Starší dorost - sezona 2022/2023 (ročník 2004 a mladší)

Starší dorost padl na penalty v Rychnově nad Kněžnou

8. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - sobota 3.6.2023 od 9:30 - hřiště Rychnov nad Kněžnou.

Spartak Rychnov n.K. - FK Jaroměř 3:2PK (1:2)

Branky: 8. Lukášek, 57. Koráb - 37. Kašpar, 35. Kašpar

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Lebedinský, Sekyra, Hrobský - Korityák, Skalický (K), Rezek, Hemelík, Hepnar - Libich (83. Kordina), Kašpar A.

Od začátku se hráli velmi svižné utkání a byli to domácí, kteří do zápasu vstoupili daleko lépe, aktivněji a po rychlé akci ze strany se dostali do vedení. Jaroměři dlouho trvalo, než se dostala z domácího tlaku. To se jí povedlo až kolem 30. minuty zápasu. Výsledkem toho bylo ve 37. minutě vyrovnání po rychlém brejku, kdy se trefil Adam Kašpar. Ten samý hráč se pak prosadil o pár minut později v nelehké pozici ještě jednou a dal hostům vedení.

Druhý poločas již neměl takové tempo, neboť oběma týmům začali postupně docházet síly. Domácí byli i tak v kombinaci a důrazu lepším týmem.  Zaslouženého vyrovnání se pak dočkali v 57. minutě po rohovém kopu, který hostující obrana trestuhodně neuhlídala. Domácí se do konce zápasu tlačili za vítězným gólem, hosté spoléhali spíše na brejkové situace.

Ani jeden z týmů se do konce utkání již neprosadil, a tak o vítězi utkání museli rozhodnout pokutové kopy. V nich byli lepší domácí a připsali si tak zaslouženě bod navíc.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Abychom mohli pomýšlet na tři body se soupeřem, jakým dnes byl Rychnov, musí všichni hráči na hřišti odevzdat výkon na hranici svých možností. To nám dnes chybělo a proto bereme pouze bod.

ŽK: 90. Koráb - 3. Lebedinský, 60. Kašpar, 73. Sekyra, 81. Libich

Rozhodčí: Filip

Diváků: 33

Starší dorost deklasoval tým Dvora Králové

7. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - neděle 2.5.2023 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové n.L. 11:0 (6:0)

Branky: 14. Kašpar, 16. Libich, 24. Skalický, 34. Libich, 38. Hepnar, 44. Hemelík, 51. Hepnar, 62. Hepnar, 68. Hepnar, 71. Kašpar, 75. Kašpar

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Lebedinský, Sekyra, Hrobský (55. Kordina) - Korityák, Skalický (K), Rezek (60. Burian), Hemelík (65. Bartoníček), Hepnar - Libich, Kašpar A.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř:  Správný přístup k ošemetnému utkání od všech hráčů znamenal dvoucifernou výhru v derby a tři důležité body do tabulky. Poděkování mladšímu dorostu za výpomoc a divákům za podporu.

ŽK: 61. Sekyra

Rozhodčí: Nožka

Diváků: 98

KP SD U19 finále jaro FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové n. L., 21.5.2023, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek Fotogalerie k zápasu zde.

Starší dorost udolal ve výborném zápase silný tým Jičína a upevnil si první místo ve finálové skupině!

6. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - neděle 21.5.2023 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Jičín 1:0 (0:0)

Branky: 50. Kašpar Adam

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Lebedinský, Sekyra, Hrobský - Korityák, Skalický (K), Rezek, Hemelík, Hepnar - Libich, Kašpar A. (88. Kordina)

Od začátku zápasu se hrál v Růžové ulici velmi kvalitní dorostenecký zápas, kde se střetly dva týmy, které chtějí hrát fotbal. Šance se přelévaly ze strany na stranu a bylo jasné, že kdo dá první gól, bude mít velikou výhodu. To se podařilo nakonec domácím, kteří využili v 50. minutě rychlou akci na jejímž konci skóroval Adam Kašpar - 1:0. Hosté nesložili zbraně nastřelili břevno a tyč, domácí měli rovněž své veliké šance, ale skóre se již nezměnilo. Za zmínku stojí určitě i velmi férové chování obou týmů během zápasu, ale i po něm, včetně laviček - tak by to mělo vypadat. Do kvality zápasu zapadl i velmi dobrý výkon hlavního rozhodčího.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř:  S Jičínem dnes přijela do Růžovky ohromná kvalita, které jsme se dokázali víc než vyrovnat, a tak byl k vidění zápas nadstandardní úrovně KP, kde mohly vyhrát oba týmy. Těší nás týmový výkon s nulou vzadu a snad už Adamův návrat z Marsu. Poděkování soupeři za férový zápas, mladšímu dorostu za výpomoc a divákům za podporu.

