Soupiska - st. přípravka 21/22
r.2011
Týmové foto podzim 2021
Tabulka - starší přípravka 21/22
JARO 2022
Aktualizováno 28.06.2022 13:38
tým | Z | skóre | B | ||||||
1 | SK Solnice | 20 | 338 | : | 165 | 52 | |||
2 | FK Jaroměř | 20 | 284 | : | 202 | 44 | |||
3 | FC Slavia HK | 20 | 266 | : | 217 | 33 | |||
4 | Rychnov n. K. | 20 | 209 | : | 279 | 25 | |||
5 | Vysoká n.L. | 20 | 264 | : | 226 | 24 | |||
6 | TJ So. Třebeš | 20 | 129 | : | 401 | 0 |
zdroj: web is.fotbal.cz
PODZIM 2021
Aktualizováno 04.04.2022 20:25
tým | Z | skóre | B | ||||||||||
1 | Chlumec | 20 | 436 | : | 206 | 54 | |||||||
2 | FC HK | 20 | 420 | : | 232 | 42 | |||||||
3 | Jaroměř | 20 | 333 | : | 306 | 39 | |||||||
4 | Vysoká | 20 | 256 | : | 210 | 31 | |||||||
5 | Třebeš | 20 | 95 | : | 359 | 7 | |||||||
6 | Slavia HK | 20 | 171 | : | 398 | 6 |
Plán tréninků, zápasů a turnajů STP | |||||||||||||
duben 2014 | |||||||||||||
datum | den | od - do | hřiště/hala | ||||||||||
1. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
2. | ST | ||||||||||||
3. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
4. | PÁ | ||||||||||||
5. | SO | 9:00-12:00 | Růžovka * | ||||||||||
6. | NE | 9:00-12:00 | Nové Město n/M* | ||||||||||
7. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
8. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
9. | ST | 17:00-19:00 | Růžovka | ||||||||||
10. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
11. | PÁ | ||||||||||||
12. | SO | ||||||||||||
13. | NE | 9:15-15:00 | Hostinné | ||||||||||
14. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
15. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
16. | ST | ||||||||||||
17. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
18. | PÁ | ||||||||||||
19. | SO | 7:15-16:00 | Chrudim 2004 | ||||||||||
20. | NE | 8:15-14:00 | Rtyně v Podkrk. | ||||||||||
21. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
22. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
23. | ST | ||||||||||||
24. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
25. | PÁ | ||||||||||||
26. | SO | 9:30-15:00 | Olympia HK | ||||||||||
27. | NE | ||||||||||||
28. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
29. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
30. | ST | ||||||||||||
*) | v případě
hezkého počasí se bude hrát v sobotu v Jaroměři, v případě špatného počasí v neděli v Novém Městě n/M |
||||||||||||
květen 2014 | |||||||||||||
datum | den | od - do | hřiště/hala | ||||||||||
1. | ČT | 8:00-17:00 | výběry OFS U11+U12 | ||||||||||
2. | PÁ | ||||||||||||
3. | SO | 8:15-14:00 | Podhůří u Vrchlabí | ||||||||||
4. | NE | ||||||||||||
5. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
6. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
7. | ST | ||||||||||||
8. | ČT | 7:00-16:00 | Grassroots day | ||||||||||
9. | PÁ | ||||||||||||
10. | SO | 7:30-13:00 | Třebeš HK | ||||||||||
11. | NE | ||||||||||||
12. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
13. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
14. | ST | ||||||||||||
15. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
16. | PÁ | ||||||||||||
17. | SO | 9:45-13:00 | Jaroměř | ||||||||||
18. | NE | ||||||||||||
12. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
13. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
14. | ST | ||||||||||||
15. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
23. | PÁ | ||||||||||||
24. | SO | 9:45-13:00 | Jaroměř | ||||||||||
25. | NE | ||||||||||||
12. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
13. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
14. | ST | ||||||||||||
15. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
30. | PÁ | ||||||||||||
