Druhé vítězství v řadě staršího dorostu

2. kolo Genext KS  U19 - skupina o umístění - 20.3.2022 od 12:30 - stadion Jaroměř, Růžovka.

FK Jaroměř - FC České Meziříčí 3:2 (0:1)

Branky: 25. Fiala, 52. Vach, 55. Fiala, 70. Smetana, 77. Hepnar

FK Jaroměř: Musil - Stein, Hrobský, Korityák V., Radil - Bano, Smetana ( C ), Skalický, Vach, Hepnar - Tichý

Střídali: Hlaváček, Lhotský

FC České Meziříčí: Bouša - Rind, Sekyra ( C ), Šoun, Vlášek, Krivčík, Mikušík, Myšák, Ptáček, Coufal, Dyršmíd

Střídali: Fiala, Jílek

Petr Koller, Marek Kramář - trenéři FK Jaroměř: Utkání bylo plné rychlých protiútoků z obou stran. V druhé půli jsme opět protrhly střeleckou smůlu a vyuzili chyb hostů. Poděkování patři všem klukům za skvělou bojovnost.

Slezák Miroslav, trenér ČM: Opět jsme si zápas prohráli úplně sami. Udělali jsme dvě úplně zbytečné chyby, po kterých jsme inkasovali. Plus dnešního zápasu je, že jsme si vytvořili více šancí než před týdnem. Mínusem je zranění Karla Bouši, které nám zhatilo plány do druhého poločasu. Zápasu by více slušela remíza.

Rozhodčí: Nožka Lukáš

ŽK: 30. Radil