Bengo si poradilo v odvetě s Malšovicemi

PŘIDÁNA FOTOGALERIE

9. kolo - ,,1.B" třída skupina C - 5.10.2014 od 16:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř ,,B" - Sokol Malšovice 5:2 (1:1)

Branky: 3. Ameti, 53. Ulrych, 72. Jirka (z p.k.) 85. Exnar, 90. Exnar - 39. Lemon, 88. Horký

FK Jaroměř ,,B“: Schejbal  -  Matějíček R. (18.Bano), Kučera-K, Čenovský, Plhal,  - Ameti (79. Emlar L.), Horák A., Jirka, Exnar - Ulrych (57.Častvaj), Vít

Sokol Malšovice: Krejčí  -  Votoček (79.Rejha),  Jareš J.,  Libřický,  Brokeš - Horký, Luňák, Jareš P. (64.Krucký), Lemon - Ninger, Velinský

1B FK Jaroměř B - TJ Sokol Malšovice 5.10.2014, foto: Václav Mlejnek V 53. minutě přijímal Roman Ulrych gratulace za druhý gól Malšovicím od spoluhráčů vleže, křeč v noze mu nedovolila vstát.

1B FK Jaroměř B - TJ Sokol Malšovice 5.10.2014, foto: Václav Mlejnek 54. minuta a obrovská šance Tomáše Víta. Jeho hlavička však prolétla kousek nad horní tyčí.

1B FK Jaroměř B - TJ Sokol Malšovice 5.10.2014, foto: Václav Mlejnek V 72. minutě zahrával Miroslav Jirka pokutový kop. Střelu umístil do protipohybu brankáře Malšovic. Míč v síti znamenal uklidňující vedení našeho B týmu 3:1. Foto z mobilu Jiří Klepsa.

1B FK Jaroměř B - TJ Sokol Malšovice 5.10.2014, foto: Václav Mlejnek V poslední minutě překonal brankáře podruhé za sebou Matěj Exnar a do prázdné brány zakončil na 5:2, čímž Jaroměř B získala i lepší skóre ze vzájemných utkání (Malšovice v prvním kole vyhrály 2:0). Foto: Václav Mlejnek.

Celá galerie k zápasu zde.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř: První poločas byli hosté herně o trochu lepší, ale stačilo to pouze na výsledek 1:1, kdy jsme v úvodu utkání dali rychlou branku. Ve druhém poločasu hosté hráli jen na tři obránce a do otevřené obrany jsme dávali branky.

Bohumil Krucký, trenér Sokola Malšovice:  Do utkání jsme vstoupili vlažně a hned ve 3 minutě jsme prohrávali. V 15 minutě mohl srovnat Lemon, ale proti byla tyč domácí branky. Gólu se ale dočkal ve 38 min. a poločas jsme zaslouženě vyrovnali. Místo abychom v lepším tempu pokračovali po přestávce, zase jsme hned inkasovali. Snažili jsme se o vyrovnání, ale po zbytečné penaltě bylo hotovo. Chtěli jsme dohrát zápas alespoň s lepším vzájemným skórem, ale zbytečně jsme se pustili do útočení a v poslední minutě inkasovali na konečných 5:2.

ŽK: 11.Jirka, 38.Vít, 39.Schejbal - 15. Jareš P., 70. Velinský

Rozhodčí: Janota, Šmída, Beránek