Sezóna: 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11

10.06.06 Dorost 26. kolo

Další pohodová výhra!!

Jaroměř : Babí 4:0 (1:0)
Branky: Karel 2x, Čapek, Vít

Mistrovské utkaní dorostu,za slunného počasí,začalo velice ospale,ale po prvních minutách se probudili domácí a hra měla spád. Po jasné převaze domácích,která plynula ze zajištěné obrany se soupeř dostával pod tlak a vytvářeli se první šance ze strany domácích,které však nejčastěji končili výkopem brankáře. Ve 32. minutě tlak jaroměřských dorostenců vrcholil únikem Víta po straně,kdy centroval do malého vápna a Karel mohl jen pohodlně usměrnit míč do sítě. Tlak však neustal a hra se soustředila na půlce soupeře. V 38. minutě unikl Karel a z hranice vápna tvrdou střelil po zemi k zadní tyči zvýšil na 2:0. Na začátku druhého poločasu se kopal pokutový kop ve prospěch domácích,který brankář soupeřů s přehledem chytil kapitánu Holečkovi. Hra měla stále rychlé tempo,které udávali pouze domácí,vytvořili spoustu gólovek,které však neproměnili. V 72. minutě útočník Čapek tvrdě vystřelil,trefil břevno od kterého se míč odrazil k zemi a zpět na břevno a konečně do branky.Jaroměřským nedocházela chuť ani bojovnost a Vít z velkého vápna nekompromisně vystřelil ze vzduchu přímo za záda brankáře a završil tak výsledek na 4:0 pro domácí. Jaroměřští dorostenci svým vynikajícím týmový výkonem uzavřeli sezónu a hrdě odešli z trávníku.

Autor článku: Martin Svoboda / Maňas

jaromer
04.06.06 Dorost 25. kolo

Dorost v pohodě zvítězil!!

Jaroměř : Třebechovice 5:1 (2:0)

Poločas jsme myslil vyhráli 2:0, dal gól - Vít, ja, Kašpárek a další dva nevim... Skončilo to 5:1, góla jsme dostali před hvizdem.

Branky: Syrovátka Tomáš 3x /2x z pen./

Naši dorostenci svého oslabeného soupeře dokonale zaskočili a svým bojovným výkonem si vysloužili 3 body!! Dvoubrankový poločasový náskok pak už naši kluci udrželi.

jaromer
13.05.06 Dorost 21. kolo

Dorost prohrál ve Smiřicích!!

Smiřice : Jaroměř 3:1 (1:0)
Branky: Vít Tomáš
Na hřišti se projevil včerejší zápas z Rokytnice, chybějící fyzické síly pak rozhodli o prohře 3:1.

jaromer
12.05.06 Dorost 14. kolo

Dorost zvítězil i v Rokytnici!!

Rokytnice v Oh. : Jaroměř 0:3
Branky: Syrovátka Tomáš, Holeček Petr, Karel Martin

Dorost si vítězství v za kopci v Orlických horách vybojoval zlepšeným výkonem po přestávce.

jaromer
7.05.06 Dorost 15. kolo

Dorost porazil v dohrávce Vamberk!!

Jaroměř : Vamberk 2:0 (1:0)
Branky: Syrovátka, Čapek

Naši dorostenci i navzdory nepříznivému rychlému sledu utkání v mírně komplikované sestavě a né příliš kolegiálnímu přístupu trenéra starších žáků dokázali velmi bojovným výkonem přehrát mužstvo z Vamberka a vydřít tři body. Za dnešní utkání zaslouží pochvalu celé mužstvo, zejména pak obraná řada ve složení Jirků, Rejchrt, Svoboda, Kašpárek Martin.

Trest za červenou kartu!!

Disciplinární komise KFS Hradec Králové na svém čtvrtečním zasedání rozhodla o trestu pro Petra Holečka. Petr si za své neurvalé nesportovní chování odsedí trest 5 zápasu nepodmíněně!!!

Jaroměř - Rokytnice v Oh. 0:1 (0:0)
Utkání ve kterém byl náš dorost minimálně vyrovnaným soupeřem rozhodl přímý kop z hranice velkého čtverce v 80. minutě. Dorostenci neproměnili několik vyložených příležitostí a tak odcházeli ze hřiště se sklopenými hlavami