Jaroměř v infarktovém zápase i bez vyloučeného Ondráčka porazila hradeckou Olympii !

13. kolo VOTROK KP. 3.11.2013 od 14:00 hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - FC Olympia HK 2:1 (0:1)

Branky: 48. Diviš, 57. Kořínek - 36. Korba

FK Jaroměř: Ondráček - Hrobský(C), Holub, Svoboda, Čenovský (80. Emlar) - Michálek - Škoda (89. Ulrych), Böhm (46. Rejchrt), Diviš, Exnar (92. Horák A.) - Kořínek

FC Olympia HK: Moník - Matějka (87. Bureš), Bělka(C), Sikora, Kopřiva (84. Ličman) - Hruška, Hůlka (61. Karanský), Pavlů, Novák (65. Vejchoda) - Rak, Korba

Jaroměř začala utkání aktivně a v 7. minutě zahrával Divíš trestný kop z hranice vápna, jeho střela však jen těsně minula branku hostů. V 9. minutě přihrál Hůlka doprava agilnímu Korbovi, kterého však vychytal Ondráček. V 19. minutě vybojoval Kořínek před vápnem hostů míč a přihrál doprava Škodovi. Ten postupoval úplně sám na brankáře, ovšem jeho střela šla těsně vedle Moníkovi branky. Ve 26. minutě se prosadil individuálně výborný Korba, posadil na zem Ondráčka, ovšem naprosto prázdnou branku netrefil. Od této chvíle byla Olympie lepším týmem. Zaslouženého gólu se Olympie dočkala ve 36. minutě, kdy utekl obraně domácích Korba a již se nemýlil - 0:1.

Do 2. poločasu Jaroměř přeskupila řady a dopředu šel Holub. Tento tah se zdál jak rozhodující. Domácí byli jednoznačně lepším týmem a výsledkem toho byl vyrovnávací gól. Ve 48. minutě centroval zleva Exnar a Diviš šikovně v tísni placírkou usměrnil míč za záda Moníka - 1:1. V 52. minutě střílel nebezpečně Exnar těsně vedle. Tlak Jaroměře gradoval a v 57. minutě domácí vedli. Centr Škody z pravé strany propadl až ke Kořínkovi, ten si hezky položil Moníka a skóroval - 2:1. V 61. minutě se napravo uvolnil hezky Diviš, nacentroval před branku a tam jen těsně hlavou nedosáhl Kořínek. V 64. minutě přišla situace po které byl vyloučen hráč domácích i hostů. Hruška dostal pas za obranu běžel na Ondráčka, ten proti němu vyběhl a jeho střelu zasáhl rukou. Po tomto zákroku byl vyloučen a do branky tak musel hráč! Rejchrt. Za následné protesty a strčení do rozhodčího byl vyloučen i Hruška.

Olympia Hradec Králové

Složité vyšetřování rozhodčích v 64. minutě. Foto z videa: Václav Mlejnek

Od této chvíle se Jaroměř soustředila na bránění a utkání gradovalo. Olympie měla herně navrch, ovšem do žádné vyložené šance se nedostala. Když už šanci měla poradil si s ní velmi dobře zaskakující brankář Rejchrt. V 87. minutě mohl zvýšit vedení Kořínek po přihrávce Diviše, ovšem brankář hostů chytá. Stejně tak mohl vstřelit gól i Svoboda, kterému po rohu přihrál ideálně na střelu do běhu Diviš. Jeho dělovka z úrovně penalty však skončila metr nad brankou.

Jaroměř sehrála utkání na těžkém terénu s velmi kvalitním protivníkem. Ve 2. poločase zabrala a utkání otočila ve svůj prospěch. Ve struhjícím závěru po vyloučení Ondráčka pak vůlí a bojovností výsledek ubránila.

Miloš Exnar, trenér Jaroměře: Na těžkém terénu jsme sehráli zápas, ve kterém rozhodovalo fotbalové srdce a vůle získat 3. body. Díky těmto dvěma atributům zůstaly 3. body v Jaroměři. Chválím celé mužstvo včetně hráčů lavičky za maximální přístup k utkání.

František Bárta, sekretář hostů: Za přítmí na podmočeném trávníku, který ještě část zápasu zaléval déšť, jsme dnes nebyli mužstvem, které nemělo získat alespoň jeden bod. Na "tutovky" jsme vyhráli, fotbalovost jsme předvedli také. Někdy chybělo kousek štěstíčka, někdy "pomohl" i terén, z mého pohledu našemu výkonu chyběla ještě větší střelecká potence. Doufejme, že se vše vylepší v posledním podzimním zápase, kdy příští neděli doma přivítáme tým z Kratonoh.

Rozhodčí: Otava, Odvárko, Horák   DS: Koňák

ŽK: 41. Kořínek, 46. Škoda, 78. Hrobský - 59. Hůlka

ČK: 64. Ondráček - 64. Hruška

Diváků: 158

TVcom

Celý videozáznam můžete shlédnout zde na odkazu TVcom.cz.

Zkrácený gólový (a kartový) sestřih zápasu:Monday the 22nd.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.