Starší žáci – nešťastná remíza může pouze mrzet

6. kolo NADLER KP SŽ – 12.9.2015 10:00 - hřiště Úpice.

Úpice/Rtyně - FK Jaroměř 3:3 (2:1) PK 1:3

Branky: Toman O. 2x, Pančík - Matuška 2x, Orct

Sestava FK Jaroměř: Červenka - Čapek, Beran R., Beran J., Filip(K) - Petr, Hykš, Chroust, Matuška - Vach, Paar

Střídali: Kňourková, Puška, Adamovič

SŽ MFK Trutnov - FK Jaroměř 12.9.2015 foto Václav Mlejnek

Romančák Milan ml. trenér (domácí):Se soupeřem z horní části tabulky jsme odehráli utkání, ve kterém nám nechyběla bojovnost. Škoda dvou slepených gólů z úvodu druhého poločasu. Dnes jsme vytěžili z minima maximum. Penaltový rozstřel nám nevychází.

Jiří Červenka trenér FKJ: V úvodním poločase jsme měly více ze hry, dokázaly jsme vstřelit jako první i branku, ale sérií nepřesností jsme nabídly soupeři vyrovnat a dokonce i přenechat vedení po defacto obraných nákopech. Do druhé půle jsme nastoupily s přeorganizovanou sestavou a soupeře ještě více přitlačili k vlastní brance a v 40.minutě obracíme stav na 2:3. Bohužel opět z ojedinělého brejku se soupeři podařilo před závěrem vyrovnat.

Dnes jsme měli získat všechny 3 body za vítězství. Soupeř se bránil pouze nákopy za naší obranu, kde dokázal minimum šancí využít a my je pouze zahazovaly. Podle mě zbytečná ztráta, která nás může jen mrzet.

ŽK: Vlach, Jadrný - Beran R., Petr

Rozhodčí: Říha Jiří