Poslední turnaj starší přípravky v Rasoškách

10. kolo SP, neděle 5.11.2023 09:00, hřiště Rasošky.

FK Jaroměř/TJ Rasošky - Sokol Vítězná/TJ Tatran Hostinné 19:21 (7:6)

FK Jaroměř/TJ Rasošky - TJ Jiskra Hořice 14:8 (6:6)

Branky:

Soupiska FK Jaroměř: Ponikelský - Massalatchi, Topikha, Dohnal, Kábrt, Kotýnek, Derner, Paluska, Zoček, Přibyl

Soupiska TJ Rasošky:

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: První poločas kluci poctivě odmakali a nedali soupeři ani metr na hřišti zadarmo. Byly k vidění i velmi pěkné akce. Do druhého poločasu vstoupili také skvěle, a v jeho polovině vedli už 7:2. Bohužel poté si začali myslet, že vše půjde samo, a vlivem hlavně našich chyb druhý poločas prohráli 8:11 a ztratili šanci na celkové vítězství.

Po velkém ponaučení z prvního zápasu se kluci znovu vzchopili a proti kvalitnímu soupeři z Hořic předvedli velmi dobrý výkon. I přes rychle docházející síly dokázali kluci vstřelit více gólů než soupeř, což znamenalo celkové vítězství.

Poslední turnaj podzimu byl znovu pozitivním překvapením. Je evidentní, že se kluci herně zvedli a důsledkem toho jsou výhry nebo jen těsné prohry. Stále máme však přes zimu na čem pracovat. Poděkování rodičům za dopravu a fandění.