Branky: Rejchrt 3, Matějček, Rieger, Runštuk, Křovák, Böhm, Horák, M. Michálek

Sestava: Kejzlar - Matějček R., Muller, Horák, Čapek - Rieger (46. Šramar), Rejchrt, Stránský (46. Michálek M.), Hanuš (46. Bohm) - Runštuk, Křovák

Domácí vklidu přehráli odevzdaného soupeře.

Velké střelecké trápení! Soupeř zralý na DESET!!

Lokomotiva HK B : Jiskra Jaroměř B 0:3 (0:1)
Branky: 2x Vít, Křovák

Sestava: Kejzlar - Rejchrt (65. Šramar), Horák, Desenský (46. Müller) - Böhm, Tokár, Michálek, Čapek - Křovák, Vít, Holeček T.

Hrálo se výhradně na polovině domácích a jen VELKÁ střelecká nemohoucnost našich útočníků znamenala pro domácí přijatelný výsledek!

jaromer
16.5.09 Jiskra Jaroměř

Pohodlné vítězství nad bezbranou Lhotou!!

Jiskra Jaroměř B : Malšova Lhota B 5:0 (2:0)
Branky: 2x Valeš, 2x Horák J., Čapek

Sestava: Kejzlar - Matějček R. (46. Šramar), Müller, Vít, Čapek - Böhm, Tokár, Rejchrt (46. Jirků), Horák - Křovák, Valeš (46. Karel L.)

Hra v lehkém tempu dlouho branky nepřinášela, po dlouhé době se však trefil Jirka Valeš a to hned dvakrát!! V druhém poločase jsme si vítězství vzít nenechali a přidali jsme další branky.

jaromer
9.5.09 Jiskra Jaroměř

Utrápené derby mnoho krásy nepřineslo!!

Velichovky B : Jiskra Jaroměř B 2:3 (0:0)
Branky: Křovák, Vít, Tokár

Sestava: Kejzlar - Šramar, Müller, Matějček P. (46. Karel L.), Valášek - Čapek, Tokár, Böhm, Horák - Křovák, Vít

Jak už to tak bývá zvykem, tak zápasy s Velichovkami mnoho fotbalové podívané nenabínou. Stejně tomu bylo i tentokrát, kdy bojovný výkon dlouho zlobil naši rezervu. Nakonec ale zvítězilo lepší mužstvo, které vstřelilo i pohledné branky.

jaromer
2.5.09 Jiskra Jaroměř

I v deseti jsme zvítězili!!

Jiskra Jaroměř B : Dohalice B 5:2 (1:1)
Branky: Křovák 2 (1x z pen.), Horák 2, Runštuk

Sestava: Kejzlar - Šramar (26. Svoboda), Müller, Matějček P., Matějček R. - Čapek, Runštuk (35. Jirka), Böhm, Horák - Křovák, Vít

ČK: Jirka M.

Vyrovnané utkání jsme rozhodli ve svůj prospěch až v deseti bez vyloučeného Jirky.

jaromer
28.4.09 Jiskra Jaroměř

Derby jednoznačně pro domácí Jiskru!!

Jiskra Jaroměř B : Rasošky-Josefov 13:0 (5:0)
Branky: Křovák 5, Muller 2, Bohm 2, Tokár, Horák, Jirků, Kejzlar z pen.

Sestava: Kejzlar - Čapek V. (46. Severýn), Müller, Matějček R. (46.Vít) - Böhm, Tokár I., Matějček P. (46. Svoboda), Jirků - Horák, Křovák, Runštuk

