Áčko padlo po špatném výkonu na hřišti zachraňujících se Libčan !

25. kolo VOTROK KP - 9.5.2015 od 17:00 – hřiště Libčany.

SK Libčany - FK Jaroměř  3:2 (1:0)

Branky: 28. Klouda, 50. Klouda, 71. Jelínek - 77. Horák, 85. Exnar

SK Libčany: Tošovský - Řehounek, Homoláč (9. Libřický), Friedl, Mádlo - Matějka, Jelínek, Černý-K, Ročín - Jiřík, Klouda

FK Jaroměř: Ondráček – Horák, Ruml, Hrobský-K, Emlar - Exnar, Holub, Čenovský, Svoboda (46. Ruprich), Böhm (68. Bano) - Kašajík

Utkání v Libčanech začalo šancí domácích. Jelínek vysunul Matějku, který běžel ze strany na Ondráčka, ovšem střílel do něj. V 10 minutě vystřelil těsně vedle levé tyče Tošovského branky hostující Svoboda. Od této chvíle byla Jaroměř herně lepší, ovšem nemohla se prosadit přes obranný val domácích. V 18 minutě střílel Ročín na Ondráčka, ale ten ho vychytal. Ve 28 minutě kopali domácí roh, na ten si naběhl nekrytý Klouda a z malého vápna vstřelil hlavou vedoucí gól - 1:0.

muzi A SK Libčany - FK Jaroměř 9.5.2015, foto: Václav Mlejnek Michal Klouda ve 28. minutě přehlavičkoval Michala Ondráčka.

Ve 35 minutě přihrál Kašajík do strany na Exnara, ale jeho střela šla vedle. Ve 45 minutě měla Jaroměř výbornou možnost dostat se zpět do zápasu. Ideální přihrávka Kašajíka našla Exnara, který postupoval z poloviny hřiště sám na Tošovského. Tuto obrovskou šanci však útočník Jaroměře nevyužil a po jeho šanci se pískal konec poločasu. 

muzi A SK Libčany - FK Jaroměř A 9.5.2015, foto: Václav Mlejnek Šance Matěje Exnara v posledních sekundách první půle. Foto: Václav Mlejnek.

Jaroměř začala druhý poločas velmi špatně. Ve 48 minutě přihrál špatně Hrobský malou domů Ondráčkovi, ale Libřický svou šanci nedal. Ve 49 minutě měl další šanci Exnar po přihrávce Holuba, ovšem měl to již na dlouhou nohu. V 50 minutě přišel trest ze strany domácích. Z pravé strany nacentroval domácí Matějka, Ondráček jeho lehký centr v rukavicích neudržel a vypadl mu před sebe, kde ho hlavou usměrnil do jeho sítě opět Klouda - 2:0. Teprve tento gól Jaroměř probral z letargie a začala domácí mohutně tlačit. V 57 minutě přihrál Kašajík na Böhma, ale jeho chytrá střela jen těsně minula Tošovského levou tyč. V 62 minutě přihrával opět Kašajík na Exnara, ten však střelou ze strany Tošovského nepřekvapil. V 64 minutě centroval zprava Exnar na Holuba, ale jeho chytrá hlavička z těžké pozice jen těsně minula domácí branku. V době největšího tlaku Jaroměře však bohužel přišel 3 gól domácích. Trestný kop Ročína dorazil do sítě Jaroměře nekrytý Jelínek - 3:0. Jaroměř utkání nezabalila a v 78 minutě se po centru Bana trefil v těžké pozici Horák - 3:1. V 84 minutě měl obrovskou šanci domácí Jelínek, ale přestřelil. V 85 minutě vykřesal naději pro Jaroměř Exnar, když využil přihrávku Kašajíka a snížil na rozdíl jediného gólu - 3:2. Závěr zápasu si Jaroměř zbytečně zkomplikovala nesmyslnými fauly a povídáním, a tak si domácí vítězství již zkušeně pohlídali.

Jaroměř dnes sehrála špatné utkání, když dostala první a velmi lacinou branku na kterou i přes obrovskou šanci v závěru poločasu nedokázala odpovědět. Druhý poločas se snažila s výsledkem něco udělat, ale její naivní hra a nedostatečná touha v utkání zvítězit stačila domácím k vítězství.

Jan Schejbal, předseda oddílu (domácí):  Jsme rádi, že nám podařilo pro nás velmi důležité utkání zvládnout. Celý tým předvedl disciplinovaný výkon a ukázal jak se bojuje o sestup. Bohužel se nám zranil Homoláč, ale skvěle na jeho místě zahrál Friedl.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnešní zápas rozhodly individuální chyby a naše naivita. Herně jsme většinu zápasu kontrolovali, domácí nás však trestali ze vzduchu, když všechny své góly vstřelili hlavou. Nakonec jsme mohli tříbrankový rozdíl smazat, ovšem neprokázali jsme dostatečnou touhu vyrovnat. Takto se prostě o první místo v kraji nehraje.

Rozhodčí: Gereg, Krucký, Lavrenčíková

DS: Židík

ŽK: 38. Jelínek, 38. Řehounek, 90. Klouda - 88. Ruprich, 89. Hrobský

ČK: 89. Emlar

Diváků: 155

TVcom

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

 

Ohlasy v tisku:

Monday the 25th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.