Sezóna: 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12

jaromer
23.6.07 Muži B - Hodnoceni 2006/07

Muži B nenavázali na loňské 2. místo!

Další ročník fungovaní má za sebou náš záložní tým.
Je na čase účtova: 8. místo je vyústěním nevalného organizačního zajištění tohoto týmu. Po loňské druhé příčce je letošní výsledek doslova propadákem.
Tým byl oslaben o několik základních kamenů a tak několikrát lepil mezery v sestavě na poslední chvíli i "nefotbalisty" a ne vždy se to vydařilo - viz. prohra na Novém HK.
Doufejme že se neutěšená situace do příštího soutěžního ročníku vylepší a že se tým popere o příčky nejvyšší.

jaromer
23.6.07 Muži B - 26. kolo

Bengo neuspělo ani v poslednim zápase!

Jiskra Jaroměř B : Cerekvice 1:2

Branka: Ruprich
Sestava: ??

Posledni zapas sezony přinesl další poražku bečka.

jaromer
16.6.07 Muži B - 25. kolo

Béčko selhalo v druhém poločase!

Muži B ..... čti více
Jiskra Jaroměř B : Lokomotiva HK B 3:3 (3:0)

Branka: Svoboda, Kopecký, Horák
Sestava: Fähnrich - Špriňar, Svoboda, Holeček P. (46. Bujňák), Koller - Drahorád, Horák (46. Karel M.), Ruprich (46. Kudrle), Karel L. - Čekal, Kopecký

Béčko se v poměrně dobrém utkání v prvním poločase ujalo vedení 3:0, které po vystřídání neudrželo a v 94. minutě ztratilo vedení a zápas tak skončil 3:3.

V 93. byl vyloučen Pavel Špriňar

jaromer
11.6.07 Muži B - 24. kolo

Prohra na hřišti posledního!

Třebeš B : Jiskra Jaroměř B 4:2 (1:0)

Branka: Karel L., Michálek
Sestava: Fähnrich - Koller, Ježek, Šramar, Špryňar - Severýn, Svoboda, Michálek, Drahorád - Kudrle, Karel L.

Lepší domácí tým zaslouženě zvítězil, když je velmi trápil hostující hráč Michálek.
80 diváků, rozhodčí Částka z Hradce mohl karty nechat doma.

jaromer
2.6.07 Muži B - 23. kolo

Béčko přehrálo neškodné Jeníkovice!

Jiskra Jaroměř B : Jeníkovice 3:0 (2:0)

Branka: 2x Ruprich, Kudrle
Sestava: Fähnrich - Koller, Matějíček P. (45. Karel M.), Šramar, Špryňar - Drahorád, Syrovátka, Ruprich (70. Karel L.), Kudrle - Horák (51. Jirka), Čekal

Béčko si vpoklidu zahrálo fotbal a zaslouženě zvítězilo.

jaromer
26.5.07 Muži B - 22. kolo

Béčko neudrželo náskok a u lídra prohrálo!

Sendražice : Jiskra Jaroměř B 3:1 (1:1)

Branka: Michálek
Sestava: Fähnrich - Šramar, Horák, Ježek, Koller - Drahorád, Michálek, Jirka, Svoboda - Kejzlar (46. Zvoníček), Škutchan

Béčko vletělo na půdě prvních Sendražic do zápasu jako uragán a Michálek otevřel skóre po 30-ti vteřinách. Soupeře náš nástup zaskočil a dlouho si nevěděl rady sám se sebou. Postupně však vyrovnal hru a stal se i lepším na hřišti. Rozhodující okamžik zápasu přišel s poločasovým hvizdem, Šramar ukvapeně zahrál malou domu Fähnrichovi a ten nedostatečne odkopl skákající míč, který hosté zachytili a pronikli do naší nepřipravené obrany - 1:1.
Po obrátce jsme pokračovali v nevýrazném výkonu ze zavěru první půle a v 55. minutě se soupeř ujal vedení 2:1. Po obdržené brance jsme se začali soustředit více na útok a naše snaha se začala dařit až od 70. minuty, ale žádnou šanci jsme nevyužili a tak soupeř v 94. pečetil na zaslouženych 1:3.

