Sezóna: 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12

Jaroměř - Náchod "B 1:1 (0:0)

Branky: 51. Horák Adam - 84. Šulitka

Sestava Jaroměře: Kořen - Horák J., Emlar, Souček, Houžvička - Hekele, Brožek, Horák A., Peša - Ulrych, Seifert (74. Valčík)

Sestava Náchoda "B": Vik - Pek, Bareš, Huaman (46. Jaroš), Šedivý, Král (46. Výprava), Pípek, Macháček, Šulitka, Moravec Michal, Moravec Martin.

Chmel Tomáš, Valčík František trenéři Jaroměře: Bojovný výkon Jaroměře, kdy jsme po větší část zápasu jen bránili. V druhém poločase jsme hrozili pouze z rychlých protiútoků, kdy se nám podařilo vstřelit gól po pěkné fotbalové akci Brožka, který ze strany centroval a zakončoval Adam Horák. Soupeř musel za nepříznivého skóre pootevřít obranu, ale Jaroměři se další gól vstřelit nepodařilo a naopak soupeř v posledních 10 minutách vyvinul tlak na domácí branku, kdy po chybě stopera se dočkali zasloužené remízy. Dnes nás podržel jak golman Kořen, tak i celá obrana.

Asistent trenéra hostů Vrabec: Trvalá převaha bez koncovky. Zlepšení v druhé půli. Inkasovali jsme po chybě a v závěru se nám podařilo vyrovnat.

Branky: 13. Brádle, 45. Tomeš, 89. Luňák z PK

Sestava N. Paka/St. Paka: Chabada - Ulrich, Štryncl, Knap, Bláha, Luňák M., Machát, Brádle, Bekr, Svoboda, Tomeš.

Sestava Jaroměře: Kořen - Kubín, Brožek, Houžvička (33. Šára), Horák (59. Vymetálek), Souček (72. Klíž), Sodomka, Hekele (27. Emlar), Zrůst (33. Valčík), Seifert, Horák.

Žluté karty: 0:0

Trenér domácích: Hloušek: Hráči podali bojovný výkon a prosadili se konečně střelecky.

Chmel Tomáš, Valčík František trenéři Jaroměře: Dostali jsme fotbalovou lekci od domácích. Dnes jsme podali ostudný výkon.
Domácí měli herní převahu, ale neproměňovali i ty největší šance. Mohlo být však vše i jinak, ve 31. minutě hosté nastřelili břevno, v 61. minutě dal brankař Kořen pokutový kop vedle a v 85. minutě vyrazil domácí brankař pokutový kop Emlarovi.

Rozhodčí:Dytrych

mm

2.10.2011 Jiskra Jaroměř

Zápas se rozhodl v prvních minutách!

Krajský přebor, starší dorost, 8 kolo

Jaroměř - Dobruška 10:1 (7:1)

Branky: 10., 14., 19. Ulrych, 25., 26., 27., 38. Souček, 79. Seifert, 60. Brožek, 86. Hekele - 41. Kříž

Sestava Jaroměře: Kořen (76. Vlk)- Valčík, Kubín, Horák Jan (68. Sodomka), Houžvička, Emlar (79. Klíž), Peša, Seifert, Souček (40. Hekele), Ulrych (36. Brožek), Horák Adam.

Sestava Dobruška: Krahulec - Oubrecht, Jelen, Zilvar, Junek, Vymetálek, Svatoň (62. Hellinger), Kříž, Flígr, Lokvenc, Skalický

Chmel Tomáš, Valčík František trenéři Jaroměře: Neuvěřitelná přestřelka na jednu bránu. Zápas se rozhodl v prvních minutách, kdy jsme do 20 ti minut vstřelili tři branky a soupeř šel do kolen. Po celý zápas byla Jaroměř fotbalově lepší ve všech směrech. Nechyběla střelba, kombinace, góly. Velké poděkování patří celému týmu Jaroměře. Za trenéry jen spokojenost.

Branky: Kvíčala - Souček, Koreň (PK)

Sestava Jaroměře: Kořen - Valčík, Kubín, Horák, Brožek, Souček, Houžvička, Horák Adam, Hekele, Ulrych, Seifert - stř. Vymetálek, Klíž, Vlk

Žluté karty: 1:1

mm

24.9.2011 Jiskra Jaroměř

Výhra na Olympii!

Krajský přebor, starší dorost, 7. kolo

FC Olympia HK - Jiskra Jaroměř 1:3 (1:2)

Branky: 43. Kučera - 13. Ulrych, 37. Brožek, 85. Seifert

Sestava Jaroměře: Kořen - Sodomka, Kubín, Brožek, Houžvička, Klíž, Souček, Horák Adam, Ulrych, Horák Jan, Emlar - stř. Zrůst, Seifert, Vymetálek, Vlk

Žluté karty: 54. Rojšl, 83. Pfeifer - 51. Houžvička

Rozhodčí:Hlavsa, Janata

mm

18.9.2011 Jiskra Jaroměř

Spousta neproměněných šancí stála Jaroměř body!

Krajský přebor, starší dorost, 6 kolo

Jaroměř - Chlumec n. C. 0:2 (0:1)

Branky: 36.,54. Hartman

Sestava Jaroměře: Kořen - Valčík (75. Horák J.), Kubín, Brožek, Houžvička, Horák Adam, Peša, Holeček Aleš (46. Šára), Ulrych (72. Vymetálek), Zrůst (58. Seifert), Emlar (87. Klíž).

Sestava Chlumce: Kukal - Kofránek, Steklý Tomáš, Vacek, Steklý Milan, Kouba, Synek, Hartman, Doseděl, Branský, Kučera.

