Áčko doma i přes statečný a kvalitní výkon s Letohradem na body nedosáhlo

2. kolo divize C - 16.8.2015 od 17:00 – hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FK OEZ Letohrad 1:2 (1:0)

Branky: 10. Ondráček - 52. Štěpán J., 74. Lorenc

FK Jaroměř: Ondráček - Horák (82. Ruml), Svoboda, Holub (K), Michek - Čenovský, Bano (63. Krahulec), Michálek (72. Škoda), Kilevník - Kašajík, Exnar

FK OEZ Letohrad: Ehrenberger - Štěpán P., Vaniš, Stejskal, Kail (K) - Štěpán J. (71. Lorenc), Tichý, Linhart (82. Strasmeier), Šponar - Černík (61. Kabourek), Čada

Historický divizní zápas v Jaroměři po dlouhých 41 letech začal náporem hostů. Ve 2 minutě hlavičkoval Tichý nad. Letohrad hrozil z nebezpečných rohů, které však domácí ubránili. V 10 minutě přisel kuriózní gól. Brankář domácích Ondráček nakopával balón z půlky své půlky na hostující branku. Gólmana hostí tento nákop překvapil a k údivu všech i přeskočil a skončil v jeho síti - 1:0. Po tomto gólu si Jaroměř začala více věřit a vyrovnala hru. Ve 12 minutě vybojoval Exnar míč a ze závaru byl skoro gól. Ve 27 minutě přišla kombinace po ose Michálek - Bano - Exnar, když posledně jmenovaný střílel těsně vedle. Ve 36 minutě se připoměli hosté. Trestný kop Vaniše trefil hlavou Černík, ale Ondráček byl na místě. Ve 37 minutě hlavičkoval Exnar na Kašajíka a ten z voleje pálil jen těsně nad hostující branku. Ve 44 minutě mohla jít Jaroměř do vedení. Kašajík vysunul ideálně Exnara, jeho střelu k tyči však gólman hostů konečky prstů vytáhl.

2. kolo divize C, FK Jaroměř - FK OEZ Letohrad, 16.8.2015, foto: Václav Mlejnek Branka Michala Ondráčka v 10. minutě. Foto: Václav Mlejnek.
Video tohoto gólu můžete shlédnout zde. Autor videa: Jan Ruprich.

Druhý poločas začal opatrně z obou stran. Z ničeho nic tak přišla branka hostů v 52 minutě, když se hlavou trefil Jiří Štěpán a vyrovnal - 1:1. Jaroměř si mohla vedení vzít hned vzápětí zpět. Kašajík vysunul ideálně Exnara, který postupoval úplně sám na hostující branku. Bohužel však tuto svou obrovskou šanci nevyužil. V 73 minutě vystřelil prudkou střelu hostující Linhart, ale pozorný Ondráček byl na místě. V 74 minutě již bohužel udeřilo. Brejk hostů využil po centru z levé strany Lorenc a bombou do prázdné branky vstřelil gól - 1:2. Jaroměř tento stav nepoložil a snažila se bojovat alespoň o remízu. V 80 minutě vybojoval u lajny míč Holub a našel centrem Kilevníka, jeho hlavička v těžké pozici šla však pouze do břevna hostující branky. V 83 minutě střílel Kilevník těsně nad hostující branku. V 85 minutě měla Jaroměř obrovský závar ve vápně hostů, ale bohužel na zakončení nebylo místo a hosté se ubránili.

Jaroměř odehrála velmi kvalitní zápas, když podala sympatický a kvalitní výkon a rozhodně nebyla horším týmem. Bohužel ani to ji body nepřineslo, neboť hosté byli bohužel produktivnější v proměňování šancí. Velmi příjemným faktem pak byla hojná účast fanoušků na tomto zápase a jejich krásné povzbuzování - děkujeme.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: V dnešním zápase jsme chtěli před domácím publikem naplno bodovat, bohužel tři body si odváží soupeř, který byl efektivnější ve využívání svých šancí než my. Tým se pral o lepší výsledek do posledních chvil, což je pozitivní zjištění do dalších divizních kol.

Rozhodčí: Štastný, Ginzel, Kovářová

Delegát: Ploch Robert

ŽK: 47. Michek, 66. Exnar - 36. Linhart, 43. Vaniš, 67. Šponar, 86. Ehrenberger

Diváků: 412!

 

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

 


Zkrácený sestřih zápasu:


 

Ohlasy v tisku:

Monday the 22nd.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.