25.8.2012 - 3. kolo OP - Béčko nebodovalo ani napotřetí !

Jiskra Jaroměř ,,B" - TJ Rasošky - Josefov 1:2 (1:0)

Branky: Vokál - Müller, Bůta

Sestava Jaroměře: Kořen - Valášek, Matějíček P., Vokál, Matějíček R. - Ulrych, Horák J., Jirka, Rosuschan - Ameti, Holeček A.

Střídali: Peša, Lukášek, Desenský, Holeček T.

Komentář: Pravé dery bylo k vidění v Jaroměři v Růžové ulici, kde domácí od 11.minuty vedli 1:0. Hosté nechali svého soupeře hrát a sami podnikali smrtící protiútoky, dlouho jim však stál v cestě vynikajicí Kořen, nebo jejich střelecká nemohoucnost. Domácí drželi náskok až do samého závěru utkání. V posledních minutách ale čelili neustálému tlaku, kterému nakonec neodolali. V 85.minutě se hosté z Rasošek dočkali zaslouženého vyrovnání, kdy vstřelil branku Müller. Ve druhé minutě nastaveného času pak přidali vítězný gól Bůta. Zajímavostí je i fakt, že obě branky hostů vstřelili střídajicí hráči

Utkání přihlížela pěkná návštěva 80ti diváků!