4. Kolo KP KHK U19 - 2.9.2018 od 14:15 - hřiště Růžovka.

FK Jaroměř - SK Týniště nad Orlicí 1:2 (0:1)

Branky: 58. Báno - 25., 90. Marha J.

FK Jaroměř: Tomášek - Filip, Pácalt, Kudrnáč - Orct, Čekal, Rind, Grmela, Císař (88. Vejvoda) - Báno, Musil

SK Týniště nad Orlicí: Václavík M. - Janásek, Bartoš, Nedomanský (80. Beneš ), Janda, Jaroměřský (70. Kohout ), Borovec, Václavík, Kos, Roštejnský (55. Králík ), Marha (46. Brandejs)

Petr Koller, trenér FK Jaroměř: První poločas jsme prohráli opět po zbytečné chybě. V druhé půli jsme snížili na 1:1, ale dál se nám nepovedlo vstřelit branku. Hosté využili jeden z mnoha rychlých protiútoků a vezou si od nás vítězství.

Rozhodčí: Nožka Lukáš

ŽK: 38. Václavík, 85. Kos

Diváci: 50

SD FK Jaroměř - SK Týniště nad Orlicí, 2.9.2018, foto: Václav Mlejnek Hosté zvrátili výsledek na svou stranu v poslední minutě. Jaroměřští dorostenci v krátkém nastavení už na vyrovnávací gól nedosáhli, a to i díky výkonu hostujícího brankáře Matěje Václavíka. Foto: Václav Mlejnek.