Soupiska - ml. přípravka 15/16
Brankáři:
Pospíšil Matěj (07)
Obránci:
Poděbradský Tomáš (08)
Jalovičár Daniel (07)
Mrkos Michal (07)
Baudyš Matěj (08)
Macsali Lukáš (08)
Sodomka Jakub (08)
Pitor Matyáš (07)
Útočníci:
Ponikelský Štěpán (07)
Machač Jan (07)
Bedlek David (07)
Průša Tomáš (07)
Šejvl Jindřich (08)
Dohnal Daniel (08)
Střelci - mladší přípravka 15/16
pořadí | jméno | gólů |
---|---|---|
1 | Ondřej Pácalt | 17 |
2 | Dominik Vít | 11 |
3 | V. Kuhajdík | 10 |
Tobiáš Podolník | 10 | |
4 | Michael Gorol | 9 |
5 | Jan Rada | 8 |
6 | Šimon Pultar | 6 |
7 | Ondřej Májek | 4 |
Matěj Sýkora | 4 | |
8 | Jakub Kudláček | 3 |
Filip Petrák | 3 | |
Nikolas Zapadlo | 3 | |
9 | David Kořínek | 2 |
Matyáš Martin | 2 | |
10 | Jakub Klimpl | 1 |
Celkové pořadí střelců soutěže naleznete zde.
CELKOVÉ POŘADÍ V SOUTĚŽI
zdroj: web is.fotbal.cz
Realizační tým - MP 15/16
Návrhy plakátů podzim 2020
29. 7. 2020 - TJ Sokol Třebeš HK
16. 8. 2020 - SK Solnice
30. 8. 2020 - SK Sobotka
27. 9. 2020 - MFK Nové Město nad Metují
1. 10. 2020 - SK Česká Skalice
11. 10. 2020 - SK Bystřian Kunčice
PLÁNOVANÉ ZÁPASY
NA 7 DNÍ
|
SOBOTA font> | 04.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
FK Jaroměř - Červe... |
| ||
09:00 |
MŽ |
SK Sparta Úpice |
| ||
09:00 |
SP |
FK Jaroměř/TJ Rasoš... |
| ||
09:40 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
10:00 |
MŽ |
FC Spartak Rychnov ... |
| ||
10:00 |
SP |
TJ Slovan Broumov |
| ||
10:30 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
11:00 |
MŽ |
TJ Sokol Černíkovic... |
| ||
12:00 |
SŽ |
SK Jičín |
| ||
14:30 |
SD |
FC Nový Hradec Král... |
| ||
17:00 |
muži B |
Sp. Police n/M B |
| ||
NEDĚLE font> | 05.05. font> | |
| ||
13:30 |
MD |
FC Mladé Buky/TJ Ta... |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
STŘEDA font> | 08.05. font> | |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
ČTVRTEK font> | 09.05. font> | |
| ||
17:00 |
MiniP |
SK Č. Skalice |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Lvíčat... |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Káňata... |
| ||
SOBOTA font> | 11.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
Sl Broumov |
| ||
09:00 |
MP |
Sl Broumov - U8 |
| ||
09:40 |
MP |
Sl Broumov - U8 |
| ||
09:40 |
MP |
Sl Broumov |
| ||
10:30 |
SŽ |
FK Jaroměř |
| ||
13:15 |
MD |
FK Jaroměř/TJ Velic... |
| ||
13:30 |
SD |
FC Spartak Rychnov ... |
|
Růžovka Tournament Jaroměř
ROZPIS TRÉNINKŮ
Rozpis UMT - dočasný
Zobrazit jako pdf.
Zobrazit jako webovou stránku.
Stáhnout soubor pdf / xls.
Rozpis tréninků v Růžovce - jaro 2024
Stáhnout jako soubor PDF
Stáhnout jako soubor JPG
Zimní příprava Muži A.
Zimní příprava Muži B.
Tréninky v hale - soubor pdf.
AKTUALIZOVÁNO 4.4.2024
STAŇ SE FOTBALISTOU
Celoroční nábor hráčů probíhá na všech trénincích. Přihlaste svého fotbalistu u P. Libicha, 777 617 016 nebo J. Lebedinskeho, 604 187 273.
Postup, jak získat peníze zdravotních pojišťoven na platbu klubových příspěvků, najdete zde.
ФК Яромерж пропонує молодим гравцям можливість брати участь у наших тренуваннях, а також у матчах чемпіонату. Tел.: +420 604 187 273
TABULKY FAČR
Veškeré tabulky a výsledky jsou dostupné na stránkách FAČR.
Do formuláře zadejte číslo našeho klubu 5230101
Výsledky předchozích sezón můžete najít na webu Královéhradeckého KFS