První přípravné utkání na divizní sezónu vítězné !

1 Přípravné utkání - 11.7.2015 od 18:00 – hřiště Kostelec n. O.

FC Kostelec n. Orlicí - FK Jaroměř 0:3 (0:1)

Branky: 12. Kilevník, 61. Čenovský, 82. Kilevník

FC Kostelec nad Orlicí: Matoušek - Klapal, Řehák, Šrámek L, Šrámek J, Kaplan, Mlynář, Tichý, Cvejn M, Brandejs, Přikryl, Marek, Plocek L, Vilímek, Krupka, Novák, Kvasnička, Jošt, Bartoš

Sestava FK Jaroměř 1 čtvrtinu: Ondráček - Michek, Ruprich, Horák - Böhm, Michálek - Vladeka, Bano, Kilevník - Munzar, Kašajík

Sestava FK Jaroměř 2 čtvrtinu: Ondráček - Horák, Ruprich, Valášek - Holub, Michálek - Častvaj, Čenovský, Vladeka - Munzar, Bano

Sestava FK Jaroměř 3 čtvrtinu: Šebesta - Michek, Ruprich, Horák - Holub, Michálek - Čenovský, Bano, Kilevník - Bohm, Kašajík

Sestava FK Jaroměř 4 čtvrtinu: Šebesta - Michek, Ruprich, Valášek - Böhm, Kilevník - Častvaj, Kašajík, Čenovský (80. Munzar) - Holub, Vladeka

První přípravný zápas na divizní sezónu 2015/2016 se odehrál na pěkně připraveném trávníku v Kostelci nad Orlicí a byl rozdělen do čtyř 22ti minutových úseků.

Od začátku zápasu byla Jaroměř lepším týmym, byla velmi aktivní a na soupeře doslova vlétla. Herně nejlepší byla pak 1 a 4 čtvrtina, naopak nejhorší byla 2...

Hned 2 branky při své premiéře vstřelil Martin Kilevník, obě z precizně zahraných trestných kopů. Jednu pak vstřelil po pěkné kombinační akci Martin Čenovský.

Domácí měli za celý zápas pouze pár náznaků šancí a zhruba 3 střely na branku. Zápas splnil účel a pro hráče to byl dobrý test.

Rozhodčí: Martínek