Áčko v Ústí bohužel gól nedalo, a tak odešlo poraženo

3. kolo divize C - 22.8.2015 od 17:00 – hřiště Ústí nad Orlicí.

Ústí nad Orlicí - FK Jaroměř 2:0 (0:0)

Branky: 52. Vaňous, 89. Souček

Ústí nad Orlicí: Jehlička - Smejkal (65. Falta P.), Chleboun, Nágl, Coufal - Felcman, Brabec, Ráliš, Langer (90. Kopecký) - Vaňous-K (89. Falta M.), Souček

FK Jaroměř: Ondráček - Ruml, Svoboda, Holub-K, Michek (46. Horák) - Kilevník, Michálek (82. Častvaj), Kašajík, Krahulec (46. Bano), Čenovský (69. Vladeka) - Exnar

Utkání na horké půdě v Ústí nad Orlicí začalo velmi zostra. V 7 minutě střílel prudkou střelu nad domácí Ráliš. Ve 20 minutě přihrál Čenovský na Kašajíka, ten přihrál pod sebe na Exnara, ale tomu domácí stopeři míč na poslední chvíli ukopli. Ve 24 minutě napadal výborně Exnar domácího gólmana a skoro ho nachytal a míč mu vzal. Ve 26 minutě měli domácí 100% šanci. Domácí Souček se dostal úplně sám před Ondráčka, ale ten ho vychytal. Zbytek poločasu se dohrál ve velikém tempu, ale žádná větší šance se ani na jedné straně nezrodila, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Ústí

Druhý poločas začala Jaroměř velmi špatně a pykala za to. V 52 minutě přišel do vápna Jaroměře centr z levé strany na domácího kapitána Vaňouse a ten se hlavou nemýlil - 1:0. Tento gól Jaroměř nepoložil a mohla vzápětí vyrovnat. V 56 minutě vysunul Kilevník ideálně Exnara s Banem a Ti postupovali oba úplně sami na domácího brankáře. Exnar přihrál Banovi, ale ten sám tváří v tvář domácímu brankáři nedal a kopal se pouze roh. V 63 minutě sklepl Vaňous ve vápně Jaroměře na Brabce a jeho dělovka šla nad. V 72 minutě postupoval ze strany na domácí branku Exnar, ale jeho dělovka šla jen těsně vedle tyče domácí branky. V 73 minutě kopali domácí jeden z mnoha rohů. Ke střele se dostal nohou domácí Nágl, ale Ondráček byl na místě. Jaroměř ke konci hru úplně otevřela ve snaze vyrovnat, ale byla však potrestána v 89 minutě. Domácí podnikli brejk, Brabec byl již zřejmě s míčem za brankovou čárou, přihrál pod sebe na Součka a ten sám před Ondráčkem nezaváhal - 2:0.

Ústí 2Foto: Jan Ruprich

Jaroměř odehrála velmi dobrý první poločas ve kterém byla domácím vyrovnaným soupeřem. Druhý poločas však začala špatně a brzy inkasovala. Po neproměnění 100% šance na vyrovnání již byli domácí lepším týmem. Vítězství domácích je tak z tohoto pohledu zasloužené.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Soupeř byl dnes nebezpečnější než my v útočné fázi. Díky dobře organizované obranné činnosti jsme až do 50 minuty drželi nerozhodný stav. Vítězství domácích je zasloužené. Mrzí mě některé zbytečné ztráty míčů, stály nás hodně sil, které pak chyběly v průběhu zápasu.

Rozhodčí: Dobrý, Petřík, Šulcová

Delegát: Langer

ŽK: 70. Falta - 28. Ruml, 42. Krahulec, 70. Kilevník, 73. Exnar, 82. Ondráček

Diváků: 280

 

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

 

Ohlasy v tisku:

Monday the 3rd.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.