Mladší přípravka - sezona 2018/2019 (ročník 2010 a mladší)

MLP - výhra a prohra na domácím hřišti

4. kolo jarní části KP mladších přípravek - 19.05.2019 - Jaroměř

FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš 16:20

Branky: Dohnal 6x, Hochsteiger 3x, Hemelík 2x, Kučera 2x, Hiesl 1x, Vávra 1x, Hamáček 1x

FK Jaroměř - SK Jičín 29:13

Branky: Dohnal 9x, Hochsteiger 4x, Hiesl 4x, Pecháček 4x, Derner 2x, Libich 2x, Kučera 2x, Žíla 1x, Svetlák 1x

Sestava FK Jaroměř: 

Červený tým:
Dohnal, Žíla, Žďárský, Svetlák, Hamáček, Kučera, Hiesl

Oranžový tým:
Libich, Hemelík, Derner, Hochsteiger, Vávra, Pecháček, Czebotary, Polák

Děkujeme klukům za předvedený týmový výkon a rodičům za dopravu a podporu.

MLP přivezla z Č. Kostelce dvě výhry

3. kolo jarní části KP mladších přípravek - 11.05.2019 - Č. Kostelec

FK Jaroměř - FK Náchod 31:10

Branky: Kučera 6x, Dohnal 5x, Hochsteiger 5x, Hiesl 4x, Hemelík 3x, Žíla 2x, Derner 2x, Pecháček 1x, Tannhauser 1x, Kašajík 1x, Libich 1x

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec 21:14

Branky: Kučera 4x, Libich 4x, Tannhauser 3x, Pecháček 2x, Vávra 2x, Hochsteiger 2x, Hemelík 2x, Dohnal 2x

Sestava FK Jaroměř: 

Červený tým:
Dohnal, Kašajík, Tannhauser, Žíla, Žďárský, Kučera, Hiesl

Oranžový tým:
Libich, Hemelík, Derner, Hochsteiger, Vávra, Pecháček, Svetlák

Děkujeme klukům za předvedený týmový výkon a rodičům za dopravu a podporu.

Výhra a těsná prohra MLP v Trutnově

2. kolo jarní části KP mladších přípravek - 04.05.2019 - Trutnov

FK Jaroměř - MFK Trutnov 40:4

Branky: Kučera 12x, Hiesl 8x, Pecháček 7x, Svetlák 3x, Hamáček 2x, Hochsteiger 2x, Kašajík 2x, Tannhauser 1x, Libich 1x, Vávra 1x, Dohnal 1x

FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš HK 19:21

Branky: Hochsteiger 4x, Kašajík 3x, Polák 3x, Hemelík 2x, Pecháček 2x, Hamáček 2x, Kučera 1x, Libich 1x, Hiesl 1x

Sestava FK Jaroměř: 

Červený tým:
Dohnal, Kašajík, Tannhauser, Hamáček, Žďárský, Kučera, Hiesl

Oranžový tým:
Libich, Hemelík, Polák, Hochsteiger, Vávra, Pecháček, Svetlák

Děkujeme klukům za předvedený týmový výkon a rodičům za dopravu a podporu.

Venkovní přebory OFS v kategorii U 9

Dne  27.4. proběhly v  Hradci Králové  přebory OFS mladší přípravky ročník 2010.

Za OFS Náchod nastoupilo 5 hráčů MP FK Jaroměř - Dohnal Martin , Kučera David ,Libich Šimon,Hochsteiger Jan a Hemelík Luboš.

Náchodský výběr se dvoukolově utkal s výběry Hradce,Rychnova a Trutnova.

Výsledky - OFS Náchod - OFS Hradec Králové     17 : 14

                OFS Náchod - OFS Rychnov              30 : 12

                OFS Náchod - OFS Trutnov               20 : 16

Náchodský výběr zaslouženě celý turnaj vyhrál . Všichni naši hráči  odehráli všechna utkání s přehledem a ukázali , že nastavené tréninkové jednotky splňují svůj účel . Jak po technické tak i po fyzické stránce.

Za vzornou reprezentaci našeho klubu jim mockrát děkujeme !!!!

 

Venkovní přebory OFS, 27.4.2019, foto: Petr Libich Foto: Petr Libich

 

Jarní část sézóny zahájila MLP vítězně

1. kolo jarní části KP mladších přípravek - 14.04.2019 - Jaroměř

FK Jaroměř - MFK Nové Město n.M./SK Rozkoš 22:6

Branky: Dohnal 6x, Kučera 5x, Hochsteiger 3x, Hemelík, 2x, Tannhauser 2x, Pecháček 2x, Vávra 1x, Hiesl 1x

FK Jaroměř - SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 33:9

Branky: Libich 7x, Dohnal 5x, Hochsteiger 4x, Hemelík 4x, Kučera 4x, Kašajík 2x,  Tannhauser 2x, Hiesl 1x, Pecháček 1x, Svetlák 1x, Žďárský 1x, Derner 1x

Sestava FK Jaroměř: 

Červený tým:
Derner, Dohnal, Kašajík, Tannhauser, Hamáček, Žďárský, Kučera, Hiesl

Oranžový tým:
Libich, Hemelík, Polák, Czebotary, Hochsteiger, Vávra, Pecháček, Svetlák

Děkujeme klukům za předvedený týmový výkon a rodičům za dopravu a podporu.

Sunday the 19th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.