Zápas byl od počátku jednoznačně v rukou domácích a Ti na první gól nenechali nezvykle početné diváky dlouze čekat, když Jakub Horák umístil hlavou po centru Jirků míč do sítě hostujícího hráče převlečeného za gólmana. Poté následovalo 22 minutové trápení domácích, kteří z několika šancí nedokázali vytěžit. Až v 23. minutě vsítil Müller po nepřímém kopu Böhma. Hostující měli své dobré chvilky pouze u třech hráčů, kteří ukázali, že fotbal umějí hrát, ale víceméně na sebe a toho využili domácí. Po přebrání míče Tokár uviděl přes půl hřiště osamoceného Jirků, kterému poslal přesný centr do běhu, ten si to namířil přímo na bránu a tvrdou střelou přidal náskok na 3:0 ve 27. minutě.
Hra měla stálé tempo a jeden směr, ovšem v jednu chvíli zaútočili i hosté. S míčem si však lehce poradil brankář Kejzlar a rukou vyslal Böhmovi rozehrávku přesně do nohy, ten bez váhání ulicí nabídl „samostatný nájezd“ Křovákovi, který zkušeně zakončil k tyči. 35. minuta stav 4:0. Podobnou akci si vytvořili domácí ve 44. minutě po ose Kejzlar-Runštuk-Horák a poslední zmiňovaný bránu přestřelil. Konec byl na píšťalce sudího, ovšem rychlejší byla opět podobná akce Kejzlar-Horák, znovu si to Horák namířil do vápna, kde zachoval chladnou hlavu a nahrál nabíhajícímu Křovákovi. Ten měl naservírováno a nezklamal. Za stavu 5:0 se soupeři rozešli do kabin.
V druhé půlce se nekonalo překvapení, fotbal se hrál ve stejném duchu a v 55. minutě se zapsal do střelecké listiny i domácí gólman Kejzlar, který proměnil penaltu po faulu ve vápně na J. Horáka. Odevzdanému soupeři už scházela chuť k fotbalu a spíše odvraceli útoky, avšak marně. Gólparáda se protrhla a branky padaly každých 5 minut, dobře chytající hráč hostů byl na vše sám a domácí útok rozebíral jeho i s celou obranou.
Výsledek 13:0 byl předčasně konečný a zápas, který se nesl v pohodovém duchu, bez jakýchkoliv problémů byl odpískán.

Svoboda Martin.

jaromer
20.4.09 Jiskra Jaroměř

Křovák se rozstřílel, ale mohl zařídit i vítězství!

Malšovice B : Jiskra Jaroměř B 2:2 (2:2)
Branky: 2x Křovák

Sestava: Sestava Kejzlar- Karel L., Müller, Šramar (60. Karel M.), Jirků P.,- Svoboda M. (73. Hykš), Čapek, Jirka, Halbych,- Křovák, Vít

Béčko si nechalo utéct začátek zápasu, kdy v 10. minutě už prohrávalo 1:0. Nepřestalo však hrát a pár minut po té, po faulu pět metrů před soupeřovým vápnem srovnal krásnou střelou Křovák na 1:1. Ve 35. minutě po ose Müller - Jirka - Křovák jsme se posledně jmenovaným ujali vedení 2:1. To bylo z naší starny vše a po druhém zaváhání naší obrany soupeř 10 vteřin před koncem prvního poločasu srovnal na 2:2.
Druhý poločas začal o něco déle protože se muselo čekat na našeho brankáře Kejzlara, který dělal něco neurčitého v kabině, či někde jinde:-). Ale musíme ho pochválit za spoustu zákroků, kterými B-tým podržel. V druhém poločase se již skóre neměnilo. Protože brankáři obou týmů byli proti. Tak jsme odjížděli z Malšovic s zaslouženou remízou.

Jaroslav Šramar

jaromer
13.4.09 Jiskra Jaroměř

Posilněné Béčko přehrálo Neděliště!

Jiskra Jaroměř B : Neděliště 4:2 (2:2)
Branky: 3x Horák J. /1x z pen./, Křovák

Sestava: Sodomka - Severýn (46. Svoboda), Müller, Křovák, Michálek M. - Čapek V., Tokár I., Jirka M., Horák J. - Valeš, Vít

Branky: Vít 2, Runštuk, Křovák, Tokár

Sestava: Suchý - Desenský (45. Koller), Horák V., Matějček P., Šramar (45. Severýn) - Böhm (45. Karel L.), Tokár I., Holeček A. (45. Vít), Horák J. - Runštuk, Křovák

Téměř kompletní béčko bylo od úvodních minut jasně lepším celkem, ale do vápna se příliš nedostávalo a dalekonosné střeli končili vysoko nad Kubáskovou brankou. Dolany vytěžili z minimálního počtu svých příležitostí maximum, což se o našich střelcích říci nelze.

jaromer
1.11.08 TJ JISKRA JAROMĚŘ

Favorit si odvezl 3 body!(

Jiskra Jaroměř B - Nový Hradec B 2:3 (1:1)
Branky: Müller, Horák Vl. z pen

Sestava:

Hosté potvrdili postavení v tabulce, když domácí podali proti favoritovi snaživý výkon.

