Jiskra Jaroměř "B" – Velká Jesenice 3:1 (1:0)

MUŽI "B", Okresní přebor 5. kolo

Jiskra Jaroměř "B" - Velké Poříčí 1:8 (0:3)
Branka: Jirků

Sestava: Kramář - Jirků, Tokár, Matějček P., Šramar - Ahmeti, Rejchrt, Böhm, Krejsa - Vít, Čapek J.

Neuvěřitelná gólová kanonáda byla k vidění v Jaroměři, kde domácí rezerva inkasovala tvrdý direkt od Velkého Poříčí. To v Jaroměři zvítězilo hokejovým skóre 1:8. Share on Facebook

mm

jaromer
24.4.2011 Jiskra Jaroměř

Béčko veze první jarní bod z venku!

MUŽI "B", Okresní přebor 4. kolo

Stárkov - Jiskra Jaroměř "B" 3:3 (1:2)
Branky:Novák 2, Lokvenc - Horák Vl. (z pen.), Böhm, Čapek J.

Sestava: Kramář - Desenský, Horák Vl., Rejchrt, Jirků - Ameti (46. Čapek J.), Jirka, Bohm, Halbich - Tokár, Vít

Totální fotbal byl k vidění ve Stárkově, kde měli domácí po celé utkání více ze hry, Jaroměř však těžila z vysoké produktivity.

Na první branku se v nedělním odpoledni ve Stárkově čekalo jen deset minut a ke spokojenosti většiny přítomných diváků padla do sítě Jaroměře – 1:0. Jenže hosté se nenechali a o chvíli později dostali výhodu pokutového kopu, tou nepohrdli a bylo srovnáno. Domácí si udržovali stálou převahu, Jaroměř čekající na brejk se ještě v prvním poločase dočkala a šla do kabin s trochu překvapivým vedením 2:1. Vstup do druhé půle se lépe povedl domácím, kteří brzy srovnali na 2:2. V době největšího tlaku však Stárkovští stejně jako v první půli inkasovali – 2:3. Závěrečný drtivý tlak domácích přinesl už pouze vyrovnání na konečných 3:3. V samém závěru utkání byl ještě Jaroměři vyloučen jeden z hráčů, proti oslabenému soupeři však už byli domácí fotbalisté zcela neškodní.

Rozhodčí: Vít Linhart, Lukáš Nožka, Luděk Hanzl.

Jiskra Jaroměř - Božanov 5:2 (2:0)
Branky:Vít, Tokár P., Horák Vl, Jirka, Čapek J.

Sestava: Kejzlar - Jirků, Horák, Tokár, Matějček R. - Ahmeti, Matějček P., Jirka, Desenský - Vít, Čapek J.

Jaroměř udržela vedení a zaslouženě zvítezila.

mm

jaromer
2.4.2011 Jiskra Jaroměř

Hronov - Jiskra Jaroměř B 4:0 (1:0)
Branky: Vencl 3, Schreiber

Sestava: Hodyc - Desenský(45. Koller), Horák, Tokár, Matějček - Čapek V., Kroka(55. Šára), Jirka, Jirků(45. Ahmeti) - Halbych, Čapek J.

jaroměř

Ve vyrovnaném prvním poločase viděla hrstka hronovských příznivců pouze jednu branku, o kterou se postaral zhruba po dvaceti minutách domácí Vencl.

Po změně stran se už hrálo výhradně podle hronovských not, domácí svého soupeře pouštěli na svou polovinu jen sporadicky a svou převahu navíc dokázali vyjádřit i brankově. Po hodině hry dával na 2:0 Schreiber. O deset minut později zaznamenal svůj druhý gól v utkání Vencl a tentýž hráč pak uzavřel na 4:0 svou třetí gólovou trefou v tomto střetnutí.

Rozhodčí: Vít Linhart, Filip Svoboda, Pavel Lokvenc ml.

Branka: Čapek J.

Sestava: Schejbal - Desenský, Horák, Tokár, Šramar - Hrobský, Matějček, Jirka, Ahmeti - Čapek, Vít
střídali: Jirků, Halbych

mm

jaromer
29.10.2010 Jiskra Jaroměř

Opět rozhodla penalta!

Velké Poříčí : Jiskra Jaroměř B 1:1 (1:0)
Branky: Holeček Aleš

Sestava: Kejzlar - Desenský, Muller, Tokár, Jirků - Holeček T., Jirka, Hrobský, Halbych - Ahmeti (73. Šramar), Holeček A.

Vedoucí mužstva: Václav Čapek
Asistent Tomáš Vít

Václav Čapek První poločas na dvě brány prostě, s tím že dali góla. Druhý poločas se jiskra zlepšila, měla chuť vyhrát a dostávala se do územní přavehy, z čehož si vypracovala šance a po sléze i vyrovnávací gól. Snažili se i zvítězit vstřelením druhého gólu, šance vznikla po rohové situaci, kdy byl Jarda Šramar zfaulován. Odpískanou penaltu se hráči Hrobskému nepodařilo proměnit, i když vstřelení branky by znamenalo vítězství v utkání. Jenom připomenutí Lukáši Kejzlarovi se opět vydařilo výborné utkání, kde podržel jaroměřský tým třemi gólovými zákroky.

jaromer

Velkí Poříčí : Jiskra Jaroměř B 1:1 (1:0)

jaromer
22.8.2010 Jiskra Jaroměř

Senzační vítězství v Hronově!

AFK Hronov : Jiskra Jaroměř B 0:1 (0:1)
Branky: Jirků

Sestava: Horák J. - Desenský, Horák V., Tokár, Jirků - Čapek, Jirka, Vít, Doležal (46. Müller) - Ameti, Halbych (70. Šramar)

Díky termínové kolizi odjíždělo béčko do Hronova v improvizované sestavě s cílem co nejvíce domácím znepříjemnit cestu za vítězstvím.
Již od úvodních vteřin byli domácí lepším týmem a ve 4. minutě zachránilo Jiskru štěstí, když z malého vápna hlavičkoval domácí kapitán, který trefil v brance dobře postaveného Horáka. Nápor domácích i nadále pokračoval, a hosté se těžko dostávali na polovinu Hronova. V závěru poločasu odcentroval ze 40ti metrů do pokutového území Petr Jirků a k překvapení všech přítomných míč skončil až v šibenici Hronovské branky.
Do druhého dějství domácí ještě více přitlačili Jiskru, ale branku vstřelit nedokázali ani z těch nej-nej-nejvyloženějších příležitostí. Jiskra Jaroměř si tak po bojovném týmovém výkonu připsala první vítězství.

jaromer
14.8.2010 Jiskra Jaroměř

Muži B podlehli Velké Jesenici!

Jiskra Jaroměř B : Sokol Velká Jesenice 0:1 (0:1)
Branky:

Sestava: Sodomka - Matějček R, Horák V., Tokár, Šramar (75. Čekal) - Čapek, Jirka, Matějček P. (46. Rejchrt), Desenský - Ameti, Vít

Tým z Velké Jesenice prokázal svoje kvality a v utkáním hraném na druhém hřišti v Růžové ulici zvítězil. Jedinou branku vstřelili hosté po zaváhání brankáře Sodomky a obrané řady, která nedokázala zareagovat na špatný odkop od branky. Směrem dopředu nebyla Jiskra nebezpečná.