31. | SO | ||||||||||||
červen 2014 | |||||||||||||
datum | den | od - do | hřiště/hala | ||||||||||
1. | NE | 8:00-14:30 | Jičín | ||||||||||
2. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
3. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
4. | ST | ||||||||||||
5. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
6. | PÁ | ||||||||||||
7. | SO | 9:45-13:00 | Jaroměř | ||||||||||
8. | NE | ||||||||||||
9. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
10. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
11. | ST | ||||||||||||
12. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
13. | PÁ | ||||||||||||
14. | SO | ||||||||||||
15. | NE | 8:45-13:00 | Jaroměř | ||||||||||
16. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
17. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
18. | ST | ||||||||||||
19. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
20. | PÁ | ||||||||||||
21. | SO | ||||||||||||
22. | NE | ||||||||||||
23. | PO | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
24. | ÚT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
25. | ST | ||||||||||||
26. | ČT | 17:00-18:30 | Růžovka | ||||||||||
27. | PÁ | ||||||||||||
28. | SO | ||||||||||||
29. | NE | ||||||||||||
30. | PO | ||||||||||||
Tréninky duben - červen 2014: | po 16:45 - 18:30 hodin | ||||||||||||
út 16:45 - 18:30 hodin | |||||||||||||
čt 16:45 - 18:30 hodin | |||||||||||||
Jiří Červenka +420 605 253 010 | autodí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | ||||||||||||
Štěpán Rind +420 731 478 365 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | ||||||||||||
info: | http://www.fotbaljaromer.cz/index.php/st-pripravka/2013-2014/8-home/769-stp-rozlosovani | ||||||||||||
Výsledky a tabulka zde: | http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/23/7/ | ||||||||||||
PLÁNOVANÉ ZÁPASY
NA 7 DNÍ
|
SOBOTA font> | 04.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
FK Jaroměř - Červe... |
| ||
09:00 |
MŽ |
SK Sparta Úpice |
| ||
09:00 |
SP |
FK Jaroměř/TJ Rasoš... |
| ||
09:40 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
10:00 |
MŽ |
FC Spartak Rychnov ... |
| ||
10:00 |
SP |
TJ Slovan Broumov |
| ||
10:30 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
11:00 |
MŽ |
TJ Sokol Černíkovic... |
| ||
12:00 |
SŽ |
SK Jičín |
| ||
14:30 |
SD |
FC Nový Hradec Král... |
| ||
17:00 |
muži B |
Sp. Police n/M B |
| ||
NEDĚLE font> | 05.05. font> | |
| ||
13:30 |
MD |
FC Mladé Buky/TJ Ta... |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
STŘEDA font> | 08.05. font> | |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
ČTVRTEK font> | 09.05. font> | |
| ||
17:00 |
MiniP |
SK Č. Skalice |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Lvíčat... |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Káňata... |
|
Růžovka Tournament Jaroměř
ROZPIS TRÉNINKŮ
Rozpis UMT - dočasný
Zobrazit jako pdf.
Zobrazit jako webovou stránku.
Stáhnout soubor pdf / xls.
Rozpis tréninků v Růžovce - jaro 2024
Stáhnout jako soubor PDF
Stáhnout jako soubor JPG
Zimní příprava Muži A.
Zimní příprava Muži B.
Tréninky v hale - soubor pdf.
AKTUALIZOVÁNO 4.4.2024
STAŇ SE FOTBALISTOU
Celoroční nábor hráčů probíhá na všech trénincích. Přihlaste svého fotbalistu u P. Libicha, 777 617 016 nebo J. Lebedinskeho, 604 187 273.
Postup, jak získat peníze zdravotních pojišťoven na platbu klubových příspěvků, najdete zde.
ФК Яромерж пропонує молодим гравцям можливість брати участь у наших тренуваннях, а також у матчах чемпіонату. Tел.: +420 604 187 273
TABULKY FAČR
Veškeré tabulky a výsledky jsou dostupné na stránkách FAČR.
Do formuláře zadejte číslo našeho klubu 5230101
Výsledky předchozích sezón můžete najít na webu Královéhradeckého KFS