Sestava:

Domácí měli po celý zápas územní převahu a zaslouženě získali 3 body.

jaromer
17.10.08 TJ JISKRA JAROMĚŘ

Béčko opět vítězně!(

Jiskra Jaroměř B - Sendražice 3:0 (2:0)
Branky: 2x Horák Vl. (1x z pen.), Karel M.

Sestava:
Zachara - Šramar (60. Jirků), Matějček P. (69. Škvrna), Muller, Vít - Karel M., Jirka, Hofman, Čapek - Křovák, Horák Vl. (85. Koller)

B tým si nenechal ujít možnost postoupit na 4. místo tabulky a do zápasu vstoupil v silné sestavě a to se taky ukázalo na konečném výsledku!!!

jaromer
11.10.08 TJ JISKRA JAROMĚŘ

3 body z Cerekvice!

Cerekvice - Jiskra Jaroměř B 3:4 (0:2)
Branky: Erben, Erbs, Fanta - Křovák 2, Halbych, Čekal

Sestava:

Domácí od začátku dotahovali, ale kýžený vyrovnávací gól se jim vstřelit nepodařilo.

jaromer
28.9.08 TJ JISKRA JAROMĚŘ

Béčko opět nebodovalo mizerie trvá!:(

Malšova Lhota B - Jiskra Jaroměř B 5:2 (1:1)
Branky: Čekal, Čapek

Sestava:
Zachara - Chmel, Vít Šramar(46. Sodomka M.), Špryňar - Halbych, Holeček A., Čapek, Karel L.,- Čekal, Karel M.

Po vyrovnaném 1. poločase získali domácí herní převahu, kterou vyjádřili i střelecky.

jaromer
20.9.08 TJ JISKRA JAROMĚŘ

Béčko v derby prohrálo!

Jiskra Jaroměř B - Velichovky B 0:1 (0:1)
Branky: :(

Sestava:
Zachara (46. Kejzlar) - Šramar, Müller, Vít, Rieger - Halbych, Horák Vl., Bohm (46. Karel L.), Rejchrt -Karel M., Škoda (70. Chmel)

Domácím se nedařilo dobýt velichovskou branku. Za hosty, při absenci kvalitních brankářů, chytal jinak hráč Pavel Kašpárek (44 let), který svými zákroky přispěl k výhře hostů a do branky se postavil poprvé od dorosteneckých let.

Sestava:
Kejzlar - Špryňar, Müller, Šramar, Chmel - Halbych, Jirků, Svoboda, Riegr - Čekal, Karel

K 6. kolu zajížděla Jiskra na hřiště Dohalic "B" bez posil "A" mužstva. V prvním poločase jsme nevyužili mírnou převahu a nevstřelili branku, po té se hra vyrovnala a hráči Jiskry se přizpůsobili domácím jak ve hře, tak v diskuzích. Po chybě obrany jsme do poločasu prohrávali 1:0. Do druhé půle jsme nastupovali s jasným cílem vstřelit vyrovnávací gól, ale nepříznivý výsledek se nám však nepodařil zvrátit a tak domácí do otevřené obrany po přečíslení vstřelili druhou branku. Jiskra se však nevzdávala a opět se vrhla bojovně do útoku, to vyústilo ve faul na rychlého Halbycha a kopala se penalta. Halbych snižuje na 2:1 !!!! Závěr jsme však opět nezvládli a tak nás domácí potrestali brankou na 3:1 před koncem zápasu.

Tomáš Čekal

jaromer

Tři "betonové" body!

Rasošky : Jiskra Jaroměř B 1:4 (1:2)
Branky: 2x Müller, Čapek, Valeš

Sestava:
Kejzlar - Rejchrt (46.Chmel), Horák V., Müller, Maťejček R. (46.Vavrek)- Čapek V., Hofman, Jirka M., Karel M. - Valeš (55. Špryňar), Böhm

Na betonovém hřišti v Rasoškách bylo vidět více nepřesností nežli fotbalu, ale vítězství je po celozápasové převaze naší rezervy zasloužené.

???

Béčko pohodlně zvítězilo, když se po dlouhe době na hřišti předvedl Jirka Valeš!!

jaromer

Posílené běčko těsně zvítězilo!

