Béčko otočilo zápas a zakončilo podzimní část výhrou

13. kolo OP - sobota 5.11.2023 od 10:00 - hřiště Červený Kostelec

SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 2:3 (2:1)

Branky: 15. Mudroch, 44. Pereira Brito Rossio Pedro - 29., 66, 88. (pen.) Seifert 

SK Červený Kostelec B: Fiala - Švorc (22. Frýba), (86. Trudič), Havlíček (67. Franc), Donát, Martínek, Wajsar, Zajíc (K), Hepnar, Mudroch, Pereira Brito Rossio Pedro

FK Jaroměř B: Kramář M. - Kudrnáč, Čekal (90. Valášek Zd.), Michálek, Toman - Kordina (86. Kramář J.), Poděbradský, Sekyra, Seifert - Čenovský (K) (46. Kašpar J.), Kocourek

K poslednímu zápasu podzimní části jsme nastoupili v Červeném Kostelci již v dopoledních hodinách. V utkání jsme začali aktivně s míčem na kopačkách. Hned v 11. minutě jsme zaznamenali první pokus o střelu, kdy Poděbradský vystřelil nad branku z 22 metrů. V 15. minutě se dostal ke střele uvnitř vápna Čenovský, ale trefil pouze domácího brankáře Fialu. 

V 19. minutě po špatné rozehrávce, nakopl míč za obranu Hlava a Mudroch ve skluzu poslal z vápna míč za vybíhajícího brankáře 1:0. Ve 20. minutě se dostal na hranici vápna ke střele Kordina, ale jeho střela mířila nad branku. Ve 27. minutě kopali domácí přímý kop ze 17 metrů, ale Kramář Hlavovu střelu vyrazil. Ve 32. minutě si Poděbradský narazil míč s Kocourkem, ale jeho střela mířila těsně vedle tyče.

Ve 33. vybojoval míč Čenovský, přistrčil Poděbradskému, ten našel volného Seiferta, který se nemýlil a srovnal skore zápasu na 1:1. Ve 35. minutě zahráli domácí malou domů, následnou střelu Poděbradského zeď dokázala zablokovat. Ve 41. minutě si po vápně navedl míč Seifert, jeho střela ale skončila vedle. Ve 42. minutě měla velkou šanci Jaroměř. Poděbradský postupoval ze strany sám na branku, ale jeho střelu levačkou z malého vápna dokázal domácí brankář vyrazit. Ve 43. zahrozili i domácí, ale Hlavova střela z rohu velkého vápna mířila vysoko nad branku.

Ve 2. minutě nastavení prvního poločasu, po několika prohraných soubojích, odcentroval Wajsar a nikým nehlídaný Pereira Brito Rossio Pedro uklidil míč z úhlu do branky 2:1. V prvním poločase domácí vytěžili z minima maximum a do šatny tak odcházeli s jednobrankovým vedením.

OP mužů SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B, 5.11.2023, foto: Václav MlejnekFoto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu  zde.  

V 66. se nám podařilo vyrovnat, když se krásně trefil z přímého kopu opět Seifert 2:2. V 69. minutě sklepl ve vápně Kocourek míč Seifertovi, ale jeho střelu Fiala chytil. V 73. napřáhl ke střele ze 30 metrů Poděbradský, ale domácí Fiala jeho ránu vyrazil na rohový kop. Následně po Čekalově rohu, hlavičkoval Michálek vedle branky. V 78. po centru Poděbradského zakončoval Kordina také vedle branky.

V 88. prokličkoval do vápna Poděbradský, který byl faulován a pokutový kop s přehledem proměnil Míra Seifert, čímž nejen že zajistil Jaroměři vedení 2:3, ale také dovršil svůj dnešní hattrick 2:3.

Trenéři FK Jaroměř B: Těžký zápas, ve kterém jsme museli dvakrát dotahovat skóre, se nám podařilo dovést do úspěšného konce a připsat si do tabulky důležité tři body. 

V premiérové první podzimní části soutěže jsme skončili na 2. místě se ztrátou 5 bodů na první Provodov. Děkujeme všem hráčům za poctivý přístup k tréninkům, i k zápasům. Věříme, že v zimě nabereme potřebnou fyzickou kondici a jarní část sezóny bude ještě lepší. Velký dík zaslouží také fotograf a kameraman Václav Mlejnek, který nám pořizuje kvalitní přenosy a záznamy nejen z domácích utkání.

 

ŽK: 65. Frýba, 90. Hepnar - 90. Kramář M.

Rozhodčí: Riabec - Jančík, Tokár P.

Diváků:  70

 

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Monday the 22nd.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.