Neuvěřitelná série Starších žáků pokračuje! 3 zápas, 3x výhra 6:0 a skóre 18:0 !

4. kolo NADLER KP SŽ - 29.8.2015 od 9:30 - hřiště Stěžery.

FC Slavia HK/Stěžery - FK Jaroměř 0:6 (0:4)

Branky: Orct 3x, Hykš, Matuška, Beran R.,

FK Jaroměř: Červenka - Čapek, Beran J., Beran R., Filip(K) - Hykš, Chroust, Matuška, Paar - Orct, Vach

Střídali: Souček, Petr L.

Jiří Červenka, trenér FK Jaroměř:  K prvnímu venkovnímu zápasu jsme zajížděli do Stěžer, kde nás čekal vlastně nově sestavený tým hradecké Slavie a Sokola Stěžery, který mimo jiné posílilo pět hráčů z hradeckého FC.

Hned od začátku jsme převzali iniciativu na své kopačky a po třech střelách jsme ve 13. minutě vedli 3:0!!! Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku a o výsledku tohoto utkání bylo rozhodnuto. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, kde jsme zápas víceméně již kontrolovali a po navýšení skóre na našich obvyklých 6:0, vyčkávali závěrečného hvizdu rozhodčího.

Dnes jsem očekával již kvalitnějšího soupeře a větší boj, leč naši kluci, kteří vlastně hrají ve stejném základu již druhým rokem tuto soutěž, se fotbalem baví, na každý zápas jsou natěšení a zatím jim to vychází i výsledkově, nenechali nikoho na pochybách, že i dnes odjedou s vítězstvím. A zatím jim to vychází i výsledkově, tak co si více přát…. ideální stav. Za dnešní výkon mému týmu určitě patří gratulace.

Rozhodčí: Jiříček