Áčko vítězně i ve druhém přípravném zápase !

PŘIDÁNA FOTOGALERIE

2 PÚ - 23.7.2014 od 18:00 - hřiště Bílá Třemešná

Bílá Třemešná - FK Jaroměř 1:5 (1:1)

Branky: 26. Hendrych - 40. Škoda, 62. Čenovský, 64. Exnar, 79. Čenovský, 88. Čenovský

TJ Sokol Bílá Třemešná: Vočka (60. Jakub Jákl) - Kiss, J. Hažer, Josef Kubelka, M. Pátý - Jan Jákl, Šturma, Macek, T. Otradovský - D. Kubelka, Hendrych; dále střídali: Čuboň, Forman, M. Jákl

FK Jaroměř: Schejbal (46. Ondráček) - Horák A. (70. Kučera), Rejchrt (46. Müller), Ruprich (46. Ruml), Ponikelský - Holub, Michálek - Exnar (78. Németh), Kašajík, Čenovský - Škoda

Úvodní minuty patřily spíše domácím, kteří byli nebezpečnějším týmem. Šancí bylo v úvodu poskrovnu, ale hned ta první vážnější ze strany domácích skončila brankou. Otradovský nacentroval zprava a balón propadl mezi stopery k volnému Radomíru Hendrychovi, který neměl problém do prázdné brány skórovat - 1:0. Jaroměř tato branka probrala a začala domácí přehrávat. Zaslouženého vyrovnání se dočkala ve 40 minutě, kdy putoval míč po ose: Holub - Exnar - Škoda, kdy posledně jmenovaný prostřelil do té doby velmi jistého Vočku - 1:1. Poté měla Jaroměř ještě dvě vyložené šance, ovšem ani jednu z nich v podání Škody nevyužila. První orazítkovala tyč a druhá mířila těsně vedle.

Martin Čenovský testuje brankáře Třemešné před svou trojnásobnou kanonádou.

Od začátku 2. poločasu byla Jaroměř lepším týmem, ovšem nemohla se dlouho prosadit. Druhý gól tak přišel ,,až" v 62 minutě, kdy přihrál Kašajík na Čenovského, který uklidil míč na zadní tyč - 1:2. O chvíli později Jaroměř odskočila již o dvě branky, kdy se po pěkné kombinaci prosadil angličanem Exnar - 1:3. V 67. minutě měl další loženku Škoda, ovšem trestuhodně nedal. V 79. minutě přihrál Kašajík nezištně na Čenovského, který pálil pod víko domácí branky - 1:4. V 85. minutě postupoval sám na branku domácích Németh, ovšem šance se zalekl a jeho střela postrádala razanci. V 89. minutě centroval zprava Kučera a Čenovský si zopakoval svůj předchozí gól, když bombou pod víko zvýšil na konečných 1:5.

Jaroměř byla ze začátku utkání pasivní a to se jí vymstilo, když domácí byli lepším týmem a ujali se zaslouženého vedení. Od poloviny prvního poločasu již převzala otěže zápasu a zaslouženě otočila skóre, když ještě řada vyložených šancí zůstala nevyužita (Németh, Škoda...).