Modří skvěle ovládli zápas o 1. místo v OP proti Polici n. M.

4. kolo OP mladší přípravka U9, sobota 30.9.2023 od 9:00 - hřiště Police n. M.

FK Jaroměř Červení - Sp. Police n. M. 3:6 (0:4)

Branky:  1x Vít, Kořínek a Pultar

FK Jaroměř Červení - SK Červený Kostelec 11:3 (5:1)

Branky:  4x Huňák, 3x Kuhajdík, 2x Zapadlo, 1x Kořínek a Gorol

Sestava FK Jaroměř: Kotek - Zapadlo, Vít, Kuhajdík, Huňák, Kořínek, Gorol, Pultar

Trenér FK Jaroměř Kotek, Zapadlo: S domácí Policí jsme začátek zápasu prospali, a kluci to bohužel už neotočili. Druhý zápas byl v naší režii, ale i přes výhru nás čeká spousta tvrdé práce!

FK Jaroměř Modří - SK Červený Kostelec 21:1 (10:1)

Branky:  5x Podolník, 4x Rada a Pácalt, 3x Sýkora, 2x Kudláček, 1x Májek

FK Jaroměř Modří - Sp. Police n. M. 7:3 (5:1)

Branky:  3x Podolník a Pácalt, 1x Rada

Sestava FK Jaroměř: Martin - Rada, Pácalt, Novotný, Podolník (tzv. úderná letka), dále Sýkora, Kudláček, Májek, Klimpl

Vedoucí týmu Doubek: Proti slabému Kostelci si zahráli především náhradníci, kteří svým výkonem a bojovností mile překvapili. V zápase o vedení v OP proti domácím jsme nasadili na první poločas tzv. údernou letku, a ta překvapené domácí k ničemu nepustila a bezchybným výkonem zajistila pohodlný náskok 5:1, v druhé půli se všichni prostřídali a utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Byl to jasně nejlepší náš výkon v podzimní části soutěže. Poděkování všem hráčům!

Trenér Police n. M. Tak skvěle hrající tým soupeřů v první půli jsem dlouho neviděl.