Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.


Mladší přípravka vyhrála suverénně vánoční turnaj ve Voděradech !

Mladší přípravka (ročník 2006 a mladší) - vánoční halový turnaj 21.12.2013 - hala Voděrady

 

Výsledky našeho týmu:

FK Jaroměř - Opočno 5:0 (Lebedinský 3x, Poděbradský, Ponikelský)

FK Jaroměř - MFK Nové Město 4:2 (Ponikelský 2x, Lebedinský 2x)

FK Jaroměř - SK Třebechovice 6:0 (Lebedinský 4x, Ponikelský 2x)

FK Jaroměř - TJ Dobruška 5:0 (Ponikelský 4x, Lebedinský)

 

Pořadí turnaje: 

1. FK Jaroměř

2. MFK Nové Město

3. TJ Dobruška

4. Opočno

5. SK Třebechovice

 

Sestava FK Jaroměř: Dufek - Libich, Poděbradský, Hemelík - Lebedinský, Ponikelský, Bělohlávek

V předvánočním víkendu jsme zajížděli na vánoční halový turnaj, který se hrál v malé, ale pěkné hale ve Voděradech. Všechna mužstva se zde utkala systémem každý s každým. V turnaji jsme jednoznačně dominovali a skóre 20:2 ze 4 zápasů je toho důkazem. Všichni hráči podali velmi dobrý výkon a odměnou jim bylo 1. místo. I když všichni hráči odehráli výborný turnaj, tak obrovskou pochvalu zaslouží především Matyáš Libich, který byl naším opravdovým lídrem a ,,držákem". Náš tým získal i jedno individuální ocenění, když byl s 10ti góly vyhlášen nejlepším střelcem turnaje Matěj Lebedinský. Děkujeme rodičům za dopravu.

 

Po turnaji následovala vánoční besídka všech dětiček a rodičů v hale v Jízdárně. Děti i rodiče si zde užili opravdové sportovní a vánoční odpoledne - večer - noc. Většina z nich v hale i přespala a zažila tak zajímavé dobrodružství....Fotky z této vánoční besídky bohužel (bohudík) nejsou k dispozici :) Veliké poděkování za nachystání tohoto večírku patří všem rodičům v čele s manžely Libichovými. 

Team s team bez Matěj oslava

Saturday the 25th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.