Závěrem pak pár slov k arbitrovi: Sudí Andrejsek řídil utkání zcela jednostraně a doslova nás k ničemu nepustil.

jaromer
20.5.07 Muži B - 21. kolo

Béčko šokovalo ve Smiřicích!

Smiřice B : Jiskra Jaroměř B 1:2 (0:2)

Branka: Karel, Ježek

Sestava: Fähnrich - Koller, Šramar, Čapek, Špriňar - Koblížek, Syrovátka, Drahorád, Karel L., Ježek, Kudrale - (55. Bujňák), (75. Zachara)

V první půli béčko přehrálo domácí nátlakovou hrou, která znamenala vedení 2:0. V druhé půli domácí snížili a byl vylouček Šramar. V závěru jsme však vedení udrželi.

jaromer
13.5.07 Muži B - 20. kolo

Béčko podlehlo lepšímu soupeři!

Jiskra Jaroměř B : Nový HK B 1:3 (0:2)

Branka: Jirka
Sestava: Fähnrich - Koller (53. Desenský), Čapek, Matějíček R., Šramar (46. Rieger) - Svoboda (46. Škvrna), Syrovátka, Jirka, Valášek - Horák, Ježek

Do Růžovky přijel tentokráte velice kvalitní tým ze špice tabulky a na jeho hře to bylo znát. Novému Hradci se dařilo dlouhými balony dostávat naši obranu pod tlak, z čehož vzešela uvodni vlastní branka Čapka. Béčko poté hru trochu vyronalo, ale opět udeřili "hosté": druhou branku jsme si totiž opět po zmatku v obraně vstřelili sami.
O výsledku utkání definitivně rozhodla 51. minuta, kdy se soupeř vymanil z našeho tlaku a zvýšil vedení na 3:0. V závěru pak korigoval střelou z vápna Jirka.

jaromer
5.5.07 Muži B - 19. kolo

Oslabené béčko nestačilo na Rasošky!!

Rasošky : Jiskra Jaroměř B 3:0 (1:0)

Branka: :((

Sestava: Fähnrich - Koller, Svoboda, Rejchrt, Špriňar - Šramar, Rieger, Böhm, Valášek - Čekal, Karel L. (46. Kudrle)

Oslabené bengo v derby na svého soupeře na neurovnaném terénu nestačilo a i přesto, že bylo mírně lepší tak si z Rasošek odvezlo porážku.

jaromer
29.4.07 Muži B - 18. kolo

Absolutní triumf v derby!!

Jiskra Jaroměř B : Velichovky B 9:1 (6:1)

Branka: Ježek 4x, Horák 2x /1 z pen/, Čekal, Syrovátka, Karel

Sestava: Fähnrich - Riegr, Čapek, Rejchrt - Svoboda, Syrovátka, Valášek - Kopecký, Čekal, Ježek, Horák

Jeden z nejlepších zápasů za dobu svého fungování odehrálo tuto neděli naše béčko.
Soupeř z Velichovek se na place ještě ani nestihl rozkoukat a naše ofenzivně postavené mužstvo se čtyřmi útočniky již v desáte minutě vedlo 2:0.
Ve zbytku zápasu jsme si proti zlomenému soupeři s chutí zastříleli.

jaromer
22.4.07 Muži B - 17. kolo

Oslabené béčko po přestávce padlo!!

Malšova Lhota B : Jiskra Jaroměř B 2:0 (0:0)

Branka: :((

Sestava: Fahnrich - Špriňar, Svoboda, Čapek, Koller (46. Koblížek) - Valášek (46. Karel L.), Škvrna, Syrovátka, Drahorád - Horák (46. Morávek), Šramar

Béčko si v prvním poločase vypracovalo dobré příležitosti, které ovšem neproměnilo a tak po velkém vynuceném prostřídání již v druhém poločase nemělo síly soupeři vzdorovat.

jaromer
14.4.07 Muži B - 16. kolo

Béčko podlehlo po penaltové přestřelce!!

Muži B ..... více info zde
Jiskra Jaroměř B : Neděliště 1:2 (0:1)

Branka: Horák z pen.

