MiniPřípravka porazila lídra tabulky a připisuje si dvě vítězství!

11. mistrovský turnaj MiniPřípravky - 4.5.2017 od 16:30 - hřiště Rtyně v Podkrkonoší

FK Jaroměř - MFK Nové Město nad Metují 13:4 (6:4)

Branky: 6x Dohnal, 5x Derner, 2x Schovánek

miniP FK Jaroměř - Rtyně/Úpice, 4.5.2017, foto: Václav Mlejnek Martin Dohnal skóruje.

TJ Baník Rtyně/ SK Sparta Úpice - FK Jaroměř 4:7 (1:3)

Branky: 5x Dohnal, 2x Schovánek

Sestava FK Jaroměř: Dohnal, Derner, Vávra, Hlavatý, Vysloužil, Schovánek

Jan Ruprich, trenér FK Jaroměř: Za krásného slunečného počasí jsme se utkali proti dvoum soupeřům. Ze začátku zápasu s Novým Městem jsme trošku pokulhávali a soupeř měl mírný náskok. Ten jsme ale do poločasu dohnali a druhá půle byla zcela v naši režii. V tomto utkání bych chtěl vyzdvihnout neuvěřitelný výkon Tomáše Dernera, který potvrdil 5-ti brankami. Zápas s Úpicí/Rtyní byl zpočátku vyrovnaný. Dotahovali náš náskok, ale nakonec se ukázala sehranost našeho týmu a přesná střelba. Zajímavostí byla střela Vojty Vysloužila, který vystřelil tři metry od své branky. Míč přeletěl celé hřiště, ale gól zastavila těsně tyč. Všechny hráče musím za dnešní dva zápasy velmi pochválit, s jakým nasazením, odhodlaností, snahou a bojovností dovedli oba zápasy k vítězství. Děkuji též rodičům za dopravu a skvělé choreo.

miniP FK Jaroměř - Rtyně/Úpice, 4.5.2017, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek

Fotogalerie k zápasu:   - web FK Jaroměř, autor Václav Mlejnek.