Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.


Starší žáci - venkovní vysoká výhra v Předměřicích

SŽ - 5. kolo DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A - sobota, 19.9.20 10:00, hřiště Předměřice

TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves - FK Jaroměř 2:7 (1:3) 

Branky: 26. Hrobský, 28. a 56 Lebedinský, 29. Hemelík, 65. Baudyš, 74. Dítě, 80. Bělohlávek

FK Jaroměř: Chejnovský - Olexa, Libich (C), Bělohlávek - Dítě, Mrkos, Lebedinský, Hemelík, Bedlek - Kadlec, Hrobský. Průběžně střídali: Baudyš, Bano, Dohnal

Dnes, 19.9.2020, jsme zajížděli na další mistrovské, tentokrát dopolední utkání do Předměřic, kde nás čekali domácí TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves. Chtěli jsme navázat na posledních několik utkání, ve kterých jsme vždy bodovali a také dnes jsme si přáli být úspěšní.

Úvod zápasu jsme dnes jednoznačně zaspali. Vázla nám kombinace a přesnost nahrávek a soupeř hned v 9. minutě využil našeho nedůsledného a lehkovážného bránění a po propadnutém balonu za obranu se pohodlně ujal vedení, 1:0. Až zhruba po 20ti minutách jsme naši hru zpřesnili, zrychlili a ovládli dění na hřišti. Po odraženém balonu se nejprve z vápna prosadil střelou Hrobský, poté se z dálky trefil Lebedinský a po pěkné kombinaci zleva, po ose Baudyš - Dítě - Hemelík se mezi tři tyče trefil posledně jmenovaný, poločas tedy 1:3.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět velmi špatně. Nedůrazem a spoustou nepřesností jsme soupeře nechali hrát, a ten hned ve 49. minutě po našem zbytečném faulu před vápnem snížil na 2:3 po standartní situaci. Hrát jsme začali opět až po inkasované brance. Dařila se nám kombinace středem hřiště a následné finální přihrávky do zakončení. Soupeře jsme jednoznačně přehrávali a uklidnil nás gol na 2:4 z 56. minuty, kdy se po krásné narážečce s Hemelíkem podruhé v zápase trefil Lebedinský. I nadále jsme měli chuť hrát a postupně jsme se více a více prosazovali přes soupeřovu obranu. Dvakrát po sobě jsme se radovali po akcích z pravé strany, kde se následně ve vápně nejlépe zorientovali nejdříve Baudyš střelou pod břevno a hned po něm Dítě uklizenou ranou k tyči levou nohou - 2:5 a 2:6. V poslední minutě se ještě zachoval nesobecky Bano, když sám před bránou našel ještě lépe postaveného Bělohlávka, který uzavřel skore na konečných 2:7.

Martin Čenovský, Dušan Petráček - trenéři FK Jaroměř: Dnes se nám nepovedly vstupy do obou poločasů, kde jsme zbytečně inkasovali po nesoustředěných rozjezdech. Občas jsme také kazili zbytečně jednoduché nahrávky na pár metrů. Avšak kromě těchto dvou faktorů jsme dnešní zápas zvládli dobře. Soupeře jsme přehráli, hru kontrolovali a předvedli spoustu povedených akcí a chtěli jsme hrát a přidat další branky i za rozhodnutého stavu, čehož si ceníme.


Děkujeme klukům za výkon a příbuzným za podporu. Zapomenout také nemůžeme na našeho vedoucího týmu Péťu Libicha, který zápas odřídil z pozice pomezního i s krátkou pauzou a odskočením si na WC za střidačky.

Rozhodčí: Miškař Karel

ŽK: 0:0 ČK: 0:0

Diváků: 50

Friday the 24th.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.