Sestava: Fahnrich - Špriňar, Matějíček R., Čapek, Šramar - Svoboda, Jirka, Rejchrt (46. Ruprich) - Karel L. (46. Karel M.), Horák, Drahorád

V neurovnaném utkání šel do vedení soupeř ve 30. minutě po chybě naší obrany. I přes optickou převahu se nám nedařilo dostávat se do střeleckých příležitostí a tak vyrovnání přišlo až v 85. minutě z penalty nařízené po faulu na Karla. Hosté však nesložili zbraně a po hrubé chybě brankáře Fahnricha a školackém faulu urvalo Neděliště všechny tři body ze značky pokutového kopu.

jaromer
8.4.07 Muži B - 15. kolo

Béčko potvrdilo "zlatý" víkend a veze 3 body!!

Probluz B : Jiskra Jaroměř B 0:2 (0:1)
Branka: Michálek, Horák Jakub /z pen./

Sestava: Fähnrich - Koller, Matějček Petr, Holeček Petr, Špriňar - Syrovátka, Michálek, Horák, Šramar (46. Ruprich) - Čekal (60. Holeček Tomáš), Karel L. (46. Morávek)

Béčko zajíždělo na půdu Probluze plno očekávání a s cílem vrátit se domu s bodem. Průběh utkání však naznačoval, že bychom si mohli přivést body všechny. K vítězství nás nasměrovala 45. minuta a Michálkova střela zpozapokutového území.
V druhém poločase pečetil výhru Horák Jakub z pokutového kopu.

jaromer
5.11.06 Muži B - 14. kolo

Neproměněné šance znamenaly porážku!

Urbanice : Jiskra Jaroměř B 4:2 (2:0)
Branky: 2x Horák Jakub (1x z pen.)

Sestava: Fähnrich - Rigr, Čapek (46. Špriňar), Svoboda, Šramar (60. Ruprich) - Syrovátka (46. Drahorád), Michálek, Jirka, Válek - Horák, Holeček Tomáš

Na dobrém terénu sehrálo béčko první odvetné kolo v Urbanicích. V prvním poločase se nám podařilo vytvořit si územní převahu, několikrát nastřelit tyčku a dostat se do dalších šancí. Avšak byli to domácí, kteří se dostali do vedení 2:0 díky dalekonosným střelám, které povětru zapluly do naší branky. V druhém poločase jsme soupeře zatlačili a jenom smůla udželo damácím dvoubrankový náskok, který se nám přecijenom podařilo smazat v 65. a 66. minutě nejprve přímo z rohu (za pomoci větru) a poté v z penalty vykřesal naději na body Horák. Urbanice to však nepoložilo a vedení jim zajistila "nijaká" střela z velké vzdálenosti. Čtvrtou branku přidali z penalty v poslední minutě.

jaromer
30.10.06 Muži B - 13. kolo

Béčko rozhodlo v druhém poločase!

Lokomotiva HK B : Jiskra Jaroměř B 0:2 (0:0)
Branky: Čekal Tomáš, Syrovátka Tomáš

Sestava: Fähnrich - Špryňar, Čapek, Svoboda, Šramar - Drahorád, Syrovátka, Horák, Ruprich - Holeček, Čekal

Béčko nejprve v prvním poločase proti větru udrželo v obraně nulu a v druhém se po větru do soupeře zakouslo 2 brankami.

jaromer
21.10.06 Muži B - 12. kolo

Béčko doma zabralo!

Jiskra Jaroměř B : Třebeš B 6:1 (2:0)
Branky: Horák Jakub 3x, Ruprich Vilda 2x, Zvoníček Jan
I přes neurovnanou hru v prvním poločase dokázala naše rezerva zabrat a soupeře přehrála rozdílem třídy.

jaromer
14.10.06 Muži B - 11. kolo

Jaroměř "D" veze z Jenikovic bod!

