Áčko neudrželo dvougólové vedení a v závěru zápasu padlo

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

7. kolo divize C - 20.9.2015 od 16:30 – hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Vysoké Mýto 2:3 (1:0)

Branky: 34. Exnar, 58. Škoda - 81. Trnka, 86. Fikejz, 89. Konečný

FK Jaroměř: Ondráček – Horák, Ruml (32. Exnar), Holub(K), Michek – Čenovský (84. Munzar), Svoboda, Bano (66. Ruprich), Michálek, Častvaj (68. Vladeka) – Škoda (74. Železov)

SK Vysoké Mýto: Hladík - Živný (76. Kopřiva L.), Trnka, Konečný, Hock - Štěpánek, Daněk, Kopřiva A. (66. Wimmer), Motl (84. Benda (90. Lebeda) - Fikejz, Mach(K)

V samotném úvodu byli aktivnějším týmem hosté, ale žádnou šanci si nevypracovali. V 10 minutě kopal TK Škoda a odražený míč poslal obloučkem do tyče hostující branky domácí Svoboda. Od této chvíle se Jaroměř chytla a začala hosty přehrávat. Ve 29 minutě střílel těsně nad Ondráčkovu branku hostující Konečný. Ve 32 minutě hlavičkoval Trnka na Fikejze, který jen těsně minul Ondráčkovu branku. Ve 34 minutě udeřilo na druhé straně. Častvaj zakombinoval uprostřed hřiště s Čenovským. Ten přihrál míč ideálně na Exnara, který byl na hřišti pouhou 1 minutu a pohodlně skóroval - 1:0. Domácí byli dále lepším týmem. Ve 45 měli navíc domácí 2 obrovské šance na zvýšení skóre, kde ovšem ve velmi dobré pozici nejprve Čenovský, a po něm i Bano s Exnarem nedali. 

Domácí vstoupili do druhého poločasu dobře a aktivně. Odměnou toho byla obrovská šance ve 48 minutě. Exnar vysunul ideálně Škodu, který však tváří v tvář hostujícímu gólmanovi nedal a přestřelil. Tato neproměněná šance ho však nemusela mrzet dlouho, neboť si vše vynahradil v 58 minutě. Dnes velmi dobře hrající Čenovský načasoval ideálně přihrávku na Škodu, který napodruhé proměnil - 2:0. Domácí byli v těchto chvílích lepší a v pohodě kontrolovali zápas. V 81 minutě kopali hosté trestný kop. Ondráček míč vyrazil před sebe, kde ho dopravil do jeho sítě nikým nekrytý Trnka - 2:1. Hosty tento gól povzbudil, naopak domácí se začali bát o výsledek, a tak přišel trest. V 86 minutě kopali hosté roh. Ve skrumáži ve vápně domácích se nejlépe orientoval hostující kanonýr Fikejz - 2:2. To však nebylo vše a domácí si vypili kalich hořkosti až do dna. V 89 minutě kopali hosté další standardku, kterou perfektně trefil Konečný a dokonal tak pro domácí velmi krutý obrat - 2:3.

Jaroměř byla od začátku zápasu lepším týmem a kromě 2 gólů ještě i spoustu dalších šancí nevyužila. Do 75 minuty měla zápas pod kontrolou a nic nenasvědčovalo tomu, že by měla zápas ztratit. V posledních 10ti minutách však přišel kolaps a hosté skóre dokonale otočili ze standardních situací. Nutno říci, že pro domácí je tato prohra velmi krutá, neboť hostům stačilo k vítězství defakto pouze posledních 10 minut.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Byli jsme velmi blízko vítězství, soupeř nás však během posledních 15 minut potrestal ze tří standardních situací a dokonale otočil zápas. Až do 75. minuty jsme zápas kontrolovali. Dnešní ztráta hodně bolí. Musíme rychle zapomenout a soustředit se na další kola. 

Rozhodčí: Hanousek, Ginzel, Kovářová

Delegát: Tereba

ŽK: 69. Horák, 77. Michek - 44. Živný

Diváků: 421

 

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

 

Ohlasy v tisku:


Zkrácený sestřih zápasu:


 

Tuesday the 28th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.