Starší dorost prohrál s oslabeným soupeřem

2. kolo KP dorostu KHK - 17.8.2014 ve 14:45 - hřiště Vrchlabí

FC Vrchlabí - SK Smiřice/Jaroměř 3:2 (1:1)

Branky: Herz, Nývlt, Mejvald - Munzar, Németh

Sestava FC Vrchlabí: Kerekanič - Nývlt, Navrátil J., Hanuš, Šimůnek - Zenkert, Jech (C), Fajfr, Novotný - Mejvald, Herz
Střídající: Lněnička, Kinc, Blažek, Hladík

Sestava SK Smiřice/Jaroměř: Krám - Jánský, Křivský, Morávek, Jaborník - Kadlec, Havlíček, Klíž (46. Mertlík), Vencl - Németh, Munzar
Na lavičce byli připraveni: Oláh, Jelínek, Brom

Komentář domácích: Po hektickém utkání se Smiřicemi/Jaroměří nakonec zůstaly povinné tři body doma. Zápas, který měl být víceméně jasnou záležitosti, vůbec tak jednoznačný nebyl. Naneštěstí jsme si zápas zkomplikovali sami, a to dvěmi lacinými brankami, které plynuly z našich chyb a nedůrazu. Ovšem výrazněji se na vývoji utkání podílelo zbytečné, ač smolné, vyloučení jednoho z našich hráčů ještě v prvním poločase, který tak skončil 1:1. Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem - neinkasovat! To se nám ovšem příliš nepodařilo. I když jsme dokázali dát gól na 2:1, tak jsme se z vedení příliš dlouho neradovali. Naštěstí pro nás si soupeř již nedokázal vytvořit žádnou výraznou šanci (a to i díky zlepšenému fungování naší obrany), a tak jsem situace využili my a vstřelili branku na konečných 3:2.

ŽK: Zenkert 2, Herz, Fajfr, Jech - Munzar

ČK: Zenkert

Rozhodčí: Erlebach