Gólová přestřelka s nešťastným koncem pro domácí

15. kolo VOTROK KP KHK - 28.8.2013 od 17:30 Jaroměř

FK Jaroměř - SK Libčany 4:5 (3:1)

Branky: 34. Exnar, 39. Diviš, 43. Škoda, 55. Kořínek - 24. a 47. Jelínek, 68. vlastní, 75. Friedl, 90. Ujec

Sestava FK Jaroměř: Klofanda - Rosuschan, Svoboda, Hrobský-C, Rejchrt - Čenovský (46. Holub), Böhm (67. Ruprich) - Škoda, Kořínek, Exnar (78. Ulrych) - Diviš

Sestava SK Libčany: Tošovský - Klouda, Friedl, Homoláč, Kocián - Novotný (46. Sýkora), Černý-C, Jiřík, Jedlička - Ujec, Jelínek

Utkání začala lépe Jaroměř. Ve 4. minutě potáhl po lajně balón Škoda, utekl obránci a nacentroval před branku, kde ve skluzu Exnar trefil tyč. V 6. minutě obešel Exnar Černého a přihrál Divišovi, jeho střelu však Tošovský kryl. V 19. minutě hosté rozehráli roh a Černý střelou za vápnem jen těsně minul Klofandovu branku. Ve 24. minutě ztratil u rohového praporku balón Rejchrt, čehož využil Jelínek - 0:1. Ve 34. minutě Diviš šikovně překopl obranu hostů, tam si zaběhl Exnar a vedle Tošovského skóroval - 1:1. Ve 39. minutě zahrávali hosté roh, domácí však podnikli rychlý protiútok a po ose Hrobský-Kořínek-Diviš skórovali - 2:1. Ve 41. minutě postupoval Kořínek sám na Tošovského, jeho dloubáček však skončil těsně vedle. Domácí se dočkali ve 43. minutě. Škoda obehrál housličkami Kociána a prostřelil Tošovského - 3:1. Pro Martina Škodu byl tento gól jeho 100!!! v Krajském přeboru - Martine BLAHOPŘEJEME!

Ve druhém poločase se oba týmy nestačily ještě ani rozkoukat a Jelínek střelou z vápna snížil - 3:2. V tuto chvíli měli hosté mírně navrch. Domácí však zabrali a v 55. minutě přihrál Škoda Kořínkovi, který postupoval sám na Tošovského a svou šancí již nepohrdl - 4:2. V tuto chvíli se již zdálo být o osudu zápasu rozhodnuto. V 66. minutě navíc vsítil Diviš pátý gól domácích, který ovšem nebyl po sporné ofsajdové situaci uznán.

Libčany

Momentka zachycuje počátek přihrávky od hráče číslo 9 na hráče číslo 3. Situace byla rozhodčími vyhodnocena jako ofsajdová.

V 68. minutě Friedl zacentroval zprava a Svoboda si srazil nešťastně balón do vlastní sítě - 4:3. V tuto chvíli hosté vycítili šanci a domácí znervózněli. V 75. minutě vybojoval Friedl zdánlivě ztracený míč u brankové čáry a z velikého úhlu prostřelil Klofandu - 4:4. V 80. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Rejchrt. I přesto měla Jaroměř šance na vstřelení vítězného gólu. To se však povedlo v poslední minutě hostům, když se štěstím proměnil svou šanci Ujec - 4:5!

Domácí mohou litovat nekoncentrovanosti v závěru utkání, kdy ztratili již téměř vyhraný zápas.

Miloš Exnar, trenér domácích: Dvakrát jsme v zápase promarnili dvoubrankové vedení a soupeř nás za to zákonitě v poslední minutě potrestal. Poslední dvacetiminutovku jsme vůbec nezvládli, když jsme nedokázali reagovat na zvýšenou aktivitu hostů. V samém závěru utkání se žádný ze soupeřů nechtěl smířit s remízou a i přes šance na obou stranách nakonec smutníme my.

Jan Schejbal, předseda oddílu: Pro diváky bylo k vidění velmi zajímavé utkání ve kterém padlo devět branek. Jiného nazóru byli jistě oba trenéři, pro ně to byl infarktový zápas. I když jsme se ujali vedení, aktivní soupeř šel do kabin zcela zaslouženě s dvojbrankovým vedením. Do druhé půle jsme nastoupili se změnami v sestavě, což vyvrcholilo třemi brankami v poslední dvacetiminutovce. Premiérových tří bodů si velice vážíme, protože domácí představili velice silné mužstvo, které má v ofenzivní fázi divizní parametry.

Rozhodčí: Novotný, Medlík, Čožík. DS: Hradecký

ŽK: 52. Rejchrt, 74. Diviš, 80. Rejchrt, 84. Kořínek, 88. Škoda - 34. Homoláč, 57. Ujec, 67. Friedl, 75. Černý, 78. Klouda

ČK: 80. Rejchrt

Diváci: 158

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Libčany

Jeden ze smolných momentů - vlastní gól Svobody v 68 minutě.
Foto z videa: Václav Mlejnek

Zkrácený gólový sestřih zápasu:

Wednesday the 24th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.