměř FK Náchod mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.06.19
Ne 14:15
Premier Steel KP dorostu U 19
25. kolo
FK Jaroměř FC Nový Hradec Králové starší dorost stadion Jaroměř, Růžová ulice
09.06.19
Ne 14:15
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
25. kolo
FK Jaroměř/FK Černilov FC Spartak Rychnov nad Kněžnou starší žáci stadion Černilov
09.06.19
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
29. kolo
FK Jaroměř RMSK "Cidlina" Nový Bydžov muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.06.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
16. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř mini přípravka stadion Rasošky
13.06.19
Čt 17:00
JAKO - OS mladší přípravka
17. kolo
FK Náchod - Bělásci FK Jaroměř mini přípravka stadion Rasošky
15.06.19
So 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
10. kolo
SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek FK Jaroměř starší přípravka stadion Borohrádek
15.06.19
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2019
11. kolo
SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek FK Jaroměř starší přípravka stadion Borohrádek
15.06.19
So 10:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
8. kolo
MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš FK Jaroměř mladší přípravka stadion Česká Skalice
15.06.19
So 11:00
Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2019
9. kolo
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno FK Jaroměř mladší přípravka stadion Česká Skalice
15.06.19
So 11:15
Premier Steel KP dorostu U 19
26. kolo
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou FK Jaroměř starší dorost stadion Rychnov
15.06.19
So 14:30
DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15
26. kolo
FKM Javorka/SK Miletín FK Jaroměř/FK Černilov starší žáci stadion Pecka
16.06.19
Ne 10:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
10. kolo
FK Jaroměř FK Černilov mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.06.19
Ne 11:00
ČPD KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2019
11. kolo
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou FK Jaroměř mladší žáci stadion Rychnov nad Kněžnou
16.06.19
Ne 17:00
VOTROK Krajský přebor mužů
30. kolo
FC Vrchlabí A FK Jaroměř muži A stadion Vrchlabí

 

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Monday the 22nd.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.