Muži A - sezona 2024/2025

Remíza mužů s mladým týmem Slavie HK B

1. PÚ - sobota 20.7.2024 od 10:00 - hřiště Slavia HK

FC Slavia HK B - FK Jaroměř 1:1 (1:0)

Branky: 33. Horák F. - 55. Votrubec

FC Slavia HK B: Zadrobílek (46. Kolpakov) - Hrnčíř, Václavíček M., Melichárek F. - Černý (46. Tomek), Půlkrábek (46. Jalový), Kováčik, Prouza (46. Tvrdek) - Sás, Horák F., Veseleňák (65. Půlkrábek)

FK Jaroměř: Červenka (31. Maurits, 62. Prochyra) - Horák, Podolník, Kudrnáč, Pohořálek - Hemelík (46. Skalický), Prokš, Častvaj - Rezek (46. Votrubec), Exnar, Rind

Otakar Rejfek, FC Slavia HK B: Do dnešního zápasu jsme zvolili jiné rozestavení a v prvním poločase jsme směrem dopředu hráli velmi dobře. Směrem dozadu už to, bohužel, tak dobré nebylo a znovu jsme se dopouštěli taktických a zbytečných individuálních chyb, ze kterých se hosté dostávali do gólových šancí. I do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, ale bez gólového vyjádření. Hosté v 53. minutě vyrovnali z rohového kopu a ve zbytku zápasu neproměnili spousty gólových šancí, do kterých se dostávali zejména kvůli naší taktické nevyspělosti. I my jsme si vytvořili několik dobrých možností ke skórování, ale žádná z nich se neujala. Na defenzivní části nás čeká spousta práce, za tu ofenzivní a příkladný přístup zaslouží celý tým pochvalu. Vyzdvihnout dnes musíme oba naše brankáře, kteří nás v kritických okamžicích podrželi skvělými zákroky..

Miloš Exnar, Jiří Poděbradský, trenéři FK Jaroměř: Utkání ideálně zapadlo do naší fáze přípravy. Domácí se prezentovali fyzicky náročným, celoplošným fotbalem. Je potěšitelné, že jsme se jim v tomto směru byli schopni vyrovnat a zejména ve druhé půli jsme si vytvořili dostatek vyložených brankových příležitostí.

Rozhodčí:

Diváci: 30

PU muži A FKJ - Slavia HK B, 20240720, foto: Jiří Podolník st. Foto: Jiří Podolník st.

Příprava na další sezónu odstartovala prvním tréninkem

V pondělí 8. července 2024 byla zahájena příprava jaroměřských mužů na novou sezónu 2024/2025.

Přítomné hráče přivítal předseda klubu a trenér mužů Miloš Exnar. Tým čeká minisoustředění od 19. do 21.7. Mistrovské zápasy začnou v Královéhradeckém kraji o víkendu 10. a 11. srpna 2024. Růžovka přivítá jako prvního soupeře TJ Sokol Třebeš, a to v neděli v 17 hodin. Pohár hejtmana začíná o týden dříve, Jaroměř má ale v předkole volný los. Nicméně již v pátek 2. srpna se na domácím trávníku odehraje přípravný zápas mužů proti staršímu dorostu z Nového Bydžova. Začátek v 18 hodin, vstup volný.

zahájení přípravy, Miloš Exnar a Jiří Podolník starší, 8.7.2024, foto: Václav Mlejnek Miloš Exnar a nový vedoucí A-týmu mužů Jiří Podolník starší.

Ostatní přípravná utkání proběhnou venku. První v sobotu 20. července od 10 hodin na Slavii Hradec Králové proti tamnímu Béčku. Další proběhne v sobotu 27. 7. od 10:30 v Horním Starém Městě proti MFK Trutnov.

Úvodního tréninku se zúčastnilo 18 hráčů, kteří zahájili přípravu pod vedením asistenta trenéra Jiřího Poděbradského a kondičního trenéra Jiřího Součka. Se spoluhráči se přišel rozloučit Radek Gorol, který přestupuje do Týniště nad Orlicí. Tréninku se neúčastnil ani Jan Bano, který o svém případném přestupu ještě vyjednává. Áčko doplnilo hned několik hráčů, kteří prošli jaroměřským starším dorostem. Definitivní seznam odchodů a příchodů přineseme na našem webu krátce před zahájením mistrovských soutěží.

Termínovou listinu najdete v pravé části našeho webu, termíny utkání se ale ještě mohou měnit.

zahájení přípravy, posily týmu mužů, 8.7.2024, foto: Václav Mlejnek Tým mužů posílí několik dorostenců. Foto 2x: Václav Mlejnek

Monday the 22nd.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.