Soustředění Olešnice SP+MŽ 2014 - 2.den

2. den

Opět začínáme den rozcvičkou, hygienou a snídaní. Poté sjíždíme do Olešnice na hřiště.

Celé dopoledne probíhá tvrdý trénink a pak následuje test výdrže. Jedná se o patnáctiminutový běhu s míčem okolo met. Nejlépe si vedl náš atlet Honza Žák s 29 okruhy, dále následoval Martin Kadaník s Tomem Hepnarem, kteří zaostali jen o jedno kolečko. Následuje oběd, hodinka klidu, nějaká ta obíhačka a tenis na kurtu.

Na pátou hodinu se přesouváme do Rychnova, kde na nás čekají místní, hrající stejnou krajskou soutěž. Začátek je pro nás příznivý, vedeme 2:0. Pak si naši borci mysleli, že už nemusí hrát, podstatně polevili a už prohráváme o gól 2:3. Druhou čtvrtinu vysíláme z branky Jardu Horčičku na stopéra a hned se to obrací. Jeho přehled a tvrdá hra je znát, vítězíme 4:2. Třetí čtvrtinu opět vyhrává soupeř o gól 1:2. Poslední čtvrtina je ale už v naší režii. Soupeři asi tolik netrénovali jako naši borci a odešli s fyzičkou. Vyhráváme 5:0. Zde musíme pochválit naši fotbalovou naději Lukáše Skalického, vsítil čtyři branky a velice se uplatňoval při rozehrávce míče na bránu soupeře. Musím také zmínit našeho snajpera Lukáše Kvapila s pěti góly.