|
Dopravní omezení do 23.12.25: Objízdné trasy uzavřeného mostu přes Labe u Penny jsou vedeny po místních komunikacích. Mapa zde. |
30.9.2012 Starší přípravka - 6.kolo Krajského přeboru
VE ŽLUNICÍCH BEZ BODU !!!!
Jaroměř – FK Chlumec n/C 4:1 (1:1) Smetana
Jaroměř – RSMK Cidlina Nový Bydžov/Žlunice 1:0 (1:0)
Sestava: Horčička, Kudrnáč, Kuna, Vach, Smetana, Žák, Rind, Adamovič, Babušík, Báno, Beran, Chroust, Traxler
V 6.kole jsme cestovali do Žlunic, kde nás čekali pouze dva soupeři a to smluvně sdružené oddíly RSMK Cidlina Nový Bydžov a Třešňový květ Žlunice a FK Chlumec.
První zápas jsme rozehráli s Chlumcem a brzo jsme se ujali vedení, když branku trefil Radim Smetana. To bylo z naší strany ale vše. Po našich opakovaných chybách soupeř dokázal do poločasu vyrovnat a otočit výsledek třemi vstřelenými góly, kdy v druhém výsledek ještě upravil a celkově nás poráží 4:1.
V druhém zápase jsme s týmy z Bydžovska rozehráli vyrovnanou partii, kde si šťastnější odnese vítězství. Řekl bych, že jsme jím měli být my, ale jiného názoru byl hlavně rozhodčí, který zjevně obracel svými rozhodnutími hru proti nám(nařízená vymyšlená, neproměněná penalta) a tím znemožnil našeho lepšího výsledku. Zápas končí naší prohrou 1:0.