Martin Franěk, trenér SK Jičín: Druhou polovinu nadstavby Krajského poháru staršího dorostu jsme zahájili na hřišti vedoucího celku soutěže. Utkání bylo svým průběhem a za přispění obou mužstev ozdobou dorostenecké kopané. Vítězství nakonec slaví domácí mužstvo, které se ziskem tří bodů pevně usadilo ve vedení nadstavbové části Krajského poháru. Takováto prohra se nám nehodnotí dobře. Mužstvo nechalo v Jaroměři výborný dojem, vysloužilo si potlesk od diváků a uznání od domácích trenérů a funkcionářů. Všichni se vydali na hranici svých sil. Mužstvo Jaroměře odskočilo v tabulce a zřejmě kráčí za výhrou v krajské soutěži. Nutno říci, že zaslouženě. Domácí předvádějí atraktivní fotbal, těží hlavně z brejkových a standartních situací. Ale ještě je o co hrát. Několik mužstev se bude prát o druhé místo. Pokud dokážeme zopakovat kvalitní výkon z Jaroměře ve zbývajících zápasech, tak do toho souboje určitě promluvíme.

ŽK: 14. Korityák, 75. Lebedinský - 16. Kosejk, 56. Nálevka, 77. Čech

Rozhodčí: Bogdan

Diváků: 55

KP SD U19 finále jaro FK Jaroměř - SK Jičín, 21.5.2023, foto: Václav Mlejnek Tři minuty před koncem se do šance dostal Tomáš Hepnar (číslo 8). Foto: Václav Mlejnek

Starší dorost v těžkém zápase udolal kvalitní tým Nového Hradce Králové!

5. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - neděle 14.5.2023 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FC Nový HK 2:1 (1:1)

Branky: 14. Rezek, 63. Rezek - 44. Pultar

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Lebedinský, Sekyra, Hrobský - Korityák, Kašpar R., Hemelík, Skalický, Hepnar - Rezek, Libich (84. Kašpar A.)

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: S vynikajícím soupeřem, kterému jsme se dokázali herně vyrovnat a být ještě efektivnější v koncovce, jsme celý zápas poctivě odpracovali. Bez chyb to sice dnes nebylo, ale s pokorou bereme tři důležité body. Děkujeme fanouškům za podporu.

ŽK: 2-1

Rozhodčí: Martínek

Diváků: 43

KP SD U19 finále jaro FK Jaroměř - FC Nový HK, 14.5.2023, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek

Fotogalerie Zdenka Hrobského k zápasu zde.

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.


Starší dorost nezvládl závěr utkání a nakonec odešel poražen

4. kolo Premier Steel KP SD U19 - finálová skupina - sobota 6.5.2023 od 14:00 - hřiště Kunčice.

RMSK Cidlina ,,B" - FK Jaroměř 4:2 (1:0)

Branky: 29. Patka, 51. Patka, 88. Šotček, 90. Nydrle - 60. Skalický, 83. Burian

Sestava RMSK Cidlina B: Jablonovský - Herzán, Fuxa (C), Schmidt, Štoček, Malina, Kněžourek, Němec (46.Filip), Nun (57.Nydrle), Patka (52.Hach), Lustig

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Kordina (87. Kadlec), Sekyra, Skalický (K), Bělohlávek - Korityák, Kašpar R., Hemelík, Hepnar - Libich (80. Burian), Kašpar A. (76. Rezek)

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Pokračovali jsme ve stejném módu jako v zápase s RK a podle toho to dnes také dopadlo. Výsledek odpovídá dění na hřišti a nás čeká tento týden dost práce. Takovým způsobem, jakým jsme se dnes prezentovali, se o čelo tabulky rozhodně nehraje.

ŽK: 0-0

Rozhodčí: Miloš Hofman

Diváků: 33

Sunday the 4th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.