Jaroměř po bojovném výkonu porazila Jičín !

6. kolo VOTROK KP KHK 15.9.2013 od 17:00 Jaroměř

FK Jaroměř - SK Jičín 3:0 (0:0)

Branky: 47. Kořínek, 61. Exnar, 75. Škoda

Sestava FK Jaroměř: Klofanda - Hrobský (K), Holub, Ruprich, Ponikelský - Čenovský (70. Michálek), Svoboda (78. Böhm)- Škoda, Diviš, Exnar (75. Rejchrt) - Kořínek (84. Rosushchan)

Sestava SK Jičín: Puš - Kubíček (46. Veg), Řeháček, Ulvr, Drusan - Miller, Gaubman(K), Haken, Bucek - Mészáros (80. Klaban), Vacek

Jaroměř začala utkání zostra a hned v 1. minutě po centru Hrobského Kořínek sám před brankou hlavou jen těsně nedosáhl. Ve 4. minutě centroval Ponikelský zleva na Čenovského, jeho slabou střelu ale gólman Puš kryl. Ve 22. minutě zahrál dlouhý výkop Klofanda, Škoda postupoval ze strany sám na brankáře, ale jeho střelu Puš chytil. Ve 26. minutě přihrál středem Ponikelský na Exnara, jeho slabá rána ale neměla šanci na úspěch. Ve 29. minutě se nalevo uvolnil Škoda, ale jeho střela šla jen doprostřed branky. Ve 38. minutě přišel nejhezčí okamžik dnešního zápasu. Holub vysunul napravo Hrobského, ten krásně zacentroval. Kořínek vysekl ve výšce ,,polonůžky", ale trefil pouze břevno hostující branky!!! Tomuto okamžiku skandovaně tleskal celý stadion!

Jičín

Jiří Kořínek v akci

Ve 42. minutě zatáhl balon nalevo Diviš, zacentroval na volného Škodu, ten však úplně prázdnou branku z hranice malého vápna bohužel minul.

Ve 47. minutě byl faulován před vápnem hostí Diviš. Standardní situaci zahrával Kořínek a s pomocí zdi dopravil míč do hostující sítě - 1:0. Ve 49. minutě přišla největší šance hostů, to když se po chybě v domácí rozehrávce řítili na Klofandu. Hostující Bucek vystřelil, ale jeho střelu na brankové čáře zastavil Hrobský. V 50. minutěj zahrávali hosté nebezpečnou standardní situaci, ale Klofanda byl na místě. To bylo ze strany hostů vše. V 61. minutě přenesl hru zprava doleva Hrobský, který našel Exnara a ten elegantně přehodil na zadní tyč Puše - 2:0. V 68. minutě si Kořínek pohrál s obranou hostí a po jeho střele si dali hosté málem vlastní branku. V 75. minutě se napravo uvolnil hezky Škoda a střelou na zadní tyč překonal Puše - 3:0. V 78. minutě zacentroval zleva Ponikelský, na vápně se uvolnil Kořínek a jeho střela šla jen těsně vedle hostující branky.

Jaroměř sehrála dobré utkání. Hrála zodpovědně, organizovaně a připsala si tak zasloužené vítězství proti neoblíbenému soupeři z Jičína.

Miloš Exnar, trenér: Základem dnešních tří bodů byla zodpovědnost, bojovnost a týmový výkon ve všech řadách.

Roman Mikolášek, trenér: Je to každý rok stejné. Vloni jsme na Olympii po Městě pohádky dostali 6. branek, letos v Jaroměři pouze 3. Je to o přístupu k fotbalu a ten dnes bohužel našim hráčům chyběl. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě.

Rozhodčí: Hájek, Fryš, Vítek Petr - DS: Hubička

ŽK: 80. Holub - 60. Gaubman 

ČK: 64. Vacek

Diváků: 248

Zkrácený gólový sestřih zápasu:Celý videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz. První poločas obsahuje několik výpadků. Úplný záznam prvního poločasu je uložen na webu youtube.

Friday the 31st.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.