Jenikovice : Jiskra Jaroměř B 0:0

Jaroměřská rezerva, nebo spíše to co z ní zůstalo, zajížděla tuto sobotu do Jeníkovic. Čtvrté kolo v řadě se nám podařilo slepit tým až těsně před odjezdem a to hráči, kteří toho za poslední měsíce doopravdy mnoho nenakopali. Stejně zoufalé bylo pak i vystoupení na hřišti. Domácí byli po celé utkání jednoznačně lepším týmem, který byl podporován i rozhodčím Andrejskem (není to obvyklé sem něco podobného psát, ale nemůžu si to odpustit). My jsme si vytvořili šancí pouze poskromnu.
Výsledná remíza je tedy spíše úspěchem a hlavně splněním předzápasového cíle.

jaromer
1.10.06 Muži B - 10. kolo

Střelecká nemohoucnost přinesla jen bod!

Jiskra Jaroměř B : Sendražice 1:1 (0:0)
Branka: Horák Jakub (z pen.)

Sestava: Fähnrich - Hošek L., Holeček Petr, Matějíček Petr, Špriňar - Válek, Horák Jakub, Rejchrt, Matějíček Radek - Syrovátka, Šramar (55. Holeček Tomáš)

Druhý zápas Béčka opět výhru nepřinesl, se soupeřem ze Sendražic jsme byli lepší, ale jelikož jsme branku trefili pouze z pokutového kopu tak se body dělili.

jaromer
24.09.06 Muži B - 9. kolo

Béčko přišlo v druhé půli o 2 body!

Jiskra Jaroměř B : Smiřice B 2:2 (2:0)
Branka: Křovák Luboš 2x

Sestava: Fähnrich - Válek, Čapek, Svoboda, Šramar - Jirka, Syrovátka, Bedlek - Čekal, Horák, Křovák

Náš záložní tým měl za úkol před domácím publikem odčinit ostudu z minulého týdne, ale opět jsme měli problémy dát dohromady jedenáct lidí.
V první půli se nám úkol dařil a dvěma golama střelce Křováka jsme vedli 2:0. Avšak do druhého poločasu jsme vstoupili uspokojení a odevzdaní, soupeř vyrovnal a body se po zásluze dělili.

jaromer
24.09.06 Muži B - 8. kolo

Béčko v 7 utrpělo debakl!

Nový Hradec Králové : Jiskra Jaroměř B 21:1 (11:1)
Branka: Svoboda

Sestava: Fähnrich - Koller, Čapek, Svoboda, Šramar, Syrovátka, Špriňar

Béčko bylo termínovou kolizí od začátku odsouzeno k popravě.

jaromer
16.09.06 Muži B - 7. kolo

Naše rezerva rozdrtila v derby Rasošky!

Muži B ..... článek brzy
Jiskra Jaroměř B : Rasošky 8:1 (4:1)
Branka: 2x Holeček T., 2x Čekal, Válek, Severýn, Šramar, Horák J.

Sestava: Fähnrich - Matějček P. (46. Matějček R.), Čapek, Holeček (60. Špriňar), Šramar - Válek, Svoboda, Horák, Severýn - Čekal, Holeček T. (46. Koller)

Jednoznačné utkání, ve kterém rozhádaná partička z Rasošek nedostala žádnou šanci na bodový zisk. Domácí si v pohodovém tempíčku zastříleli.
Tomáš Holeček - premiéra v mužské kategorii - 2 branky!!

jaromer
10.09.06 Muži B - 6. kolo

Béčko neudrželo dvoubrankový nýskok!

Velichovky B : Jiskra Jaroměř B 2:2 (1:2)
Branka: Horák Jakub, Valeš Jiří

Sestava: Kejzlar - Matějček R., Čapek, Svoboda, Špriňar (57. Koller) - Válek, Syrovátka, Horák (29. Čekal), Šramar - Valeš, Kudrle

Béčko se po pětiminutovém rozkoukávání ujalo dvoubrankového vedení, když nepovedený centr Horáka skočil před brankářem a k překvapení všech doskákal do branky. Druhou branku přidal kulišácky Jirka Valeš. Velichovky se dlouho nemohli chytit a na hřišti spíše paběrkovali. Ve 44. minutě soupeř snížil po rohovém kopu.
Druhý poločas začali lépe domácí a my dlouho nevěděli co se děje, probuzení přišlo až po dalekonosné pumelici, kterou domácí vyrovnali na 2:2. Těsně před koncem nastřelil Tomáš Čekal a Jirka Valeš pouze břevno a proto se v derby body dělili.