Chmel Tomáš, Valčík František trenéři Jaroměře: V dnešním zápase rozhodli potrestané chyby, které vytvořila obrana domácích. Trestal vždy chlumecký Hartman. Domácí však nebyli schopni vstřelit branku, kdy nedali šest, sedm jasných gólových příležitostí. Diváci si ovšem dnes přišli na své. Jaroměřští nebyli horším týmem, ovšem hraje se na góly a tak je občas potřeba i trochu štěstí. Gratulujeme Chlumci k zisku 3 bodů.

Hronov/Police - Jaroměř 3:3 (1:1)

Branky: 44. Danihel, 49. Ansorge, 90. Kubeček - 57. Ulrych, 78. Horák Adam, 87. Peša

Sestava Hronov/Police: Málek - Pfeifer (Kaněra), Ptáček, Jandáček, Zíta, Meier (Kašpar), Rojšl, Hofman, Danihel (Rieger), Ansorge, Kubeček

Sestava Jaroměře: Kořen - Kubín, Brožek, Houžvička, Horák Adam, Špaček (Seifert), Peša, Holeček (Valčík), Ulrych, Hekele (Sodomka, (Vymetálek), Emlar

Chmel Tomáš, Valčík František trenéři Jaroměře: Máme ze zápasu dnes dobrý pocit. Po půli jsme prohrávali 0:1 a hned v úvodu druhé již 0:2. Na to v 52. rozhodčí nařídil spravedlivou penaltu. Hronovsko polický Rojšl ovšem branku trestuhodně minul a tím ovlivnil další vývoj zápasu. Jaroměř se tímto zvledla k odporu a ke změně s kóre, až na 2:3. Bojovalo se do závěrečných minut o výsledek a to je pro diváka a i trenéry odměnou. Škoda jen zaváhání v poslední minutě, kdy domací srovnali. Remíza je dnes spravedlivá. Domací vyhráli 1. půli a hosté druhou.

Rozhodčí:Bednář ml.

Diváků:30

mm

4.9.2011 Jiskra Jaroměř

Ve vyrovnaném souboji rozhodla 5ti minutovka v druhé půli!

Krajský přebor, starší dorost, 4. kolo

Jaroměř - Červený Kostelec 2:4 (1:1)

Branky: 36., 74. Ulrych - 14. Rudolf Jan, 54. Marek, 55. Barták, 84. Seidl.

Sestava Jaroměře: Vlk - Brožek, Houžvička, Horák A. (68. Sodomka), Šára, Peša, Zrůst, Ulrych, Hekele (62. Seifert), Špaček

Sestava Červený Kostelec: Kontland - Petřík, Želízko, Štorek, Věříš, Voslář, Hrabě, Bušák, Moravec, Doležal, Conk - Stř. Bíl, Hofman, Vodička

Chmel Tomáš, Valčík František trenéři Jaroměře: Ve vyrovnaném souboji dnes rozhodla 5 minutovka v druhé půli, kdy nejprve po naší chybě soupeř zaváhání využil a hned na to přidali ještě další gól. Na tento stav jsme ještě odpověděli gólem Ulrycha, ale po dobře mířeném kopu nařízené standartní situaci kapitán hostí vítězství pojistil. Hosté zaslouženě vyhráli.

Žluté karty: 85. Ulrych - 35. Rudolf David

Diváků: 40

mm

29.8.2011 Jiskra Jaroměř

Jaroměř dohrávala v deseti, přesto odváží 3 body!

Krajský přebor, starší dorost, 3. kolo

FKM Úpa B - Jaroměř 2:4

Branky: 38., 50., 51. Ulrych, 72. Šára. ŽK: 0 - 48. Šára, 54. Zrůst

Sestava Jaroměře: Kořen - Kubín, Brožek, Houžvička, Horák A., Šára, Peša, Zrůst, Ulrych, Špaček, Emlar - Stř. Vlk, Sodomka, Klíž, Vymetálek.

Chmel Tomáš, trenér Jaroměře: Od počátku si Jaroměř držela uzemní převahu a bylo jen otázkou času, kdy hosté vstřelí branku. Ta přišla až před koncem první půle. Po taktických pokynech v kabině přidala Jaroměř hned na začátku další dva góly. Domácí se na odpor zmohli až za stavu 0:3, nejprve vstřelili branku ze hry a pak fauloval hostující obránce ve vápně a domácí kapitán penaltu proměnil. Pomyslným hřebíčkem byl gól Šáry v 72. minutě. Po té si již vítězství hosté nenechali vzít i když po ruce mimo vápno Jaroměř dohrávala o 10. V dnešním zápase bych chtěl vyzvednout výkon celého mužstva, kdy po celý zápas diktovali hru a určovali tempo. Zápas měl opravdu vyhecovaný náboj.

Jaroměř - Třebechovice 3:3 (1:1)

Branky: 36´ Emlar z pen., 55´ Ulrych, 84´ Šára - 38´ Věříš, 72´ Hrabě, 77´ Bíl.

Sestava Jaroměře: Kořen - Sodomka, Kubín, Houžvička, Hekele, Šára, Horák A., Ulrych, Peša, Špaček, Emlar - Stř. Horák J., Klíž, Vlk, Vymetálek, Zrůst.

Sestava Třebechovic: Kontland - Petřík, Želízko, Štorek, Věříš, Voslář, Hrabě, Bušák, Moravec, Doležal, Conk - Stř. Bíl, Hofman, Vodička.

Chmel Tomáš, trenér Jaroměře: Ve vyrovnaném fotbale se obě mužstva rozcházejí smírně se spravedlivou dělbou bodů.