Starší dorost zvítězil i ve druhém pohárovém zápase

2. kolo poháru KFS - neděle 12.2.2023 od 12:00 - UMT N. Město.

MFK Nové Město n.M. - FK Jaroměř 1:3 (1:3)

Branky: 34. MFK - 8. Rezek, 22. Šibor, 36. Rezek

MFK Nové Město n. M.: Bartošík – Fňouk, Novotný, Franc, Fiedler – Vacek, Čerenkov, Čížek, Čapek – Smola, Lorenc

Průběžně střídali: Lepšík, Vrba, Černý, Kubišta

FK Jaroměř: Maurits - Potoček, Lebedinský, Hrobský, Bělohlávek - Korityák, Skalický, Libich, Lipenský - Rezek, Šibor

Průběžně střídali: Kordina, Kašpar A., Hepnar

Chyběli: Kašpar R., Horčička, Hemelík

Ve druhém pohárovém utkání zajížděli starší dorostenci na umělou trávu do Nového Města nad Metují. První poločas byli herně lepším týmem jaroměřští dorostenci a výsledkem toho bylo jejich poločasové vedení 3:1.

Druhý poločas přinesl herně vyrovnanější průběh, ale vyložené šance měli pouze hosté, Ti je však trestuhodně nevyužívali, a tak se skóre již nezměnilo.

Tomáš Bartošík, vedoucí mužstva MFK Nové Město n. M.: V neděli 12.2.2023 odehrál náš dorost první zápas JUTAGRASS Poháru staršího dorostu U 19 - skupiny C. Nic jsme těch zápasů nečekali a brali je jako přípravné. Nicméně ukázalo se, že společné tréninky s našimi muži nejsou úplně to co bychom potřebovali.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Náš dnešní výkon měl k ideálu daleko. Od všech hráčů očekáváme daleko víc ve všech herních činnostech. Postupem ze skupiny do semifinále jsme sice získali další zápas, ale tam už bude úplně jiný soupeř.

Rozhodčí: Štěpán Prušinovský