Velmi dobrý výkon mladších žáků na venkovním miniturnaji v Náchodě

Přátelský turnaj - ročník 2006 - 2.2.2019 - UMT Náchod Běloves.

sobotu 2.2.2019 jsme byli namísto halového turnaje v Náchodě (kvůli nezájmu týmů) pozváni na místní umělku na přátelský turnaj 4 týmů, kde se hrálo systémem každý s každým na 2 polovinách hřiště současně. Rozestavení 7+1 a 1x30minut - bez rozhodčích. Byli jsme zvědaví, jak si kluci s přechodem na umělou trávu z haly poradí a nutno říci, že si poradili na výbornou...

Výsledky našeho týmu:

FK Náchod - FK Jaroměř  1:1

Branky: Poděbradský

Hned v prvním utkání nás čekal místní ligový tým mladších žáků. Od začátku zápasu jsme byli překvapivě lepším týmem a diktovali jsme tempo hry. Po 2 velkých šancí, které jsme trestuhodně neproměnili jsme udělali jedinou chybu v zápase vzadu a Náchod trestal. Kluci se však nevzdali, zaslouženě vyrovnali a i po zbytek zápasu byli lepším týmem, ale vítězný gól jsme i přes herní převahu vstřelit bohužel nedokázali.

FK Jaroměř - Polonia Bystryca Klodska  8:1

Branky: Karel 3x, Libich 2x, Hemelík, Machač, Hofman

V utkání s neznámým polským týmym jsme byli od začátku jednoznačně lepší a rychle jsme mu vstřelili 3 branky. Poté se bohužel soupeř uchýlil k nesmyslné a zákeřné hře, kde naše hráče vysloveně hledal likvidačními zákroky. A to vše za doprovodu vulgarit a posměšků. Dokonce jsme byli odhodlání zápas zhruba v jeho polovině ukončit. Nakonec jsme ho však dohráli, ale klukům toto utkání moc nedalo. Jediným pozitivem pak bylo to, že se nakonec nikdo vážněji nezranil.

FK Jaroměř - FK Vrchlabí  6:0

Branky: Karel 4x, Dítě, Poděbradský

V posledním zápase tohoto miniturnaje nás čekal známý tým z Vrchlabí, na který to moc neumíme. Kluci se však do soupeře zakousli a od začátku diktovali tempro hry. Unavenému soupeři jsme postupně nasázeli ,,kanára" a zaslouženě zvítězili.

Sestava FK Jaroměř: Dufek - Bělohlávek, Libich, Hofman - Hemelík, Lebedinský, Poděbradský, Machač, Pospíšil, Dítě - Karel

Jiří Lebedinský - trenér FK Jaroměř: Dnes nám nešlo vůbec o nějaké výsledky, ale o to, aby si kluci pomalu začali zvykat na velké hřiště a venkovní zápasy, turnaje a tréninky. Kluky musím pochválit, neboť předváděli opravdu povedené a hlavně týmové výkony plné pěkných kombinačních akcí. Byla na nich vidět radost z fotbalu a že je to baví, což je to hlavní. Pozitivem pak bylo i zjištění, že proti všem třem soupeřům jsme stačili bezproblému fyzicky, ale hlavně herně. Děkuji všem za dnešní přístup a výkon a makáme dál....

Děkujeme rodičům za dopravu a psychickou podporu v nakonec nevlídném počasí.

Diváků: 45

Thursday the 12th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.