Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.


Zasloužené vítězství áčka na hřišti hradecké Slavie po velmi dobrém výkonu !

PŘIDÁNA FOTOGALERIE

29. kolo VOTROK KP - 6.6.2015 od 10:15 – hřiště Slavie Hradec.

FC Slavia HK - FK Jaroměř  1:4 (0:2)

Branky: 48. Horák - 24. Exnar, 43. Kašajík, 50. Exnar, 57. Bano

FC Slavia HK: Mašek - Šolc (77. Šolc), Lán-K, Hloušek, Mottl - Homolka (48. Derner), Brázda, Horák, Veselý - Hutla (48. Erber), Linhart (81. Klicnar)

FK Jaroměř: Ondráček - Horák, Ruml, Hrobský-K (34. Čenovský), Rejchrt (52. Böhm) - Ruprich, Holub, Michálek, Bano - Kašajík, Exnar (70. Seifert)

Utkání začalo ve velkém tempu a oba týmy byly hodně aktivní. První šanci měl jaroměřský Holub, ale jeho střela z hranice vápna šla těsně nad domácí branku, když ještě jemně olízla její břevno. Ve 24 minutě již udeřilo. Bano přihrál Holubovi, jehož střelu vyrazil domácí Mašek. Míš se odrazil ke Kašajíkovi, jehož střelu Mašek dokázal opět vyrazit. Tento odražený míč však zkrotil Exnar a vstřelil důležitou a uklidňující úvodní branku zápasu svého týmu - 0:1. Ve 34 minutě přišlo neštastné a nezaviněné zranění kapitána Honzy Hrobského, pro kterého tak letošní sezóna definitivně zkončila. Ve 36 minutě zahráli domácí špatnou malou domů a Exnar šel sám na Maška, ale jeho lob v těžké pozici šel nakonec těsně vedle. Ve 43 minutě předvedla Jaroměř parádní akci. Bano přihrál po straně na Exnara, ten viděl středem nabíhajícího Kašajíka, kterému předložil ideální nahrávku do samostatného uniku. S ním si zkušený špílmachr dokázal poradit a obstřelil brankáře Maška - 0:2.

muzi A Slavia Hradec Králové - FK Jaroměř 6.6.2015, foto Václav Mlejnek Gól Stanislava Kašajíka. Foto Václav Mlejnek. Galerie k zápasu zde.

Druhý poločas začala Jaroměř ospale a byla za to po zásluze potrestána ve 48 minutě. V mlýnici v jejím vápně se po propadlém centru dokázal nejlépe zorientovat Horák a prostřelil Ondráčka - 1:2. Jaroměř však tento gól naštěstí probral, zvýšila obrátky, a hned v zápětí opět odskočila na rozdíl dvou gólů. V 50 minutě vysunul ideálně Bano za domácí obranu Exnara, který si v samostatném úniku položil Maška a levou nohou skóroval - 1:3. Jaroměř tento gól uklidnil a hrála ve veliké pohodě. V 57 minutě přihrál ideálně Kašajík na Bana, který ač tísněn, tak si dokázal v nájezdu poradit a po zemi prostřelil Maška - 1:4. Domácí, kteří hráli v obraně hodně naivně byli v těchto chvílích doslova na ručník. V 60 minutě přihrál Kašajík do běhu Exnarovi, který ovšem ve své další vyložené šanci ztroskotal na Maškovi a hattrick tak nezkompletoval. V 69 minutě zhasly všechny naděje domácích na bodový zisk. Po 2 žluté kartě byl vyloučen hráč domácích Brázda, který nutno říci, si o vyloučení koledoval od začátku zápasu. V 73 minutě postupovala Jaroměř tři na jednoho, ale nedokázala tuto obrovskou šanci využít. Do konce zápasu bylo na straně Jaroměře ještě pár šancí, které ale nevyužila, a tak se zápas hraný ve velkém vedru ,,dokutálalel" do svého konce.

Jaroměř byla od začátku zápasu lepším týmem. Dobře bránila a podnikala nebezpečné brejky, které se jí dnes vcelku i dařilo proměňovat. Vítězství Jaroměře však mohlo být ještě daleko vyšší, neboť v závěru zápasu proti 10ti domácím měla ještě spoustu šancí, které ale nedokázala proměnit.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Znovu chválím celý tým za výborně zvládnutý zápas z pohledu obranné činnosti. Dnes jsme k tomu přidali i nadstavbu v podobě gólové produktivity. Tři body věnujeme našemu kapitánovi Honzovi Hrobskému, který se nešťastně zranil a přejeme mu brzký návrat na trávník.

Rozhodčí: Filip, Kos, Špaček

DS: Hubička

ŽK: 17. Šolc, 40. Linhart, 55. Brázda, 69. Brázda, 77. Lán - 29. Michálek

ČK: 69. Brázda (po 2 ŽK)

Diváků: 85

TVcom

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

 

Ohlasy v tisku:

Friday the 24th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.