jaromer
02.09.06 Muži B - 5. kolo

Hubená výhra neuspokojila

Jiskra Jaroměř B : Malšova Lhota B 1:0 (1:0)
Branka: Vilda Ruprich

Sestava: Fähnrich - Matějček R., Čapek, Svoboda, Špriňar (46. Koller) - Valášek (55. Válek), Syrovátka, Šramar - Horák, Bedlek, Ruprich (46. Karel)

Jen jedinou branku přineslo sobotní odpoledne plné stoprocentrních šancí. Béčko bylo v utkání jednoznačně lepší a jen střelecká nemohoucnost udržovala soupeře ve snažení. První zápas a první branku v mužské kategorii si užil Vilda Ruprich!

jaromer
29.08.06 Muži B - 4. kolo

Ani Áčková záloha nepomohla

Neděliště : Jiskra Jaroměř B 2:1 (0:0)
Branka: Jirka M.

Sestava: Kejzlar - Koller (60. Šramamr), Čapek, Svoboda, Hošek (46. Syrovátka) - Jirka, Michálek, Kopecký - Horák, Bedlek (80. Špriňar), Čekal

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání s šancemi na obouch stranách a když se neujala ani Cecilova tyč z 44. minuty tak poločas skončil 0:0.
Hned v 48. minutě se ná podařilo jít do vedení, to si Míra Jirku perfektně naběhl na Kopeckého rohový kop a bylo 1:0. Tento stav nás však ukolébal a v rozmezí 60. a 70. minuty soupeř dvakrát udeřil.
Soupeř dokonale využil svého malého hřiště a mokrého terénu, který nám dělal nebývalé problémy.

jaromer
19.08.06 Muži B - 3. kolo

První vítězství Béčka

Muži B .....
Jiskra Jaroměř B : Probluz B 1:0 (1:0)
Branka: Bedlek Roman

Sestava: Fähnrich - Špriňar (46. Karel), Holeček, Svoboda, Šramar (70. Hošek) - Syrovátka, Škvrna, Bedlek, Kudrle - Horák, Strakatý (46. Čekal)

Béčko vstřelilo jedinou branku po sporné, ale né ofsajdové situaci a po zásluze svoje vedení udrželo.

jaromer
12.08.06 Muži B - 2. kolo

Béčko nastřelilo dvě tyčky, ale neskórovalo!

Cerekvice : Jiskra Jaroměř B 0:0

Sestava: Fähnrich - Koller (82. Špriňar), Čapek, Holeček, Hošek - Šramar (57. Jirků), Škvrna, Bedlek, Horák - Kudrle (70. Čapek), Čekal

Béčko zlepšeným výkonem sahalo po vítězství, ale v cestě stály dobře postavené tyče domácí branky.

jaromer
05.08.06 Muži B - 1. kolo

Vyhraje béčko v prvním kole??

Jiskra Jaroměř B : Urbanice 1:2 (0:1)

Sestava: Kejzlar - Severyn, Škvrna, Strakatý, Šramar (60. Koller) - Syrovátka (80. Špriňar), Svoboda, Bedlek, Horák - Böhm, Čekal (46. Karel)

Nepovedený start v deštivém počasí potkal naše béčko. Zápas plný nepřesností, hlavně na naší straně, se už zdál být stracený a to v 55. minutě, když jsme prohrávali 0:2, o deset minut později ale vykřesal naději po operaci navrátivší Roman Bedlek. V křečovitém závěru jsme si už vyložené příležitosti nevypracovali a tak jsme prohráli 1:2.

jaromer
14.07.06 Muži B

Béčko s jasným cílem: POSTOUPIT!!

Do soutěžního ročníku 2006/2007 vstoupí naše Béčko s jasným cílem postoupit do třetí třídy.
První dva ročníky zakončilo béčko ve středu tabulky, v loňském roce mu však patřila druhá příčka za bezkonkurenčníma Dolanama.
Sezona béčku začne doma s Urbanicema 5.8. od 17:00