Jeníkovice - Jiskra Jaroměř B 1:2

Branky: Halbych /z pen./, Hrobský

Sestava:
Zachara - Matějček P., Šramar (46. Vít), Muller, Hrobský - Jirků, Jirka, Rieger, Bujňák (46. Karel) - Karel, Halbych (46. Kopecký)

V prvním poločase vedla Jaroměř 0:1 z pokutového kopu Halbycha, ale to bylo z naší strany vše. Naopak domácí mohli vést 3:0 po svých pěkných akcí. Druhý poločas začal ve stejném duchu jako ten první akorát se změnou že domácí vyrovnali po rohovém kopu na 1:1. Po tomto gólu bylo ale vše už v režii Jaroměře a po krásné akci kterou po levé straně rozjel Jirků, který nacentroval balon před bránu a osamocený Hrobský krásně a nekompromisně z voleje zakončil 1:2. Ke konci zápasu ještě zahodil penaltu Jirka ale to už nám nevadilo a vydřené vítězství jsme uhájili

Bujňák Tomáš

jaromer
17.8.08 TJ JISKRA JAROMĚŘ

Neděliště nad naše síly!

Neděliště - Jiskra Jaroměř B 4:0 (2:0)

Sestava: Zachara - Koller, Šramar, Muller, Špryňar - Kopecký, Jirka, Svoboda M., Karel L. - Vit, Karel M.

Do Neděliště jsme přijeli opět ve změněné sestavě a s prázdnou náhradní lavičkou.
Od úvodního hvizdu se hrál rychlý fotbal na obou stranách hřiště, ale domácí se lépe dokázali dostat až do vápna a vynutili si tak první chybu zadních řad Jaroměře, kde při rozehrávce udělal chybu Svoboda a soupeř bez váhání potrestal střelou k tyči. Další vývoj první půle byl vyrovnaný, především ve středu hřiště, kde byli techničtější hosté. Na konci poločasu unikl hostující hráč po pravé straně, přenesl míč na druhou stranu na zcela osamoceného záložníka, který pronikl do vápna a zvýšil na 2:0. Druhý poločas měl obdobný scénář, hostí kombinovali na půli soupeře nejčastěji po ose Kopecký-Vít-Jirka, ale do vápna nepronikli přes zahuštěnou obranu. Naskytla se velká příležitost pro Jaroměř po nesportovním chováním domácího obránce, který si vysloužil žlutou kartu, v podobě nepřímého kopu z osmi metrů, ale po rozehrání mířil Karel nad. Následně po faulu hostů na vlastní půli vyslal střílený centr do vápna domácí stopér a Svoboda nešťastně srazil hlavou tvrdý míč k tyči vlastní brány, 3:0. Koncem poločasu Neděliště završilo svojí střeleckou jízdu po hezké kombinaci až do brány a zápas končil výsledkem 4:0. Po nedobrém výkonu Jaroměřských můžeme vyzdvihnout novou posilu v podobě dobře hrajícího Radka Müllera a hru i přes zdravotní potíže Pavla Špryňara. Ovšem rytířem zápasu, ač smutným a s kosou pro svůj tým, se stal Martin Svoboda.

Svoboda Martin

jaromer

Béčko udrželo vedení a stále stoprocentní!

Jiskra Jaroměř B : Sokol Třebeš B 1:0(1:0)
Branky: Karel M.

Sestava: Kejzlar - Severýn, Šramar, Rejchrt (70. Koller), Jirků - Kopecký (46. Karel L.), Jirka, Svoboda, Halbych - Karel M., Böhm (46. Škvrna)

Soupeř byl po celý zápas aktivnější, naše béčko si ale také vypracovalo šance a narozdíl od hostí jednu proměnilo.

jaromer
9.8.08 TJ Jiskra Jaroměř

Švejk korunoval výkon životními brankami!!

Jiskra Jaroměř B : Jeníkovice 4:0 (2:0)
Branky: 2x Šramar, 2x Valášek

Sestava: Kejzlar- Karel L., Šramar, Koller, Špryňar - Halbych, Jirka, Jirků, Valášek - Škvrna, Karel M.

Muži B vstoupili do sezóny rázně! Utkání ozdobili dvě pumelice Jardy Šramara, který vedl tým jako správný kapitán za vítězstvím.