Starší dorost přezimuje na druhé příčce

1. kolo KP dorostu KHK - 25.10.2014 v 10:00 - hřiště Smiřice

SK Smiřice/Jaroměř - SK Solnice 5:1 (2:1)

Branky:  3x Havlíček, Konrád, Mertlík Jan - Drašnar

Sestava SK Smiřice/FK Jaroměř: Krám - Jánský, Křivský, Mertlík Tomáš, Valášek, Morávek, Konrád, Kadlec, Vencl, Havlíček, Toman Petr. Střídali Oláh, Mertlík Jan, Balcirák, Kubát, dále byl připraven náhradní brankář Brom

Sestava SK Solnice: Tomeš, Verner, Ploce, Pavlů, Hovorka, Halamka, Drašnar, Baudyš, Holoubek, Červinka, Bynák, Nosek, Kubíček

Od začátku měly Smiřice určitou převahu, i když viditelný zlom nastal až ve 30. minutě druhým gólem Jana Havlíčka. Těsně před přestávkou domácí inkasovali z jedné z ojedinělých šancí soupeře. V druhém poločase tým Smiřic/Jaroměře spíše bránil, ale k ničemu vážnému hosty nepustil a dále hrozil z rychlých brejků. Skóroval opět Havlíček, který tak dovršil svůj hattrick. Poté se s trochou potřebného štěstí trefil Konrád a svůj první gól v sezóně vstřelil krásným bodlem Jan Mertlík. Starší dorost přezimuje na druhém místě tabulky.

Jaroslav Jánský, trenér Smiřic/Jaroměře: Soupeře jsme přehrávali po celé utkání. Děkuji všem hráčům za nasazení.

Komentář hostí: Celý zápas byl velice vyrovnaný. Poločas dopadl 2-1, ale bohužel v druhém poločase nás zařízl rozhodčí, který nepískl jasný ofsajd, který navíc asistent rozhodčího mával a dostali jsme gól na 3-1 a prakticky bylo po zápase. Pak jsme začali více útočit a dostali jsme další zbytečné góly, které bychom jinak nedostali. Výsledek je rozhodně nezasloužený.

ŽK:  0 - 1

ČK:  0 - 0